Mundial 2010.

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Mundial 2010.

Post autor: Barni »

Pojutrze, znaczy się w piątek (moje imieniny, uhaha), rozpoczyna się Mundial. Ostatni, cztery lata temu, wygrali bodajże włosi, pokonując Francję w rzutach karnych. Chyba wszyscy pamiętają show, jaki zrobił Zidane uderzając Materatziego (Materacciego? xD) z byka. Nieważne, bądź co bądź - ostatni puchar przypadł Włochom.
Bukmacherzy stawiają teraz jednak nie na Włochów, a na obecnych mistrzów Europy, czyli Hiszpanów, którzy niedawno rozgromili nas 6:0 (jak to na demotach było, to był mecz towarzyski. Polacy dotrzymywali Hiszpanom towarzystwa xD).
Kogo wy typujecie? Typowanie nie zawsze idzie w parze z sercem, więc przy okazji za kim jesteście?
Ja osobiście sercem jestem za Anglikami i Holendrami. Anglia jest w dość dupnej sytuacji ze względu na napięcia w klubie (sprawa Terry'ego) czy kontuzje (brak Beckhama. Chociaż z nim to już nie wiem co jest, bo słyszałem, że może jednak ma grać.). Te drugie są chyba jakimś fatum tego Mundialu, bo przez kontuzje do RPA mieli nie jechać też tacy piłkarze jak Drogba, czy Robben (ale, kurde, teraz czytam i nagle wszyscy jednak jadą @@").
Co do Holendrów to jestem za nimi raczej z czystej sympatii, niż przez to, że wróżę im jakieś szanse. Chociaż grupę mają generalnie łatwą, więc powinni dojść do 1/8 i tam też mogą coś zamieszać. Nie wiem, zobaczymy, jak to będzie.
Najciekawsza wydaje mi się grupa G, gdzie poza Koreą Północną grają same szychy - WKS, Brazylia i Portugalia. Będzie się działo.
Nie obstawiam, kto wygra Mundial. Może faktycznie Holandia, a może wydarzy się coś bardzo zaskakującego i wygra, na przykład, Serbia? xS
Obrazek

.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Hiszpania lub Holandia. Może zaskoczyć Argentyna i Brazylia, mimo iż nie mają silnych składów. Nie wykluczałbym również anglików :)
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Zdecydowanie jestem za reprezentacją Polski.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

jak gral Zidane to zawsze bylem za Francja, teraz chyba najbardziej chcialbym zeby Anglia wygrala, maja fajnych zawodnikow, kraj tez maja fajny, reszta jest mi obojetna, wlasciwie to licze na fajne mecze Brazyli jeszcze tylko
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

skibix pisze:Zdecydowanie jestem za reprezentacją Polski.
jeden prawdziwy Polak , też jestem za Polsko :P

a tak na poważnie to Brazylia albo Argentyna z czystej sympati ;)
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Ja jestem za reprezentacją Somalii.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Ja tam jestem za Hiszpanią, a mundial wygra urugwaj.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Się rozpoczęło!
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

RPA momentami pokazywało naprawdę ładną piłkę. Były takie chwile, kiedy gra układała im się strasznie dobrze, klepali aż miło. Meksyk właściwie nie istniał przez jakiś czas. Myślałem, że Meksykanie właśnie sobie lajtowo wygrają, a tu takie zaskoczenie.

Francja mnie zniesmaczyła. Liczyłem na pogrom.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Po wczorajszym meczu, można jeszcze Niemców wsadzić do tych drużyn, które będą walczyły o trofeum. Co myślicie o tych meczach co się już odbyły? Mnie trochę rozczarowały :/
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

narazie nuda whoy nie warto ogladac
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ano, nuda. Zawiodłem się Anglią, zawiodłem się Holandią.
Moja stwierdziła, że kibicuje RPA, bo się fajnie cieszyli - przynajmniej coś będzie mogła ekscytować się, bo pewnie RPA bramek nastrzelają potem. Znaczy im, nie oni.

Wszyscy grają, a mistrzem są Niemcy.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

niemcy to cioty, nie lubie ich
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Niemcy -_- niech lepiej liczo rekord Hitlera....

Zawiodłem się na Brazyli to już nie ta Brazylia co kiedyś 45 minuta i 0-0 z Koreo ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kyra pisze:Zawiodłem się na Brazyli to już nie ta Brazylia co kiedyś 45 minuta i 0-0 z Koreo ;/
nie zdazyli sie jeszcze dobrze rozgrzac. Fakt mecz nuda fhoy, ale I brama Brazyli byla mega!
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ