Vip'y tego forum

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bart pisze:Pewnie wszyscy sie zemną zgodzą jeśli Wolaka uznamy za największego VIPa forum :wink:
P****o ciebie?! Ja nigdy go nie uznam za najwyzszego , dla mnie Tomek to najwyzjszy VIP tego forum , poza mna
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:
Bart pisze:Pewnie wszyscy sie zemną zgodzą jeśli Wolaka uznamy za największego VIPa forum :wink:
P****o ciebie?! Ja nigdy go nie uznam za najwyzszego , dla mnie Tomek to najwyzjszy VIP tego forum , poza mna
Jak dla mnie Wolak jest bardziej wartościowy, choć go tak dobrze nie znam.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:
BH pisze:
Bart pisze:Pewnie wszyscy sie zemną zgodzą jeśli Wolaka uznamy za największego VIPa forum :wink:
P****o ciebie?! Ja nigdy go nie uznam za najwyzszego , dla mnie Tomek to najwyzjszy VIP tego forum , poza mna
Jak dla mnie Wolak jest bardziej wartościowy znam.
Ta , analizujac ze sie zachowuje jak Dobry Kakarotto (w 96%)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

BH Daimaouji pisze: P****o ciebie?! Ja nigdy go nie uznam za najwyzszego, dla mnie Tomek to najwyzjszy VIP tego forum, poza mna
i właśnei dlatego nienadajesz sie na najwyższego VIPa tego forum, masz zbyt duże mniemanie o swojej osobie.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bartek pisze:
BH pisze: P****o ciebie?! Ja nigdy go nie uznam za najwyzszego, dla mnie Tomek to najwyzjszy VIP tego forum, poza mna
i właśnei dlatego nienadajesz sie na najwyższego VIPa tego forum, masz zbyt duże mniemanie o swojej osobie.
Ty tez , nigdy nie "zaglosuje" na ciebie jako VIPa , zdrajco! Zreszta mam to gdzies z tym "duzym mniemaniem" , taki juz jestem Bartek "kun" :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Bart pisze:Jeden z VIPów zmienił sie w legende tego forum, chyba każdy wie o kogo chodzi, jeśli nie to chodzi o Wolaka... wszyscy obecni na forum, czy to nowi czy strzy wyjadacze, wiedzą jakim Wolak, lub Krzyś jak go niektórzy nazywali, był dobrym userem, nieprzypominam sobie żeby kogoś potępił lub zbluzgał. Zawsze był skory do pomocy, nigdy nikomu nieodmówił. Książa którą pisał The legend of Dragon Ball Xenonium pewnie była bardzo ciekawa, szkoda że zamieścił tylko jeden rozdział, ale widocznie zapomniał. Pewnie wszyscy sie zemną zgodzą jeśli Wolaka uznamy za największego VIPa forum :wink:
szanuję i bardzo lubię Krzyśka ale czemu już go skreślacie, może jednak szybko wróci, wiem że cieszyłbyś się z tego Bart kun(jeśli pozwolisz) ja też mam taką nadzieję bo jego inteligencja i zaanagażowanie w dział anime było wielkie
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ja "tylko" nie lubie jego charakteru od Dobrego Kakarotta , i ze dal mi strone na GG gdzie byly wirusy , poza tym jest bardzo podobny do Tomka
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

BH Daimaouji pisze: Ty tez , nigdy nie "zaglosuje" na ciebie jako VIPa , zdrajco! Zreszta mam to gdzies z tym "duzym mniemaniem" , taki juz jestem Bartek "kun" :twisted:
Mi niezalezy na tym czy ktoś namnie zagłosuje jako VIPa czy nie, mam to gdzieś, i tak będe sie tu udzielał nawet jeśli mnie będziecie nienawidzić...

i czemu odrazu zdrajco ?? Uraziła Cie moja szczera wypowiedź czy co...
bobercik pisze: szanuję i bardzo lubię Krzyśka ale czemu już go skreślacie, może jednak szybko wróci, wiem że cieszyłbyś się z tego Bart
Ja go nieskreślam, wierze w jego szybki powrót na nasze forum, i wogóle do sieci ;)
bobercik pisze: Bart kun(jeśli pozwolisz)
a niby czemu mam niepozwolić ;) pozwalam wszystkim ;)
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

więc miło mi poznać, Robert jestem

hm, trochę zmienię || Bob


Witam Cię Bart, nazywam się Robert i jestem użytkownikiem tego forum. Sens dalej ten sam, ale lepiej się prezentuje xD
Ostatnio zmieniony ndz gru 09, 2007 1:11 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:więc miło mi poznać, Robert jestem
A on to "Bartolini Bartlomiej , herbu zielona pietruszka" :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze:więc miło mi poznać, Robert jestem
A on to "Bartolini Bartlomiej , herbu zielona pietruszka" :lol:
Mogę się już śmiać??? Gdy ktoś się nie zgadza z Bh lecą bluzgi. Mas Bart racje. Ważne kim jesteś dla siebie, a nie dla innych. Do BH: "Człowiek zarozumiały nie dojdzie do niczego, bo zawsze myśli, że już to osiągnął". Ci co myślą zrozumieją.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

BH Daimaouji pisze: A on to "Bartolini Bartlomiej , herbu zielona pietruszka" :lol:
echh Bartosz myślisz że mi coś to robi jak mnie tak nazywasz ?? Przywyczaiłem sie do tego bo tak mnie nazywa czasami tata i szfagier.

Robert miło mi poznać :D
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

pp3088 - twoje posty są bardzo inteligentne, gratulacje



Haha, nie mogę z tego postu xDDDDDD || Bob
Ostatnio zmieniony ndz kwie 27, 2008 12:14 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

bobercik pisze:pp3088 - twoje posty są bardzo inteligentne, gratulacje
Sądzę, że to kpina, lecz nie jestem pewien. Jeśli uważasz tak naprawdę to jestem bardzo zadowlony słysząć to od człowieka takiego jak ty.

Proponuje, aby Wolak dostał odznaczenie przy nicku Zasłużony dla forum, ewentualnie Legenda Forum. Sądzę, że wiekszośc zaakceptuję mój pomysł. Wolak odniósł sukces nie pragnąć go odnieść(uznanie), co potęguję tylko jego zwycięśtwo mentalne.

Sądzę ze przeciwny będzie BH, chcący aby to miejsce dostało się jemu..
Ostatnio zmieniony pn maja 29, 2006 4:58 pm przez pp3088, łącznie zmieniany 1 raz.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

PP3088 - heh , nie wiem co to mialo byc
Baretk - tak , mnie tak samo nazywali oni :evil: ale juz tak nie robia
Robert - mam nadzieje ze to byl sarkazm :?

ech jak tu zrozumiec takich glupich forumiczow , naszczescie nie kazdy tu jest tak glupi :twisted:
Sądzę ze przeciwny będzie BH, chcący aby to miejsce dostało się jemu..
mam to gdzies , i tak coraz wiecej (cenzura) trafia na to forum , przedtem bylo fajnie a teraz? trace pokoleiu przyjaciol np. Bartka :(
Ostatnio zmieniony pn maja 29, 2006 5:03 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ