Bezsensowne kłótnie, wycieczki osobiste, spam, itp

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Psieplasiam : >
Acer pisze:Nie mam absolutnie nic do Pepsona, Barniego, nowych i reszty, ale Krisa nie zdzierżę.


^^
Nervan pisze:Kris jest to dziwny byt, który ciężko zrozumieć
%_%
Nervan pisze:Potem się skoczy na cyber-piwo, o ;*
O_O
Przepraszam :<
: >

Czyli ogólem Jeszcze raz przepraszam.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Post autor: Nervan »

No to jest już nas 3 na cyber piwo! gimmi mor! w kupie siła.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Zamiast się kłócić między sobą, obrażajcie lepiej Sami-Wiecie-Kogo (to żart Panie Admin). Ja tam lubię Barniego, Aca, Pyte itp. bo to moje ziomy. Krove bo jest super, Artiego bo ma suche żarty, Rava bo ma jeszcze gorsze...Pepao, mimo iż mnie wkurza, Drejka choć ma zdjęcia, Reike choć jej nie znam, Nervana, jego też. DF'a nawet xD Lubię Krisa też, bo to mimo wszystko mój zią.

Czekam na lamera, który napisze, że ma to w pupie :<
Obrazek
Awatar użytkownika
Reika
USSJ
Posty: 79
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:39 pm
Lokalizacja: Internet

Post autor: Reika »

Barni pisze:Co mi pozostaje powiedzieć? Tyle, że nie będę tolerował, jak mnie obrażają. Jak nie będą - spoko, też nie będę. Koniec mojego przekazu, może dotrze.
Ja również mam podobną zasadę, jednak w przeciwieństwie do Ciebie nie łamię jej. Mam po prostu wrażenie, że udajesz niewiniątko, a przecież doskonale pamiętasz, kto zaczął.
Mam jeszcze jedną zasadę: "Bóg wybacza, ja nie".
Pitti pisze:Widzac na przybywajace posty mozna stwierdzic ze 99% userow wzielo sobie wolne...
IMO nie ma w tym nic dziwnego. Nie wiem jak było wcześniej, ale na chwile obecną forum to sam spam, flejm i tematy, które 'wgniatają w fotel'. Mi, jako czytelnikowi m&a to forum nie daje prawie nic. Nie ma możliwość poważniejszych dyskusji o jakiś seriach. W podforum 'anime' pojawia się jakieś ~20 postów na tydzień, do tego prawie wszystkie z nich są jedno-,dwulinijkowe, a wartość merytoryczna w nich zawarta jest z reguły żadna. Nie wspominam już, że o seriach nowszych/mniej popularnych, o których nie ma możliwości dyskusji, ponieważ większość userów żyje tylko Dragon Ballem, Naruto, czy Bleachem i nie 'otwiera się' na nowe produkcje.
Tak na marginesie - podforum o RPG Makerze &#8594; największy fail SSiJ.
Barni pisze:Jeżeli Kris życzył sobie zaprzestania komunikacji werbalnej (tudzież niewerbalnej, bo pisania werbalnym nazwać nie można xD) to po ką pomidorę (wyrażajcie się tak, żeby nie razić :( - Rav) mi edytuje post? xD
Nie, Kris życzył sobie, żebyś nie prowadził z nim rozmów poprzez komunikator Gadu Gadu, jeżeli nie masz ważniejszej potrzeby. Błędna interpretacja. Każdy ma prawo do wypowiedzi na forum i wyrażenia swojej opinii.
Barni pisze:Pomidorzycie (razi :( ) 'nie oceniaj książki po okładce'. Z Reiką nie gadałem ani razu. Z Nervanem raz. Z pp z 10razy.
Dokładnie, nie rozmawiałeś ze mną ani razu, a jak Wy to mówicie - oceniłeś mnie po okładce.
Nervan pisze:A teraz, weźmy się wszyscy za ręce, utwórzmy krąg i przeprośmy się nawzajem. Potem się skoczy na cyber-piwo, o ;*
Ja nie kcem piwa ;<
Bobercik pisze:Zamiast się kłócić między sobą, obrażajcie lepiej Sami-Wiecie-Kogo (to żart Panie Admin). Ja tam lubię Barniego, Aca, Pyte itp. bo to moje ziomy. Krove bo jest super, Artiego bo ma suche żarty, Rava bo ma jeszcze gorsze...Pepao, mimo iż mnie wkurza, Drejka choć ma zdjęcia, Reike choć jej nie znam, Nervana, jego też. DF'a nawet xD Lubię Krisa też, bo to mimo wszystko mój zią.
: O
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Twoje wypowiedzi na forum to nie tylko okladka ;].

A moj post. Jeszcze jakis czas temu bylo inaczej choc nie jak w czasach swietnosci ssijmocy kiedy to nikt nie dawal rady nadazac czytac posty. Teraz malo osob wchodzi w ogole na forum, a jeszcze mniej pisze. Mowisz, ze w dziale Anime jest zastoj itd. Dlaczego sama sie tam nie udzielasz nie zaczniesz jakichs dyskusji o innych anime. Zbyt malo aktywnych userow. Nawet o Naruto, Bleachu i DB teraz sie malo pisze. Nie jestem tu dlugo, tylko troche ponad rok. Wiele sie zmienilo...

No i przy okazji chcialem przeprosic Krisa za to, ze jest gejem i chodzi do mojej szkoly Kris2 xD.

Reszte tez przepraszam, gdyby cos.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ