DragonTun - Dragon Ball Online

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

dragontun
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:40 am

DragonTun - Dragon Ball Online

Post autor: dragontun »

Nie wiem czy w dobrym miejscu to piszę, ale chciałbym zaprezentować Wam tworzoną od niedawna grę online o dragon ballu. Więcej info na:
http://dragontun.fuzz.cba.pl/
:wink:
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

To nie jest to samo, co Dragon Blaze? Wygląda niemal identycznie. :P
Obrazek

.
dragontun
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:40 am

Post autor: dragontun »

Nie, ale podobne :)
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

kolejny szit na tibi?
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
dragontun
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:40 am

Post autor: dragontun »

Nie wiem w czym Ci to przypomina Tibię, no ale..
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

znak zapytania na koncu zdania zazwyczaj oznacza pytanie glabie
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
dragontun
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:40 am

Post autor: dragontun »

Oj, a kolega przypadkiem nie bawił się kiedyś w szity na tibi?
Nie, to nie jest Tibia mistrzu.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

To nie Tibia... to OTS!
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

hahahahahhahaha xDDD


grałem w DB Legend, szit na tibi, ale byl nawet ciekawy.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Pitti pisze:znak zapytania na koncu zdania zazwyczaj oznacza pytanie glabie
Duża litera oznacza zazwyczaj początek zdania czego u Ciebie nie zauważyłem, polskie litery typu "ń" w wyrazie "końcu" oznaczają, że nie jesteś analfabeta i leniem, któremu się nie chce nacisnąć przycisku "ALT". Kropka oznacza koniec zdania, czego również u Ciebie zabrakło. Więc nie obrażaj innych prostaku, jeśli sam nie piszesz poprawnie.

Nie wiem czemu jeszcze tolerujecie tego kolesia na tym forum. Większość jego postów to obraza innych użytkowników, a Wy przymykacie oczy i udajecie, że nic się nie stało. Podobno ktoś już z nim gadał na ten temat, ale widocznie pan Wszechwiedzący i Najfajniejszy może tutaj wszystko :/

Koniec mojego wywodu na ten temat, ale ten koleś od samego początku jak się tu pojawiłem, nie podobał mi się swoim podejściem do innych ludzi i zachowaniem wobec innych. Zero kultury, zero dobrego wychowania :/
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

obejrzalem wlasnie koncowke Ojca Chrzestnego czesci trzeciej, bylo mi smutno, ale po przeczytaniu powyzszego posta prawie sie udusilem ze smiechu, dzieki koles! :D
WireX pisze:Duża litera oznacza zazwyczaj początek zdania czego u Ciebie nie zauważyłem, polskie litery typu "ń" w wyrazie "końcu" oznaczają, że nie jesteś analfabeta i leniem, któremu się nie chce nacisnąć przycisku "ALT". Kropka oznacza koniec zdania, czego również u Ciebie zabrakło. Więc nie obrażaj innych prostaku, jeśli sam nie piszesz poprawnie.
hę?

nieczesto uzywam alta i shifta na forum, jest szybciej, a poza tym to tylko forum. jestem leniem. skoro kropka oznacza koniec zdania to moze tamto zdanie nie bylo dokonczone? a moze bylo bo byl to koniec tresci postu? widzisz co to forum robi Ci z mozgu? wyjdz z domu. to tylko kawałek pier.dolonego ziemniaka, a ty się zachowujesz jakbym krzywdził Twoja matke.

i jeszcze jedno - co ma poprawnosc pisania do przyzwolenia na obrazanie innych, bo wedlug tego co napisales to np taki WireX moze obrazac kogo chce bo pisze poprawnie dba o kazda kropke przecinek wielkosc liter.

agresja na mnie jak na Byka! :shock: :lol:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
C_10
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: pn wrz 27, 2010 8:06 pm

Post autor: C_10 »

Oczywiście, gdyby twoja wiedza na temat sztuk tajemnych Pitti była co najmniej nie zerowa to wiedziałbyś, że akapitem można oddzielić dwie myśli >].

Jak lubisz cisnąć użytkownikom forum, że siedzą tylko przed kompem jako no-life`y, to nie wyjeżdżaj przy tym tekstem z filmu, na boga bo przed kompem, w necie, to Ty, użytkownik masz kontrole nad tym po czym buszujesz i co oglądasz, w przeciwieństwie do telewizyjnego "przełączarza" z brzuszkiem ;).

Pozdro
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Aaaa znowu flejm, bijcie się.
Obrazek

.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

glóbki jesteście i tyle
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Pitti pisze:nieczesto uzywam alta i shifta na forum, jest szybciej, a poza tym to tylko forum. jestem leniem. skoro kropka oznacza koniec zdania to moze tamto zdanie nie bylo dokonczone? a moze bylo bo byl to koniec tresci postu? widzisz co to forum robi Ci z mozgu? wyjdz z domu. to tylko kawałek pier.dolonego ziemniaka, a ty się zachowujesz jakbym krzywdził Twoja matke.

i jeszcze jedno - co ma poprawnosc pisania do przyzwolenia na obrazanie innych, bo wedlug tego co napisales to np taki WireX moze obrazac kogo chce bo pisze poprawnie dba o kazda kropke przecinek wielkosc liter.

agresja na mnie jak na Byka! :shock: :lol:

Skoro to tylko forum to co się czepiasz innych, że nie stawiają znaków zapytania i dodatkowo jeszcze ich obrażasz? Skoro to tylko forum i Ty możesz sobie pisać jak chcesz, to wara od postów innych użytkowników.

Nie rozumiem też wycieczki odnośnie wychodzenia z domu, nie wiem co jedno z drugim ma wspólnego, ale zapewne Twoja zawiła i nad przeciętna inteligencja jakoś to ze sobą połączyła :) Kolejna nie zrozumiała wycieczka i jakieś kosmiczne kojarzenie faktów odnośnie wpływy forum na mój mózg, tego to już kompletnie nie zrozumiem, ale z chęcią przeczytam Twoją historię na ten temat :) Idąc dalej tą myślą stwierdzam, że po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat kolejnego Twojego nader twórczego i "inteligentnego" postu. A już w ogóle wtrącenie o jakimś ziemniaku i mojej Matce pozostawiam bez komentarza, bo to tylko świadczy o Tobie :)

Proszę pokaż mi w którym miejscu napisałem, że osoby, które piszą poprawnie mają przyzwolenie do obrażania innych. A jak byś nie zrozumiał treści mojego posta to napisze CI dużymi literami, żebyś skumał.

JESTEŚ GBUR, CHAM I PROSTAK, KTÓRY WYZYWA INNYCH LUDZI BEZ POWODU
ODPOWIEDZ