Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 postacie

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
Cooler
Przeciętny wojownik
Posty: 8
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:52 pm

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 postacie

Post autor: Cooler »

Witam. Jestem początkującym graczem gre BT2 ale mam problem z postaciami po prostu nie wiem których kolczyków użyć. Jak ktoś by mógł mi pomóc był bym bardzo wdzieczny. niektóre postacie udało mi się odkryć. Chodzi mi przede wszystkim o: Broly , Janemba, Baby , Metal Cooler , Super #17 , i buu z gotenksem i ultimate gohanem. Również o ile mozna ulepszenia freezera i cella prucz tych ktore juz odrazu sa po przejsciu sagi. Praktycznie nic nie odkryłem ale nic mi nie pasuje z tych kolczyków wiem ze o dużo prosze ale naprawde zależy mi na tym.
Oraz jak mozna odkryć 2 dodatkowe tournamenty. Dzięki z góry jak cos moje gg:6909326
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 postacie

Post autor: BH Daimaouji »

Cooler pisze:Witam. Jestem początkującym graczem gre BT2 ale mam problem z postaciami po prostu nie wiem których kolczyków użyć. Jak ktoś by mógł mi pomóc był bym bardzo wdzieczny. niektóre postacie udało mi się odkryć. Chodzi mi przede wszystkim o: Broly , Janemba, Baby , Metal Cooler , Super #17 , i buu z gotenksem i ultimate gohanem. Również o ile mozna ulepszenia freezera i cella prucz tych ktore juz odrazu sa po przejsciu sagi. Praktycznie nic nie odkryłem ale nic mi nie pasuje z tych kolczyków wiem ze o dużo prosze ale naprawde zależy mi na tym.
Oraz jak mozna odkryć 2 dodatkowe tournamenty.
Masz

Broli - Hatred of Goku + Son of Paragas
Broli SSJ - Broli + Super Saiyan
Metal Cooler - Cooler + Big Getta Star
Janemba - Saike demon + Evil persons energy
Janemba ("transformed") - Janemba + Ultimate transformation (?)
Baby Vegeta 1 - Vegeta (second form) + Baby
Baby Vegeta 2 - Baby Vegeta 1 + Low class saiyan
Baby Vegeta 3 - Baby Vegeta 2 + Power from low class
Great Ape Baby - Baby Vegeta 3 + Artifical blutz waves
Super #17 - #17 + Hell fighter 17 ("HFIL" Fighter 17)
Buu (Gotenks absorbed) - Super Buu + Gotenks absorbed (?)
Buu (Gohan absorbed) - Super Buu + Gohan absorbed (?)

Teraz turnieje

Cell game - pokonaj TB na poziomie advance
"Hercules's tournamnt" (nie pamietam nazwy) - pokonaj Cell Game na poziomie advance
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Zablokowany