Zjazd SSJPower #2

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zjazd SSJPower #2

Post autor: Bobercik »

Otóż odbył się owy zjazd xD Udział w nim wzięły takie osoby jak:
:arrow: Bobercik
:arrow: Pitti
:arrow: Damianeku666
:arrow: Tommy (przez chwilę)

Ogółem było super, jednak Pitti przyjechał tylko na 3 godziny. Niedługo postaram się wrzucić jakieś fotki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

A tak i było zajefajnie :D. Pozdrowiam tych co do nich dzwonilismy: pozdro placuchy ;p. Na tych fotkach wyszedlem jak glupi debil od razu mowie :D, one sa przerobione przez Boba i syna szatana. XD. Nie no było fajnie.. Trzeba bedzie zorganizowac cos wiekszego (wiecej osob) na wakajce czy cos ;). Oczywiscie zapomnialem co chcialem napisac przy okazji :D

UPDATE :D

Tommy sie wystraszyl i do domu uciekl jak moja krzywa twarz zobaczyl XD. Ograli mnie w kosza bo im fory dalem :P(dżołk, przecierz gralismy dla zabawy :)). Bartuś się nas boi :mrgreen: . DF Chcial sie z nami naj..ekhm.. napic napojow bezalkoholowych niestety byl zbyt daleko i by nie zdazyl przyechac ;/. Co tam jeszcze... Zapomnialem juz XD. Zjadłem longera :D :D :D w KFC jaki szpan XD. Bobercik mi kupił chipsy xD, dzięku**a :D. Nowych sluwek sie nauczylem od Damianeku i Boba :D. Zaczelem sie smiac prawie jak Bob lol... Poznalem taka laske ze prawie zemdlala jak mnie zobaczyla XD(btw. jak ona sie nazywala bo juz zapomnialem? XD Sandra? Poti czy jak? XD). Str.. RAFAŁ! był też koxiarz taki jeden XD szkoda ze nie z ssjp :). Mialem ich juz bic, ale mam golebie serce, przetrzymalem Wasze twarze chlopaki XD. Ogolnie było super, rodzice nawet nie sapali tak bardzo jak sie spodziewalem (dalej mysla ze bylem u kumpla z klasy w swoim miescie XD). Hmmm, poznałem takie osobistości jak Chicago :P. Znam juz kazdego żula z Wrocka XD, Bob mi pokazał swoich ziomów XD(dżołk). Hmm nikt Boba nie lubi nie odbieraja telefonow od Niego! i nie mogl zalatwic lepszego aparatu niz nazebnego na poczatku xD. Jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze :D, pozdro koxy ;)
Ostatnio zmieniony sob paź 06, 2007 9:58 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Pitti pisze:A tak i było zajefajnie :D. Pozdrowiam tych co do nich dzwonilismy: pozdro placuchy ;p. Na tych fotkach wyszedlem jak glupi debil od razu mowie :D, one sa przerobione przez Boba i syna szatana. XD. Nie no było fajnie..
Ech...moja wina żeś krzywy?!?!
Trzeba bedzie zorganizowac cos wiekszego (wiecej osob) na wakajce czy cos ;). Oczywiscie zapomnialem co chcialem napisac przy okazji :D
Ciężko z tym będzie ;]
Tommy sie wystraszyl i do domu uciekl jak moja krzywa twarz zobaczyl XD.
Nie dziwię mu się xD

Ograli mnie w kosza bo im fory dalem :P(dżołk, przecierz gralismy dla zabawy :)).
Cienias xD
Bartuś się nas boi :mrgreen: . DF Chcial sie z nami naj..ekhm.. napic napojow bezalkoholowych niestety byl zbyt daleko i by nie zdazyl przyechac ;/. Co tam jeszcze... Zapomnialem juz XD. Zjadłem longera :D :D :D w KFC jaki szpan XD. Bobercik mi kupił chipsy xD, dzięku**a :D. Nowych sluwek sie nauczylem od Damianeku i Boba :D. Zaczelem sie smiac prawie jak Bob lol...
xDD Ta, rozmowa z Bartusiem wymiatała. Ale DF rlz :]
Cieszę się że w końcu dowiedziałeś się co to KFC xD
Nowe słowa Ci się przydadzą, a śmiech masz teraz ładniejszy.
Poznalem taka laske ze prawie zemdlala jak mnie zobaczyla XD(btw. jak ona sie nazywala bo juz zapomnialem? XD Sandra? Poti czy jak? XD). Str.. RAFAŁ! był też koxiarz taki jeden XD szkoda ze nie z ssjp :). Mialem ich juz bic, ale mam golebie serce, przetrzymalem Wasze twarze chlopaki XD.
Sandra.
Rafał jest spoko xD Ciekawe kto by komu wlał xD
Ogolnie było super, rodzice nawet nie sapali tak bardzo jak sie spodziewalem (dalej mysla ze bylem u kumpla z klasy w swoim miescie XD). Hmmm, poznałem takie osobistości jak Chicago :P. Znam juz kazdego żula z Wrocka XD, Bob mi pokazał swoich ziomów XD(dżołk). Hmm nikt Boba nie lubi nie odbieraja telefonow od Niego! i nie mogl zalatwic lepszego aparatu niz nazebnego na poczatku xD. Jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze :D, pozdro koxy ;)
Cieszę się że się udało. Poznałeś najważniejszych żuli - to prawda, ale niestety ich nie spotkałeś, choć ten NAJWAŻNIEJSZY już nie żyje...biedny Chicago...


Trzeba to szybko powtórzyć!
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Nie dziwię mu się xD
Przyznal mi sie na gadu, ze tak naprawde to Twoja twarz spowodowala trwale uszkodzenie mozgu ktorego nie posiada bo zgubil :D
Cienias xD
Zobaczymy w lecie kto bedzie cienias, jak przyjade na dluzej to pocwicze sobie najpierw kozlowanie xD i Cie poajade :)
Bobercik pisze:xDD Ta, rozmowa z Bartusiem wymiatała. Ale DF rlz :]
Cieszę się że w końcu dowiedziałeś się co to KFC xD
Nowe słowa Ci się przydadzą, a śmiech masz teraz ładniejszy.
Tja racja :)
A żebyś wiedział, że to był mój pierwszy raz :)
Powoli zapominam juz tego smiechu, tworze nowy wlasny :D
Sandra.
Rafał jest spoko xD Ciekawe kto by komu wlał xD
Wiedziałem, ta moja kobieca intuicja :D
Ja Tobie :P
Bobercik pisze:Cieszę się że się udało. Poznałeś najważniejszych żuli - to prawda, ale niestety ich nie spotkałeś, choć ten NAJWAŻNIEJSZY już nie żyje...biedny Chicago...
Ja tez. Jak nie jak tak? Przecierz widzielismy jakichs zuli np. Ciebie XD, a tak serio to bylo paru (z jeden moze dwoch :P) slawnych zuli.
Trzeba to szybko powtórzyć!
Oj trzeba, trzeba :). Zobaczymy jak rodzice do pracy beda szli w sobote to moze wpadne nawet w ta XD (tylko skad ja siano wezme XD)

UWAGA UWAGA

21 grudnia gdzies do 4 stycznia

W tym czasie ma cale ssjp sie wyszykowac na spotkanie. Gracek mozliwe ze bedzie. Ja bede na 99%. Treyu na 100%, Bob i Damian i Tommy na 100% :D, Adeq mowil ze by przyjechal ale sie boi ze go Arti zabije XD. Ktos by jeszcze moze przyjechal jak cos??


EDIT
Krova nie jedzie bo uwaza ze nie warto wydawac kasy zeby zobaczyc paru debili
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Konkretnie gdzie i kiedy? Ja i Rav mamy maturę więc przydałby się jakiś dłuższy weekend.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

21 grudnia gdzies do 4 stycznia w okresie jak bedyie jakies "wolne" ale nie wiem czy was to dotyczy Arti... Jak dla mnie najlepiej we Wrocku... Przy okazji 4(6 ale 2 praktycznie wogle nieaktywnych) userow juz tam bedzie nie liczac mnie. No mozna w jakis weekend kiedy wiekszosc bedzie miala "wolne" ale jak juz pisalem nie wiem czy Wy tak macie.. Ja przyjade na 99% na 2 dni a jak nie to na jeden na 100% tylko nie wiem czy ja w termin wejde, no ale trudno nie jestem najwazniejszy. To kto by sie ewentualnie na cos takiego pisal??
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Zróbmy zlot w Portugalii. Wtedy każdy będzie miał przerąbane z dojazdem :/
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Zróbmy zlot w Portugalii. Wtedy każdy będzie miał przerąbane z dojazdem :/
;/ Arti jak zwykle pelna powaga xd. To jest bez sensu, poza mna Toba i Wrocławiakami(no i Adeq'owi ale i tak nie przyjedzie bo sie boi Artiego xd) nikomu nie zalezy na jakims zlocie czy czyms takim... no moze Krisowi, ale akurat on to nie zdazy dojsc do dworca i juz musi wracac....


Zapomnialem dodac, ze jak bylem u Bobercika i Damianeku to spiewalismy piosenki Barta XDXDXDXDXD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Mark
SSJ 2
Posty: 101
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:17 pm

Post autor: Mark »

Chyba nie będę na zjeździe,wy macie około 17 lat a ja jestem o 6 lat młodszy,pewnie rodzice mi nie pozwolą pojechać na zlot,już zaczną gadać "A jak są pedofilami to co?"
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Pitti pisze:
Zróbmy zlot w Portugalii. Wtedy każdy będzie miał przerąbane z dojazdem :/
;/ Arti jak zwykle pelna powaga xd. To jest bez sensu, poza mna Toba i Wrocławiakami(no i Adeq'owi ale i tak nie przyjedzie bo sie boi Artiego xd) nikomu nie zalezy na jakims zlocie czy czyms takim... no moze Krisowi, ale akurat on to nie zdazy dojsc do dworca i juz musi wracac....


Zapomnialem dodac, ze jak bylem u Bobercika i Damianeku to spiewalismy piosenki Barta XDXDXDXDXD
Jak nie zależy. Ja bym pojechał, tyle koczkodanów w tym samym czasie i w jednym miejscu, to wydarzenie na skalę światową. Barni pojedzie, bo swój do swego lgnie, Kris pojedzie, bo go znam i będzie chciał, Pepson pojedzie, bo tak.
Załatwcie mi: wódkę, zapoje, zagrychę, transport to też pojadę.

A tak serio, to masz rację. Nie zależy mi, bo mi się nie chce taki kawał zaganiać, by was zobaczyć. Starczy mi gg, najwyżej wybrańców odwiedzę w wakacje (wybrańcy wiedzą o kim mowa).
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

A tak serio, to masz rację. Nie zależy mi, bo mi się nie chce taki kawał zaganiać, by was zobaczyć. Starczy mi gg, najwyżej wybrańców odwiedzę w wakacje (wybrańcy wiedzą o kim mowa).
No widzisz :|. Mi np. zalezy na odwiedzeniu wybrancow czyli praktycznie kazdego, tylko nie kumam czemu polowa nawet nie chce zebym ich odwiedzial :roll: :?. Bob potwierdzi i Damianeku ze pedofilem nie jestem ;).


BTW. Pamietna fota ze Zjazdu SSJPower #2
Obrazek

Najwieksze koxy swiata (Damianeku tylko wcielo :(). Tylko czemu tak plackowato wyszlo? XD (nie komentowac moich slow :))
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Bob, na tej focie co mi dałeś ( " O kutwa!") lepiej żeś wyszedł xD

A fotka sztuczna!

Btw. Acer, ja też chcę być wybrańcem xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:A fotka sztuczna!
Przynajmniej nie boimy sie pokazac Barni ;)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

I tak byscie sie ze mna nie napili, to po co mam do was jechac? :P
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

I tak byscie sie ze mna nie napili, to po co mam do was jechac?
A bys sie zdziwil... Cale ssjp to nalogowi pijacy :D (no moze 99%, ten 1% chodzi do kosciola i nie pije wcale ;p)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ