Nowy moderator

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Nie, ja uważam, że zawsze powinny znaleźć się jednoski kierujące "chołotą" i tymi bez IQ. A odnośnie adminów, to nikt stego forum(prócz Rava oczywiście) nie powinien mieć tej posady. Poza tym po co ona komu? Przecież i tak by tylko pisał na forum...
A moderatorzy by się przydali do działów tematychnych, takich jak Anime, do którego mało kiedy zaglądam(bo ostatnie na liście kategorii :P )

Heh, Rav sama, przecież na całą game zarejestrowanych użytkowników forum(mimo, że są nieaktywni, a nawet martwi) powinno przypadać co najmniej 5% jednostek przywódczych :P Wtedy bezproblemowo wszyscy aktywni staną się modkami :twisted:

Jeżeli komuś będzie przeszkadzać to, że jestem moderatorem, to niech napisze do Rava, albo na forum. Zrezygnuje z posady zostawiając miejsce innym, a póki co, to będe sprawdzał wszystkie posty w poszukiwaniu błędów...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

dae pisze:Nie, ja uważam, że zawsze powinny znaleźć się jednoski kierujące "chołotą" i tymi bez IQ. A odnośnie adminów, to nikt stego forum(prócz Rava oczywiście) nie powinien mieć tej posady. Poza tym po co ona komu? Przecież i tak by tylko pisał na forum...
A moderatorzy by się przydali do działów tematychnych, takich jak Anime, do którego mało kiedy zaglądam(bo ostatnie na liście kategorii :P )

Heh, Rav sama, przecież na całą game zarejestrowanych użytkowników forum(mimo, że są nieaktywni, a nawet martwi) powinno przypadać co najmniej 5% jednostek przywódczych :P Wtedy bezproblemowo wszyscy aktywni staną się modkami :twisted:

Jeżeli komuś będzie przeszkadzać to, że jestem moderatorem, to niech napisze do Rava, albo na forum. Zrezygnuje z posady zostawiając miejsce innym, a póki co, to będe sprawdzał wszystkie posty w poszukiwaniu błędów...
Nie no jeśli o mnie chodzi ,to w swoim poprzednim poście tylko żartowałem....
Jeśli chodzi o te pięć procent...wychodzi na to,że nikt nie powinien być modem....
(5% ze ok.100)...bez urazy i z wyrazami szacunku do moderatora tego forum... :)
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Powitajcie kolejnego moderatora: Szpanera.
Ponieważ niektórzy zgłosili obiekcje co do mojej poprzedniej metody wybierania moderatorów (rzucania gumą do żucia w tarczę z nickami użytkowników), zmieniłem ją.

Tym razem, na prośbę Wolaka, rzucałem nie gumą lecz nożem.
Wolak pisze:Mogłeś lepiej rzucać nożem w nicki użytkowników.
(Wolak momentalnie sięga po SMG i zaczyna biec w stronę Szczecina...)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Ale dowaliłeś Rav... To było świetne, nie zależy mi na modku, tylko na pożadku na forum :) Popieram działania Rav'a i również zapraszam na moje forum :)
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Jak dla mnie to nawet Dziadek Mróz mógłby być moderatorem na forum .Wracam do werbacji użytkowników na najlepsze forum Polski (Chuck Norris rządzi).

//Wolę babcię mrozię - Rav
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Dlaczego gdy daję komuś moderatora, ten znika z forum?

Dałem moderatora Atomowi - przestał wchodzić na forum.
Dałem moderatora Dae - przestał wchodzić na forum.
Dałem moderatora Szpanerowi - przestał wchodzić na forum

EHM!!?? Ja wchodze, tylko nie postuje bo cały czas kasuje posty :) - Szpaner


Dziwne...
Wolak pisze:Powiem krótko i nie na temat .Jeśli zostanę adminem forum to bedzie tu rewolucja ,bo póki co rozwój stanął w miesjcu i nic się nie dzieje .Rav daj mi admina ,a sam zajmij się nauką (czyż nie jestem miły ?) .
Nie nadajesz się - już lepiej pozostawić forum samemu sobie.
Ostatnio zmieniony wt lip 11, 2006 7:35 pm przez Rav, łącznie zmieniany 1 raz.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Czemu niby się nie nadaję ,wytłumacz mi to .Nie znasz mnie tak naprawdę ,może i stwarzam rózne pozory ,ale jestem osobą godną zaufania i solidną .Dzisiejsza seria wyzwisk i przekleństw w temacie Największy spamer była tylko podpucha do rozruszania forum .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Nie wiem czemu według was BH jest dobrym kandydatem. Jeżeli ktoś taki, zostałby moderatorem- forum zmieniło by się poprostu (za przeproszeniem i bez obrazy) w istny burdel. SSJPower nie jest najgorszą stroną i przez kogoś takiego jak, BH ze statusem moda tego forum, strona ta upadłaby całkowicie na szczyty dolne. Ludzie troszkę bardziej "odziani" lub z lepszego społeczeństwa internetowego napewno zaprzestaliby wchodzenia na tą wirtynę. N00b'stwo i offtoperstwo nie jest ich ulubioną atrakcją. Pozatym forum zmieniłoby się w całkowite bluzgi i niedociągnięcia na marginesie ludzkim. Podsumowując to wszystko- tylko stracicie.

Pozatym, gdyby każdy użytkownik forum władałby jednym działem na pewno dostarczyłoby to wiele negatywnych zachowań, np, ciąge wzajemne kasowania postów "dla zabawy", oraz inne beznadziejne przedsięwzięcia.

Administratorzy tej witryny napewno nie marzą o takiej katastrofie. Mam nadzieję, że zostanie to wzięte pod uwagę.


Myślę, że BH jest naprawdę jedną z ostatnich osób nadających się na moda. W momencie przejęcia władzy obawiam się kasowania postów osób, które się z nim nie zgadzają oraz nękaniem co mniej lubianych użytkowników. BH sądzi najwyraźniej, że takie coś jak offtop nie istnieje, a pisanie 2 wiadomosci pod rząd nie jest niczym szczególnym, więc śmiem wątpić by utzymał jako taki porządek na forum. - Szpaner
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Kolejnym moderatorem został dzisiaj Dragon Fist. Sądzę, że więcej nie potrzeba - zwłaszcza, że wczoraj Arti powrócił na stanowisko Junior Admina.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

I tak nadal cały czas uważam, że powinienem wrócić do Total Admina :> :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Na razie nie ma takiej potrzeby, ja wypełnię obowiązki Total Admina najlepiej :grin:
Może, jak wyjadę do Chojnic...

PS: Istnieje szansa, że powróci Szpaner. Jemu też mógłbym dać Junior Admina, chocciaż w sumie na razie nikt nie daje mi sygnału, że na forum jest potrzebny surowy nadzór, a ja nie mam ochoty całego forum przeglądać...
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Nie mam do dodania nic więcej jak tylko proste słowa: dziękuję Ci Rafale :)
Będę starał się wypełniać obowiązki najgodniej jak tylko zdołam... ;]
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tomek pisze:Będę starał się wypełniać obowiązki najgodniej jak tylko zdołam... ;]
Tomek kun kuzynku , nie oklamiesz mnie , wiem co masz w glowie za mysli :twisted:

Jak ja lubie twoj avatar , taki zlosliwy :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Zablokowany