Najlepsza gra w jaką graliście (nazwa i koniecznie opis).

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tapion pisze:3 jest najlepsza (...) ma cos w sobie ze chce sie w nia grac :D
Zgadzam sie , jak gralem w WoG , bardzo mi sie to podobalo , i powrot Duchow! Wow!

Dobra teraz daje BT2 dlaczego?

-Jest wiecej postaci
-Mozna zdobywac poziomy
-Mozesz grac majac 5 osob w druzynie
-Mozesz walczyc Wegiem z Hildegarnem/Buu/Dabra/Janemba , Gogeta z Hildegarnem/Buu/Dabra i Gotronkiem z Brolim/Tapionem

Ale zapewne jak wyjdzie BT3 zmienie zdanie , ale zobaczymy
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

BH Daimaouji pisze:Gotronkiem z Brolim/Tapionem
Ja mam sie bic z Gotronkiem !!!??? xD :razz:

Kolejna gra :

Pro Evolution Soccer 4 - wypas gierka chyba najlepsza jak narazie ze wszytkich , miła grafa , fajne sterowanie oglólnie polecam te gre !!!
Awatar użytkownika
Jasfar
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 06, 2007 11:25 am

My beloved game

Post autor: Jasfar »

Cóż...Najlepsza gra w jaką grałem to DB Mugen 2007.Mnogość postaci powodowała zanik nudy na baaaaardzo długi czas,grafika świetna,ilość ciosów ogromna(a i tak nie znam wszystkich).No i ten wspaniały klimacik!Może to potwierdzić każdy kto kiedykolwiek grał w M.U.G.E.N.-a.Moim zdanie jest to najlepsza gra o tematyce DB jaka kiedykolwiek zawitała na naszych pecetach.MIODZIO!!!

PS. moja mama kiedyś odnalazła mnie w okolicach ekranu z okrzykiem "Big Bang Kamehameha!!!!!!!!!".Następnie obserwowała dzikie ruchy dłoni powodujące odpalanie kolejnych zabójczych sekwencji.Obiad stygł od pół godziny gdy wreszcie zasiadłem do niego dziwnie roztrzęsiony i znerwicowany z powodu Majin Vegety SSJ któremu po moim śmiercionośnym ataku zachciało się eksplodować... Strasznie ta gra nieprzewidywalna.
Songo wybacza - ja nie.
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Lepiej nie graj więcej w tą gre. Chyba za bardzo sie wczułeś ;d. Ja osobiście za mugenami nie przepadam pogram kilka dni jest fajnie a potem sie nudzi.
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

Wypas jest jescze M.U.G.E.N 2005 fajnie sie w niego gra a jeszcze jak masz sciagniete postacie to juz miodek :D
VARS

Post autor: VARS »

Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 2 - chyba kazdy fan DB słyszał o tej grze...Dostałem ją przedwczoraj i własnie przeszedłem The Return of Cooler... Odkryłem następujące postacie : Sauza, Turles, Cooler, Metal Cooler, Cui i wiecej nie pamietam :D
Przemiany : wszystkie przemiany Coolera, Freezy, wszystkie Oozaru ( z wyjątkiem Kid Goku ), forma Zarbona, Goku i Vegeta SSJ i chyba tyle...

Kolejna gra to Budokai 3 - przeszedłem całą, mam wszystkie postacie i wykupionych 100% umiejętności.
Gra różni sie od BT2...
Awatar użytkownika
GalacticWarrior
Oozaru
Posty: 52
Rejestracja: wt paź 09, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: Z brzucha
Kontakt:

Post autor: GalacticWarrior »

Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 2

:arrow: wiele postaci
:arrow: ogromna ilość sag
:arrow: przechodzi sie filmy kinowe
:arrow: duzo ataków

Dragon Ball Z : Budokai 3

:arrow: dragon rush'e
:arrow: ultimate ataki
:arrow: dopracowana grafa
Obrazek

Nobody is perfect, my name is nobody
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Najlepsza gra w jaką grałem? Sam nie potrafię sobie odpowiedzieć na to pytanie, bo tych gier wcale sporo nie było. Jeżeli mam już wybierać, jestem pewny że to Gothic. To chyba najrozsądniejszy dla mnie wybór.

Opis? W sumie nie ma co dużo pisać. Gra jak każda inna, ta akurat jest przygodowa. Wcielamy się w postać bezimiennego bohatera, który pozostanie wierny ludowi i zrobi wszystko, aby ulec pogniciu świata przez orków, bądź on sam przejdzie na nich stronę.
Co ciekawe w wersji 3 tej kultowej wersji, oprócz domyślnych dróg Innosa i , możemy również podążyć drogą Beliara i rozkwitać wśród Asasynów, równie potężnych jak każda nacja wojowników.
Obrazek
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

UPDATE
Ulubiona gra to BT2..Chyba nie musze jej opisywac, bo inni juz to zrobili...
Gohan86-68
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 17
Rejestracja: pt gru 07, 2007 9:59 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Gohan86-68 »

Moja ulubiona gra to Sheyk gniew Anołuw. Poniewasz gra jest ciekawa nie ma momentuw rze sie nudzisz. Pewnie większość z was w to nie grała ale plecam
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

najlepsza gra to STALKER Cień czarnobyla.

Opis Gry

Trójwymiarowa gra akcji z elementami RPG stworzona przez zespół GCS Game World, znany przede wszystkim z Codename: Outbreak i serii Cossacks. W roku 2006, straszliwa katastrofa spowodowała eksplozję sarkofagu stworzonego wokół uszkodzonego reaktora elektrowni atomowej w Chernobylu. Pył radioaktywny został rozniesiony na wielkie tereny i przyniósł śmierć ludziom, zwierzętom i roślinom. Obszar w promieniu trzydziestu kilometrów wokół elektrowni został otoczony przez armię, a specjalna komisja nie potrafiła ustalić przyczyn katastrofy. Radioaktywna Strefa wciąż się poszerzała, a w jej wnętrzu zauważano coraz więcej anomalii naturalnych. Tajemnicza siła dosłownie rozdzierała organizmy żywe na pół lub powodowała nie gojące się rany. Nieliczne ekspedycje do wnętrza Strefy napotykały na zwierzęta-mutanty, które nie wyglądały jak naturalne skutki skażenia. Katastrofa, mutanty, anomalie i skażenie - wszystko razem wyglądało jak dokładnie zaplanowana konspiracja...

Jest rok 2012. Długi czas upłynął, zanim pierwsze ekspedycje mogły wejść do Strefy na odległość większą niż kilka kilometrów bez narażania się na pewną śmierć. Pojawili się nieliczni śmiałkowie, zwani stalkerami, którzy wyruszali do Strefy, aby przynosić z niej pozostałe tam artefakty, dziwne rośliny i inne przedmioty. Liczne organizacje chętnie płacą za tego typu znaleziska. Gracz staje się jednym z owych stalkerów przeszukujących Strefę. Rozgrywka stanowi połączenie elementów przygodowych, taktycznych, cRPG oraz rzecz jasna akcji, co oznacza, że S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl nie należy traktować jako zwykłego shootera, w którym bezmyślnie przechodzimy poziom za poziomem. Tu w każdym zadaniu należy uważnie eksplorować dany teren, odnajdywać artefakty, eliminować przeciwników, którzy staną nam na drodze i zagrożą naszemu życiu oraz komunikować się i współdziałać z innymi stalkerami/NPC-tami.

Świat gry składający się na obszar Strefy o łącznej powierzchni 20 kilometrów kwadratowych. Całość podzielono na kilkanaście mniejszych lokacji.
W pełni trójwymiarowa grafika (silnik graficzny własnej produkcji X-Ray), wielkie tereny zewnętrzne i dokładnie dopracowane wnętrza. Dynamiczne zmieniające się warunki i mutacje w Strefie.
W sumie około 30 rodzajów broni. Możliwość dokonywania modyfikacji broni (np. montaż tłumika albo lunety).
Nieliniowa fabuła z siedmioma zakończeniami.
Oryginalne stworzenia o różnych zdolnościach - inteligencja stada, telepatia, telekineza.
Handel bronią, artefaktami i sprzętem.
Możliwość gry jedno i wieloosobowej w trybach: Death Match, Team Death Match i Artefact Hunt (odmiana CTF).

PS;opis wzięty ze strony www.gry-online.pl
PS2:to się nazywa opis ;p
lukas94
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 13, 2011 10:12 pm

Żal mi was

Post autor: lukas94 »

Powiem krótko!
Żal mi was! tzn. nie będe na was bluźnił itd bo każdy ma inne gusta ale nie możecie nazywać się graczami jeśli nikt z was nie wspomniał o pięknej lubanej przez wszystkich serii: half life, half life blue shift, half life opposinng force, half life 2, half life2 ep1, half life2 ep2. nie rozumiem! tyle odpowiedzi i nikt ne wspomniał o tych pięknych grach, najlepszym klimacie, o tych zagadkach przy którch tyle trzeba główkować, o tej fabule, postaciach wszystko jest dopięte na ostatni guzik w serii hl + miliony piknych modów normalnie miodzio. ja kocham całe valve(czyli firme co stworzyla hl) wszystkie ich gry są genialne zaczynając od hl kończąc na l4d 2. chociaż swoją stroną to l4d2 jest kijove.

oprócz hl i wszystkich gier od valve to teżlubie resident evil 1,2,3,4 bez 5i reszty.
medal of honor 2/wojna w europie(tyle nieprzespanych nocy przy ukochanych medalach... tyle zabitych szwabów xD)
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

@lukas94 - poebao.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Szczelanki som głupie.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

hl glownie na singlu ssie pale
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ