Skąd wziął się Twój nick ?

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Od palenia się umiera od wszystkiego się umiera jak się z tym przesadza wszystko jest dla ludzi ale dla tych z rozumem a jak ktoś spróbuje raz a potem CENZURA codziennie to sie nie dziwie ze tak kończy
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Kyra pisze:Od palenia się umiera od wszystkiego się umiera jak się z tym przesadza wszystko jest dla ludzi ale dla tych z rozumem a jak ktoś spróbuje raz a potem CENZURA codziennie to sie nie dziwie ze tak kończy

Chyba nie mowisz o bakaniu ? Oblookaj ten film, ktory wczesniej zapodalem...Rzuca na lep wszystkie cenzura teorie o paleniu...

Wierz mi, niektorych rzeczy nie powinno sie probowac...
Obrazek
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Mówię ogółem o wszystkim stafie jaki jest amfa koka itp rzeczach
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Jest staff, ktorego moim zdaniem nie powinno sie nigdy dotykac, akurat to co wymieniles, to sie zgodze...Trzeba uzywac tego z glowa, a nie tak jak wiekszosc osob, ktora za pierwszym razem jara sie klimatemi i ciagnie maratony, co pozniej przynosi przykre konsekwencje...


Sry za offtop
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Zgadzam się z wami chłopaki wszystko ciągnie za sobą przykre konsekwencje, ale taka jest cena nad używania używek, dlatego Bóg dał nam rozum, żebyśmy mogli z niego korzystać. Niektórzy tego nie potrafią i popadają w nałogi i niestety kończą bardzo źle. Mi na szczęście udało się tego uniknąć, poza zielonym nie próbowałem niczego innego i na pewno nie spróbuje, a i z wspomnianą używką staram się nie przesadzać.

Jak stwierdził Kyra wszystko jest dla ludzi, tylko nie wszyscy są na tyle inteligentni, aby wiedzieć kiedy powiedzieć STOP. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem tym postem.

Trzymajcie się, pozdro :D
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

poza zielonym nie próbowałem
Tak trzymać ;d. Zielone mniej szkodliwe od tytoniu jest a nielegalne o_O. W odróżnieniu od papierosów temat uzależnia tylko psychicznie więc teoretycznie łatwiej jest rzucić nałóg. Mówię tutaj oczywiście o czystej zieleni bez żadnych dodatków ;d. Z czasem jednak nabiera się ochoty na spróbowanie czegoś mocniejszego :<. Wracając do tematu : nick się wziął od nazwiska dodając "x" gdyż w czasach gdy rejestrowałem się na tym forum było to pr0.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Od dziś będę ci mówił skibi, żebyś się czuł mniej pro.

Mam niemiłe wrażenie, że o czystą marihuanę bez żadnych tam badziewi pododawanych, nawet w dość małych ilościach, to dzisiaj cholernie trudno. Chyba, że się sobie samemu wyhoduje, wtedy można się cieszyć. Ale nie wiem, jakoś tak zielsko od kogoś do mnie nie przemawia, bo kto wie, co dostawcy w głowie siedzi. ; P
Obrazek

.
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Barni pisze:Od dziś będę ci mówił skibi, żebyś się czuł mniej pro.

Mam niemiłe wrażenie, że o czystą marihuanę bez żadnych tam badziewi pododawanych, nawet w dość małych ilościach, to dzisiaj cholernie trudno. Chyba, że się sobie samemu wyhoduje, wtedy można się cieszyć. Ale nie wiem, jakoś tak zielsko od kogoś do mnie nie przemawia, bo kto wie, co dostawcy w głowie siedzi. ; P
Barni z takim podejściem musiał byś przestać jeść, bo skąd możesz wiedzieć co tam producentowi w głowie siedzi :P
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Nie jem od paru miesięcy.
Obrazek

.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Od dziś będę ci mówił skibi, żebyś się czuł mniej pro.
;o Idę się pociąć :<.
Chyba, że się sobie samemu wyhoduje, wtedy można się cieszyć.
XDDD. Mój brat hodował, a właściwie to moja mama dopóki się nie dowiedziała co mój brat kazał jej podlewać xD. Ogólnie to właśnie podczas hodowania dodaję się różne środki do gleby na której rośnie żeby zielsko mocniejsze było ;d.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

skibix pisze:Ogólnie to właśnie podczas hodowania dodaję się różne środki do gleby na której rośnie żeby zielsko mocniejsze było ;d.
Naprzyklad acze xD

Mam kilku kumpli, ktorzy choduja...Sam kiedys posadzilem, ale nie poldewalem chemia i lipa wyszla...Trzeba bylo wypalic z 2 giety, zeby cos poczuc
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Naprzyklad acze xD
xD. U mnie na dzielni takie wynalazki to się później białą damą nazywa ;d. To podobno w miarę skomplikowany proces jest xD. Ale efekty są niesamowite ;d.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Moim zdaniem najlepiej w ogole nie probowac, nawet zielonego. Szczerze zaluje, ze sprobowalem ;s. A jak juz jestesmy przy piosenkach to

http://wudeer.wrzuta.pl/audio/5n4apa4hj ... przyjaciel

i wezcie sobie to do serca.




Moj nick wzial sie z tego, ze kumpel przekrecil moj dawny nick Pajtri i wolal na mnie Pitti i tak sie jakos przyjelo ;p.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Pitti pisze:Moim zdaniem najlepiej w ogole nie probowac, nawet zielonego. Szczerze zaluje, ze sprobowalem ;s. A jak juz jestesmy przy piosenkach to
Pitti, a pijesz alko, palisz szlugi?

Jeśli tak to nie widzę różnicy między zielonym czy alko, zielonym czy szlugami. Choć z tych 3 rzeczy wg. mnie zielone jest najmniej szkodliwe...
ODPOWIEDZ