Titan Quest Problem z grą...

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Titan Quest Problem z grą...

Post autor: Astarot »

Siemka... :razz:
Mam problem z gra Titan Quest. Problem polega na tym, ze jak wlanczam gre to wszystko ladnie chodzi...Gram zalozmy 1 godz. i wychodzi mi z gry...Myslalem, ze mam cos z kompem, ale pozyczylem koledze ta gre i jemu tez tak sie dzieje...Moze jest to jakies zabezpieczenie przed piractwem czy cos...Moze jest na to jakas latka. Jezeli wiecie co trzeba zrobic zeby tak sie nie dzialo to prosze o odpowiedz... Z gory dziekuje i pozdrawiam... :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Nie podałeś żadnych szczegółów...jakiej kopii gry używasz, jakiej wersji, czy była patchowana i jak ją włączasz. Jedyne co się dowiedziałem z twojego postu to to, że ci się gra wyłącza po godzinie, to mi powiedziało po prostu wszystko ; )

Jeśli chodzi o mnie to zarówno kopia oryginalna jak i zapasowa (bo taką można legalnie posiadać mając oryginał) działają mi bez zarzutu. Jedynym zabezpieczeniem jest ochrona na virtual drive'a, dlatego trzeba używasz przy odpalaniu gry program ukrywający ''Yasu'' lub ściągnąć cracka z www.megagames.com. Nie będę się już tu więcej rozpisywał, bo jeszcze wyjdzie na to, że szerzę piracką propagandę^^.
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ee ale jak ci wychodzi z tej gry? Błąd windowsa? Wyślij/ Nie wysyłaj powiadomienie o błędach, czy po prostu grasz i nagle bęc ?XD
Obrazek

.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Gram z godzine i bec...Gra sie zawiesza tak na 5 sekund gdzies i wychodzi...Poprostu...Bez zadnych bledow...I to nie tylko mi ale tez moim kumplom...

[ Dodano: Pon Kwi 23, 2007 3:17 pm ]
Wolak czepiasz sie ;PP Wersja gry to 1.01. Jest crackowana...Az taki glupi nie jestem ;D A co do patchowania to nie wiem...Ja nie uzywalem zadnych patchow.
A tak wogule to teraz nie oplaca sie kupowac orginalnyc gier...Wszyscy jada z piratow.;D No chyba ze przez neta to czasami orginal sie przydaje. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Astarot pisze:A tak wogule to teraz nie oplaca sie kupowac orginalnyc gier...Wszyscy jada z piratow.;D No chyba ze przez neta to czasami orginal sie przydaje.
Eh, to żaden powód do chwalenia się -.-
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Miałem ten sam problem. Po formacie zmieniłem windowsa na service packa 2(nie wiem czy to przez to) i wszystko już dobrze działało. Na początku to w ogóle nie mogłem uruchomić gry bo jakis błąd wyskakiwał.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

pp3088 jezeli cie to urazilo to sry. Mam to ukrywac i udawac, ze tak nie jest?? Przeciez kazdy zdaje sobie z tego sprawe. I jeszcze jedno temat dotyczy czegos innego niz piractwo wiec po co piszesz takie glupoty??
Nie rozumiem takich ludzi jak ty. Wszystkiego sie czepiaja i mysla, ze sa najmadrzejsi. Obojetnie kto jaki temat napisze na tym forum, od razu zaczynaja sie wszystkiego czepiac. Takie jest moje zdanie. :???:

Wczesniej nie odpisywalem bo nie przeczytalem tego postu...
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Astarot pisze:pp3088 jezeli cie to urazilo to sry. Mam to ukrywac i udawac, ze tak nie jest?? Przeciez kazdy zdaje sobie z tego sprawe. I jeszcze jedno temat dotyczy czegos innego niz piractwo wiec po co piszesz takie glupoty??
Nie ja pierwszy wyciągnałem ten temat na wierzch więc pretensji nie kieruj do mnie. Secundo- tak piractwo dotyczy każdego z nas, ale to żaden powód do chwały, która niemal promieniała z twojego posta. Mam dość ludzi udających się za cwaniaków bo ściągną grę z neta.
Astarot pisze:Wszystkiego sie czepiaja i mysla, ze sa najmadrzejsi.
Nigdy nie myślałem, że jestem najmądrzejszy, gdyż zwyczajnie tak nie jest.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
ODPOWIEDZ