Skąd wziął się Twój nick ?

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

NA boks nie pojde, tylko m imorde obija. Poszedlbym na cos innego, ale nie bardzo w moim miescie jest, poza tym chetnie poszedlbym z kims i tez srednio jest z kim xD, najwazniejsze, ze nie ma na co xd. A Królem Piratów zostane i bez tego! Choc moze sie na cos zapisze... No ale kurde to nie jest tak latwo, raczej zawsze trzeba placic, a moi rodzice raczej mi kasy nie dadza. Pozostaje mi bic ludzi... xd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Bliz pisze:Z nickow na zielone, z zielonego na silke ;P Kozaki :D
Ja tylko pije :P Jakos nie zauwazylem, zeby watroba mi zubozala na tym :P A palic tylko probowalem nie pasi mi to, a zielonego never.
Wyjdzie ci to na wierzch w starszym wieku ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Hehe jak już tak gadamy o sportach itp...

No ja to ze sportem mam tyle wspólnego:
Zaczynałem ćwiczyć co kolwiek w większym zakresie jak miałem 13 lat teraz mam 22. Przez ten czas ćwiczyłem 4 lata karate, 2 lata jeździłem na desce, 2 lata tańczyłem Break'a, 1 rok ćwiczyłem wspinaczke, 1 rok gimnastyke i bieganie.

Jak widzicie, to lata treningu nie pokrywają się z moim wiekiem, ale to dlatego, ze poniekąd robiłem kilka rzeczy na raz.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Hellion, i co? To znaczy - jesteś teraz wysportowanym koksem, czy to po prostu było hobby? Bo nic z tego co robiłeś nie jest jakieś takie na maksa hm, rozwijające jakby. Znaczy no, pewnie nie zrozumiecie o co mi chodzi, ale nic to. :P

Z deską mam złe wspomnienia. Idiotyczny w ogóle upadek, który stał się sam nie wiem jakim cudem i ręka unieruchomiona na grubo ponad miesiąc. A akurat wtedy złapałem fazę na kosza i musiałem grać tylko jedną. To był kosmos kurcze, grać z temblakiem. ; P
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

No w sumie masz racje, bo nie napisałem żadnej puenty. Jest ona taka, że może i nie jestem jakoś mega zbudowany, nie mam może rzeźby a'la Bruce Lee, no ale dzięki tym sportom rozwinąłem swój zmysł równowagi, byłem zwinniejszy, szybszy i w sumie pozbyłem się leku wysokości. teraz to jeżdżę na BMX ale i tak rzadko.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Boks fajna sprawa, ale nawet bez sparow z treningow zawsze wychodzilem obity xD Mielismy surowego koucza, ktory dosadnie wytykal nam luki w postawie.
Ale to i tak nic w porownaniu z judo, po 2 tygodniach bylem tak obity, ze ciezko bylo mi sie poruszac.
Boks i ninjitsu, mam fundowany przez F.C. Widzew, ale z tego co wiem to treningi nie sa tanie...Podobnie jak tajski, bick boxing, k1 i podobne mordobicia. Minimum 50 zl miesiecznie bys musial zabulic, ale jest to naprawde minimum...
Jezeli szukasz sztuki walki, ktora najbardziej przyda Ci sie w zyciu to polecam Ci ninjitsu, k1 lub MMA. MMA nie jest sztuka walki, ale naprzyklad w lodzi jest klub gdzie to sie cwiczy. Jezeli chodzi Ci tylko o podwyzszenie kondycji, sily, bycie rozciagnietym itp to kazda sztuka walki bedzie dobra...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

jestem hardcorem
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Pitti graty ;D
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Heh, była mowa o tym rozwoju ogólnym i w ogóle, że rezultaty przynosi i tak dalej. Kurcze no, wziąłem się za siebie naprawdę, od jakiegoś pół roku, czy roku to naprawdę jak sobie przypominam jaki ja kiedyś byłem, to teraz jest o niebo lepiej. Dzisiaj na WFie biegaliśmy na 800metrów. Z jednej strony powinienem się cieszyć, poprawiłem czas z pierwszego półrocza o całe 20 sekund, albo 22, nie pamiętam jaki dokładnie miałem wtedy. Z drugiej strony - wiocha, cztery sekundy mi brakowały, żeby dostać szóstkę z biegów. Mam nadzieję, ze za tydzień nam pozwoli poprawiać i zejdę poniżej 2:30. xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Obrazek
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

[quote="Pitti"]Obrazek[/quote

hahahaha to dobre hehehe :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Genialne XDDDDD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

mój nick pochodzi od imienia Maciek dodam Son Goku równa się Macgoku :cool:
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ