Kot czy Pies?

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Wego pisze:
Pitti pisze:Chcialbym miec psa rasy haski(husky?) te psy sa po prostu piekne, silne i madre.
Piekne sie zgodze , ale z tego co pamietam Husky (pare moich kolegow ma i tak jest xD) mowi sie ze uciekaja, czyli z ta madroscia nie przesadzajmy : P
Tu nie o mądrość chodzi tylko o to, że husky jest najtrudniejszym psem do oswojenia i wytresowania. One są po części dzikie i dlatego uciekają i robią rzeczy, których pies domowy robić nie powinien.

A co do tematu:
Wolę psy, koty są fałszywe :p
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

boi sie ludzi
Nic dla mnie nowego

BTW Suczka mojego brata (Punia) i jej corka (Dusia , "Punia jr") wprost ida do ludzi :shock: (poza starszymi osobami , na tych szczekaja)

A jeden pisesek o imieniu Uzi (Punii nowy sasiad) bardzo nie lubi dzieci , zapewne w przeszlosci jakies smarki ale mnie lubi mam szczescie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
King Cold
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 6:39 pm

Post autor: King Cold »

Zdecydowanie wole psy :D
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

King Cold pisze:Zdecydowanie wole psy :D
Fajnie ze napisales dlaczego je lubisz. Wiecej takich postow, a bedzie SPAM POWER xd(tak wiem ze ja spamuje, przyznalem sie do tego, jestem czlowiekiem i spam nie jest mi obcy, no ale nie przesadzajmy...)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
King Cold
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 6:39 pm

Post autor: King Cold »

Wole psy, bo mozna je wychowac i przywiązują sie do ludzi...Są większe i mozna sie z nimi fajniej bawić.
Wystarczy, Pitti ?
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

King Cold pisze:Wole psy, bo mozna je wychowac i przywiązują sie do ludzi...Są większe i mozna sie z nimi fajniej bawić.
Wystarczy, Pitti ?
\

Tja :D

A ja lubie psy bo nie lubie jak ktos inny niz ja spamuje XD, a tak poza tym to mniej wiecej to co powyzej kolega napisal :D
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Psy. Miałem psa, który był moim najlepszym przyjacielem. Mam kota, który działa mi na nerwy.


A najlepsze i tak są Krowy. Bo robią mleko. A z mleka jest śmietanka a ze śmietanki kiri!
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Ja miałem kiedyś kota, wabił się Maks. Miłe zwierzątko, raz tylko mi omal oczu nie wydrapał. Siedziałem na fotelu, a on mi wskoczył pazurami na twarz od strony pleców, na szczęście wbił swoje pazury powyżej gałek ocznych, więc nic mi się poważnego nie stało.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

Wole psy,ale są rasy za którymi nie za bardzo przepadam, np. buldogi,jamniki od takich psów to koty wole.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bulma300 pisze:Wole psy,ale są rasy za którymi nie za bardzo przepadam jamniki
Wiem ze to twoje zdanie ale jak nie mozna przepadac za ta rasa psow?

Choc mowiac szczerze nie przepadam za Beagle zbytnio tez (ale troche je lubie nadal) , po spotkaniu z tym baaaaaardzo groznym wirusem kiedys :shock:

No ale co do Buldogow to masz racje , tez ich nie lubie , wygladaja jak Ziomster

BTW dla tych co chca napisac ulubiona rase Psa , polecam ten temat http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=271
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

Jakim wirusem? Jamników nie to że nie lubię , ale nie chciałabym mieć bo trzeba je wnosić po schodach biorąc pod uwagę ich słaby kręgosłup i wrazie nieprzywiązania do właściciela może się u jamnika rozwinąć nieprzyjemny i złośliwy charakter.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bulma300 pisze:Jakim wirusem?
LOL? Nie slyszalas o groznym i zabojczym wirusie Beagle?
Jamników nie to że nie lubię , ale nie chciałabym mieć bo trzeba je wnosić po schodach biorąc pod uwagę ich słaby kręgosłup i wrazie nieprzywiązania do właściciela może się u jamnika rozwinąć nieprzyjemny i złośliwy charakter.
Hmmm z pierwszym i drugim sie zgdoze 100% , w 2 podobnie jest z Uzim , przez to ze jakies ludzkie bachory (fanfary :twisted: ) meczyly go , szczeka na nich WYSOKIM tonem (tez dziwota ze do mnie tak nie robi , mam szczescie) mimo iz do mnie jest bardzo lagodny
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:bulma300 napisał/a:
Jakim wirusem?


LOL? Nie slyszalas o groznym i zabojczym wirusie Beagle?
OEMDZI. Padłem.

Nie cierpie jamników, małe, agresywne, wyglądające jak wypłosz.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

BH Daimaouji pisze:
No ale co do Buldogow to masz racje , tez ich nie lubie , wygladaja jak Ziomster
SPAMPOST :
Noż cholera ty masz obsesje na jego punkcie..
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kris pisze:
BH Daimaouji pisze:No ale co do Buldogow to masz racje , tez ich nie lubie , wygladaja jak Ziomster
Noż (cenzura) ty masz obsesje na jego punkcie..
Obsesje? LOL to WY (no wieszosc WAS) macie obsejse na punkcie ponizania mnie :? , Ziomster to ydiota (lagodnie mowiac) i nalezy go ponizac zeby sie juz tutaj nie pokazywal i nie trul forum swoja obecnoscia i masowym ydiotyzmem :twisted:

(Nie przeklinaj)

Cholera to nie przeklnięcie ;p / Kris
Ostatnio zmieniony czw sty 17, 2008 3:25 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 26 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ