Golota czy Adamek

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:Może i nie będzie w każdym pojedynku dostawał po ryju i leżał na macie, ale myślę, że zaistnienie tam nie będzie dla Adamka czymś łatwym.
Przynajmniej w koncu jakies mocne wyzwanie dla Adamka :).


A tak jak Krova uwazam, ze co tam oklep, dostal hajs.

A co do pseudokibicow to watpie, ze takie cos sie wydarzy mu l;).



A co do ignorancji Gołoty jeszcze. Tez tak myslalem. Dopóki nie zobaczylem tej walki jeszcze raz. Patrzylem na Gołote. Wcale nie odpuszczał, aż tak jak mi sie wydawało.

A I knockdown to bylo popchniecie przez Adamka + chwilowe lekkie oslabienie Goloty.

A boks nawet lubie, lubie ładne walki.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Tak sie na tym Golocie i Adamku skupilismy ale na tej gali bylo pare ladnych walk jeszcze :) Najbardziej mi sie podobala walka Zygana z Cieleckim :) Moim zdaniem Zygan to wygral ta walke ale ja nie sedzia :) A wy tylko GvsA ogladaliscie czy cala gale ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ogladalem cala, cenzura byla. Masterniak jak walczyl byla dobra walka i ten typ ze zlamana reka tez dobry byl xD.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

No Masterniak dobry :P
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Golota dla mnie najlepszy i najbardziej znaczacy polski bokser.
Adamek nastepca Goloty, w ciezszej wadze napewno zajdzie wysoko bo ma do tego potencjal, jest zawziety i pewny siebie

Co do walki, Golota trzymal sie do konca zasady, ze nie odmowi zadnej propozycji walki i za to szacunek. Jednak ten sport brutalnie traktuje starszych zawodnikow i Golota jest tego dowodem.

Jestem pewny ze walka nie byla z gory ustawiona
Obrazek
ODPOWIEDZ