Virus Wars AR

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Virus Wars AR

Post autor: Rav »

Witajcie!

Razem z kolegą pracujemy nad projektem outdoorowej gry mobilnej z rozszerzoną rzeczywistością, skupiającą się wokół walki z wirusami. Nazwa robocza: Virus Wars AR.

Jest to zarazem gra zaangażowana społecznie: poprzez zabawę chcemy promować postawy prozdrowotne - w tym ograniczające rozprzestrzenianie się wirusów. Dlatego też zamiast fikcyjnych danych, typowych dla gier, my chcemy zastosować rzeczywistą wiedzę ekspercką.

Obecnie bierzemy udział w konkursie "Startupper roku". Przeszliśmy wstępną selekcję - w aktualnym etapie znaczenie mają otrzymane "lajki".

Jeśli zechcecie wesprzeć naszą inicjatywę: na poniższej stronie można polubić nasz projekt, do czego zapraszam (za każde polubienie otrzymujemy punkt). Głosować można do 12. grudnia. Można również udostępnić nasz projekt dalej, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców.
Z góry dziękujemy! :)

Adres:

https://startupper-of-the-year-challeng ... oted=false
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Polubione. Powodzenia :).
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Arti pisze:Polubione. Powodzenia :).
Dzięki! :)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Nie przepadam za komputerowymi wirusami więc gra jest dosyć straszna

Ale powodzenia z wynikami
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:Nie przepadam za komputerowymi wirusami więc gra jest dosyć straszna
Tu chodzi o prawdziwe wirusy, takie biologiczne. I chodzi właśnie o to, by się przed nimi chronić i ograniczyć ich rozprzestrzenianie się.
BH Daimaouji pisze:Ale powodzenia z wynikami
Dzięki :)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:
BH Daimaouji pisze:Nie przepadam za komputerowymi wirusami więc gra jest dosyć straszna
Tu chodzi o prawdziwe wirusy, takie biologiczne. I chodzi właśnie o to, by się przed nimi chronić i ograniczyć ich rozprzestrzenianie się.
O, dziękuje za info więc
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ