DBZ Heroes United

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Rafcio1229
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 29, 2009 12:52 pm

Post autor: Rafcio1229 »

AnimKing pisze:mi się dobrze grało...Przeszedłem wszystkie misje miałem tylko albo aż 139 lvl.ale i tak byłem najlepszy na servie
hehe chyba nie wiem na jakim serwie bo napewno tak niski lvl nie był najwyższy na serwie i napewno jak to określiłeś tylko 139 lvl bo tylko ja mam 338 tysięcy lvl lub więcej nie pamiętam jeśli nie wierzycie to wbijcie na serwer niebieski w score broad Rafcio13

a i dla tych co chcą zacząć gra w tą gre a nie wiedzą o co biega w niej to zapro na www dbzhu dbv pl wstawcie sobie kropki
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

wypad z baru xd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Rafcio1229 pisze:
AnimKing pisze:mi się dobrze grało...Przeszedłem wszystkie misje miałem tylko albo aż 139 lvl.ale i tak byłem najlepszy na servie
hehe chyba nie wiem na jakim serwie bo napewno tak niski lvl nie był najwyższy na serwie i napewno jak to określiłeś tylko 139 lvl bo tylko ja mam 338 tysięcy lvl lub więcej nie pamiętam jeśli nie wierzycie to wbijcie na serwer niebieski w score broad Rafcio13

a i dla tych co chcą zacząć gra w tą gre a nie wiedzą o co biega w niej to zapro na www dbzhu dbv pl wstawcie sobie kropki
Powiem tak, Server za moich Czasów prowadził Durth. (dalej gra na jakiś servach.) Czemu taki mały lvl ? bo jak wiesz za każdy lvl dodajesz kilka do str. itp. A za nim nabijesz ten lvl to na siłowniach i kapsułach te str. masz w kilka min. Zostaw tak na Kilka h na bocie to też będziesz miał.
Awatar użytkownika
Jamagami
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 18
Rejestracja: pn gru 25, 2006 6:10 pm
Lokalizacja: Łęknica
Kontakt:

Post autor: Jamagami »

Mam takie pytanko ^^
Mam 180 lvl i nie wiem gdzie bić dalej lvl ;p
Mogłby ktoś napisać od którego do którego gdzie expić ^^
Obrazek
Join The Naruto Online Multiplayer Game
Obrazek
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

Jamagami musisz trenować na siłowni z ciężarkami wtedy będzie dużo exp.
Obrazek

Obrazek
kfash
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 06, 2010 9:40 am

Post autor: kfash »

A ja mam taki problem gdy robie obojetnie jaka misje gdy pisze mi ze mam juz powrocic i pogadac np z Master Roshi to jak z nim gadam nie dostaje zadnych nagród nie wiem jak mam zakonczyc misje klikam kolejny raz na misje ktora wlasnie mam a on mi proponuje tylko abym ja zaczol a jak klikne to od poczatku nie wiem jak ja mam zakonczyc
GokuLSSJ5
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 30
Rejestracja: czw cze 05, 2008 3:38 pm

Post autor: GokuLSSJ5 »

Ja w to grałem ok. rok temu. Mam jeszcze postać z 4300+ levelem bo później nudne było. Moi koledzy z serwa nadal grają i mają ponad 1 milion leveli. (mówiąc ponad mam na myśli jakieś 2-20 razy większy bo dawno nie właziłem a jak oni na macro levele biją...)
Goku2007
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2011 12:53 pm

Post autor: Goku2007 »

Kod: Zaznacz cały

ponad 1 milion leveli. (mówiąc ponad mam na myśli jakieś 2-20 razy większy bo dawno nie właziłem a jak oni na macro levele biją...)
20x1 = 20mln
Max lvl to 16,777,216, więc kolego nie przesadzaj :p

Ja gram aktualnie na żółtym serwie
Lvl - 1,572,578

Kod: Zaznacz cały

Powiem tak, Server za moich Czasów prowadził Durth. (dalej gra na jakiś servach.)
Na żółtym serwie

Pozdro
GokuLSSJ5
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 30
Rejestracja: czw cze 05, 2008 3:38 pm

Post autor: GokuLSSJ5 »

Durth ten stary noobek :D Chyba go odwiedzę.
ODPOWIEDZ