Najlepszy przyjaciel/rzecz dla Was

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Jak żywego przyjaciela złamię na pół też będzie do niczego :razz: .
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

skibix pisze:ak żywego przyjaciela złamię na pół też będzie do niczego :razz: .
I tu sie mylisz :)

"Dobrze znany mówca rozpoczął seminarium trzymając w ręku dwudziestodolarowy banknot. Do dwustu osób na sali skierował pytanie: - Kto chciałby dostać ten banknot? Ludzie zaczęli podnosić ręce. Spiker powiedział: - Mam zamiar dać ten banknot jednemu z was, ale najpierw pozwólcie że coś zrobię... i zaczął go miąć. Pokazał zgnieciony banknot i zapytał: - Kto w dalszym ciągu to chce? Ręce znowu się podniosły... - A gdybym zrobił to? - zapytał mówca... i rzucił banknot na ziemię. Podeptał go butami i podniósł - był pomięty i brudny... - A teraz kto chce te pieniądze? Ręce podniosły się po raz trzeci. - Moi przyjaciele odebraliście bardzo cenną lekcję. Nie ma znaczenia co zrobiłem z tym banknotem, ciągle chcieliście go dostać, ponieważ nie zmniejszyłem jego wartości. To jest wciąż warte 20$!!! Wiele razy w życiu jesteśmy powaleni na ziemię, zmięci i rzuceni w błoto przez decyzje, które kiedyś podjeliśmy i okoliczności, które stanęły nam na drodze. Czujemy się przez to mniej wartościowi. Ale to nie ma znaczenia, co się stało i co się jeszcze stanie... TY nigdy nie stracisz swojej wartości: brudny czy czysty, zmięty czy w dobrej formie, jesteś ciągle bezcenny dla tych, którzy Cię kochają. Wartość naszego życia nie wynika z tego co robimy, ani nie zależy od tego, kogo znamy, lecz KIM JESTEŚMY!!! Jesteś wyjątkowy! Nigdy o tym nie zapomnij! Licz swoje błogosławieństwa, nie problemy!" (Autor nieznany)
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

krova pisze:
skibix pisze:ak żywego przyjaciela złamię na pół też będzie do niczego :razz: .
I tu sie mylisz :)

"Dobrze znany mówca rozpoczął seminarium trzymając w ręku dwudziestodolarowy banknot. Do dwustu osób na sali skierował pytanie: - Kto chciałby dostać ten banknot? Ludzie zaczęli podnosić ręce. Spiker powiedział: - Mam zamiar dać ten banknot jednemu z was, ale najpierw pozwólcie że coś zrobię... i zaczął go miąć. Pokazał zgnieciony banknot i zapytał: - Kto w dalszym ciągu to chce? Ręce znowu się podniosły... - A gdybym zrobił to? - zapytał mówca... i rzucił banknot na ziemię. Podeptał go butami i podniósł - był pomięty i brudny... - A teraz kto chce te pieniądze? Ręce podniosły się po raz trzeci. - Moi przyjaciele odebraliście bardzo cenną lekcję. Nie ma znaczenia co zrobiłem z tym banknotem, ciągle chcieliście go dostać, ponieważ nie zmniejszyłem jego wartości. To jest wciąż warte 20$!!! Wiele razy w życiu jesteśmy powaleni na ziemię, zmięci i rzuceni w błoto przez decyzje, które kiedyś podjeliśmy i okoliczności, które stanęły nam na drodze. Czujemy się przez to mniej wartościowi. Ale to nie ma znaczenia, co się stało i co się jeszcze stanie... TY nigdy nie stracisz swojej wartości: brudny czy czysty, zmięty czy w dobrej formie, jesteś ciągle bezcenny dla tych, którzy Cię kochają. Wartość naszego życia nie wynika z tego co robimy, ani nie zależy od tego, kogo znamy, lecz KIM JESTEŚMY!!! Jesteś wyjątkowy! Nigdy o tym nie zapomnij! Licz swoje błogosławieństwa, nie problemy!" (Autor nieznany)
Wow... Niby masz racje... no dobra masz racje :P (nie chce sie klocic niepotrzebnie ;)). Fajny wyklad, czemu takich nigdzie nie ma? xD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Łóżko :D Nie ma to jak się wyspać :D
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

Nie używam określenia 'przyjaciel' według mnie to mało precyzyjne.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Niedawno napisałem, ze wybrał bym przyjaciół fakt XD ale nic nie podważy tego iż...
My best"friend" is my guitar ^^
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Lol Kris jak Twoim przyjacielem moze byc gitara skoro miedzy wami nie ma 'chemii' xF

a myslisz ze dlaczego dałem cudzysłów ?/Kris

Dla sportu xP Sry ale nie widzialem wczesniej tego cudzyslowia xP
Ostatnio zmieniony ndz sty 20, 2008 1:03 pm przez Bliz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Pewnie kolekcja gier z ekstra klasyki, lub kolekcja gier na PS2 :P
Ale wolę prawdziwych przyjaciół.
Awatar użytkownika
Damianeku666
USSJ
Posty: 77
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 10:11 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Damianeku666 »

łołołoł, widzę, że paru panów gra w basket. Bardzo ładnie panowie.
Hm, preferuję ludzi, jak ktoś wyżej wspomniał, ale zgodnie z tematem, moja najlepsza rzeczą/ przyjaciółką, są moje wszystkie piłki do basketu ; *
Awatar użytkownika
janka_uderza
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 22
Rejestracja: sob lut 09, 2008 11:11 pm
Lokalizacja: miedzyrzecz

Post autor: janka_uderza »

Mam kilku takich prawdziwych przyjaciół!!Bez nich byłoby bardzo źle!Ale najwierniejszym,najlepszym,najukochańszym przyjacielem jest Pan Bułka!Jemu zawsze można się wygadać,wypłakać<choć tego nigdy nie robiłam jeszcze>On zawsze mnie rozumie,poradzi coś na moje kłopoty,smutki!Ja i Pan Bułka będziemy zawsze razem!Pan Bułka pozdrawia wszystkich! :mrgreen:
Janka!!uderza!
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

O_O Pan Bułka=bułka do jedzenia? owned
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
janka_uderza
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 22
Rejestracja: sob lut 09, 2008 11:11 pm
Lokalizacja: miedzyrzecz

Post autor: janka_uderza »

NIE! nie do jedzenia!!Czy Ty jesz swoich przyjaciół?On się po prostu nazywa Pan Bułka,ale nie jest bułką!
Janka!!uderza!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

janka_uderza pisze:Czy Ty jesz swoich przyjaciół?
Ja owszem. I wiem, ze Bobercik tez ;}
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

krova pisze:
janka_uderza pisze:Czy Ty jesz swoich przyjaciół?
Ja owszem. I wiem, ze Bobercik tez ;}
Tja Bobercik z Barnim wsadzili mnie w paszzcze JEGO. Mow jasniej. Pan Bulka to narzad plciowy meski czy co? XD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Pan Bułka to bułka przekrojona do połowy (taka morda). Mało tego, to bułka z oczami co potrafi gadać. Nadaje się do rozmów przy posiłku (służy do jednego i drugiego).
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
ODPOWIEDZ