Inteligentny JUnior Admin rules!

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Inteligentny JUnior Admin rules!

Post autor: Barni »

Arti, kretynie mój drogi. Umiesz patrzeć na daty tematów? Tak się składa, że moje życzenia były złożone przed twoimi, więc nie cenzura mi że mam szukać, tylko sam łaskawie czasem rusz cenzura dupę i zobacz co i jak -.-
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

POST DO KASACJI
Ostatnio zmieniony czw gru 27, 2007 12:47 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Pitti pisze:Wlasnie
Ta
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

I jezscze jedno: Za ten temat nie mogę dostać więcej, niż ostrzeżenie o wartości :2.

Są tylko przekleństwa, nikogo nie obraziłem.
Kretyn, miało opisać co myślę o stanie psychicznym Artiego, a że mam o nim złe zdanie, to nie mógł być to komplement.

"Kretynizm, matołectwo - obecnie nieużywany termin oznaczający niedorozwój umysłowy ciężkiego stopnia"

Arti, masz problemy z tarczycą może?

Prawidłowo, ostrzeżenie o wartości 2. Temat zamknięty, bezsensowna dyskusja. Takie sprawy załatwiamy na PW.
DF
Ostatnio zmieniony czw gru 27, 2007 3:24 pm przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Nie wiem na jakiej zasadzie stwierdzasz u mnie chorobę zwaną kretynizmem. Każdy ma prawo popełnić błąd. Nie trzeba się od razu denerwować. Ostrzeżenie za temat z życzeniami zostanie usunięty. Lecz za TEN temat zostają.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany