Porządek na forum

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy uważasz, że na forum jest porządek?

Tak
9
64%
Nie
5
36%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Porządek na forum

Post autor: Rav »

Czy uważasz, że na forum jest porządek?

Proszę o uzasadnienie i - jeśli Twoim zdaniem na forum nie panuje porządek - o napisanie, co należy zrobić, aby to zmienić.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Więc, jeśli pozwolicie, wypowiem się. Według mnie, na forum panuje porządek. Przede wszystkim z dwóch powodów:

:arrow: Szpaner - facet wszystko pięknie wysprzątał

:arrow: Czy można zrobić bałagan w pokoju, w którym nic nie ma? Nie. Na forum praktycznie nic się nie dzieje, więc i bałaganu nie ma.

Oto moje zdanie :)

A ja za bałagan uważam posty, w których brakuje znaków przestankowych ;>
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2007 8:17 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Osobiście tak samo jak Bob uważam (tutaj powinien być przecinek - Rav) ze (powinno być "że" - Rav) na forum jest pożadek (argh...2 błędy w jednym słowie...powinno być "porządek"! - Rav) bo poprostu (powinno być "po prostu"! - Rav) żadko (powinno być "rzadko"!- Rav) kto jest w stanie to zrobić ("Na forum jest porządek i rzadko kto jest w stanie to zrobić." - To się nie trzyma kupy. Rzadko kto jest w stanie zrobić to, czyli co? Czyli porządek? - Rav) . (teraz się przyczepię, ale zasłużyłeś sobie na to poprzednimi błędami - z jakiej racji przed kropką stawiasz spację? - Rav) Tak czy tak (może i taka konstrukcja jest poprawna, chociaż szczerze w to wątpię...ale tak czy siak lepiej by było napisać np. "tak czy inaczej", nie uważasz? - Rav) Szpaner , (z jakiej racji stawiasz spację przed przecinkiem? - Rav) Dae i Rav robią pożądek ("porządek" powinno być! - Rav) na forum wystarczający . (no i znów stawiasz spację przed kropką - Rav) I To (czemu słowo "to" piszesz z dużej litery? - Rav) starczy (tutaj powinien być przecinek! - Rav) żeby nie było bałaganu :)

Czemu nie korzystasz z opcji sprawdzania pisowni? Czemu nie czytasz swojego posta po napisaniu go? Nie uważasz, że forum lepiej by wyglądało, gdyby zasady poprawnej pisowni były przestrzegane? To właśnie nie stosowanie się do nich jest przyczyną odrzucania przeze mnie ogromnej ilości zgłoszeń na redaktorów. Oczywiście Ty piszesz znacznie lepiej niż statystyczny użytkownik tego forum, ale akurat do Ciebie się przyczepiłem, bo tak mnie po prostu naszło :P
W każdym razie, co by nauczyciel polskiego wystawił za całą taką pokreśloną czerwonym kolorem pracę? :P - Rav
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2007 7:53 pm przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Za swój post, Kris otrzymuje ocenę: niedostateczny+. Aż strach pisać cokolwiek w tym temacie, aczkolwiek postaram się wypowiedzieć bez błędów.

Uważam, iż na forum bałagan robią użytkownicy, a nie Ci, którzy bałagan powinni sprzątać. To jest moje krótkie, a zarazem treściwe zdanie.

P.S. Tak naprawdę więcej nie napisałem, bo boję się, że popełnię błędy :(

Mimo najszczerszych chęci, nie udało mi się znaleźć błędów w Twoim poście. Ale jeszcze Cię dopadnę :P
Do reszty: Bierzcie przykład z Artiego :P - Rav
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2007 8:27 pm przez Arti, łącznie zmieniany 2 razy.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Ojoj Kris Ale Dałeś Plamę ;)

No To Teraz Ja Się Wypowiem :P

Według Mnie Forum Jest "Posprzątane"Dzięki:

:arrow:
bobercik pisze:Szpaner - facet wszystko pięknie wysprzątał
:arrow: Dae-Zawsze I Wszędzie Porządnie Pisze,Porządnie Sprząta...

:arrow: DF/Rav/Arti-Wszystko Ładnie Sprzątają I Dają W "Bok" Wszystkie Nie Potrzebne Posty
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Zaznaczyłem opcję, że na forum panuje porządek, ale to nie jest do końca prawdą. W temacie który informował wszystkich o wprowadzeniu opcji sprawdzenia pisowni tekstu napisałem, że i tak nikt nie będzie z niej korzystał i jak widać nie myliłem się, bo sporo postów jest pod tym względem tragiczna, dlatego teraz mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że na forum panuje ''burdelik ortograficzny''.
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Forum ssjpower, jest raczej miejscem małego zainteresowania, przez co i mało userów tu zagląda. Czy to przez tamto lub sramto, nie interesuje mnie to. Omijając post wolaka i dążąc do bobowity, zauważyłem podobną treść. Jestem w stanie potwierdzić jego zdanie, tym bardziej, że na forum panuje zwyczajna pustka. Jeżeli ktoś sam nie zainteresuje się ssjpower, prawdopodobnie nigdy owej strony nie zauważy. Osobiście trafiłem na ssjpower jedynie przez to, że kolega przesłał mi link. Nie wiem jak widoczne jest to z wizerunku Rava, jednak jest to (radosną) przyczyną tego, że na forum nie zauważy się nawet małego zamentu.

Pewna rzecz, mimo tego co napisałem, odwraca od pierwszej pozycji w sondzie.
W miejscu, gdzie wszyscy powinniśmy się szanować, powodujemy konflikty tego typu, jak,
"wyrzucić df". Nikt mi uświadamiać, że w ich uczestniczę nie musi. Znam granice swoich możliwości i wiem, że ich po prostu nie ma.

Rav, bez sensu było zakładać taki temat, żeby wypowiedziała się w nim minimalna liczba userów i powiedziała co ich boli...
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Rav, widocznie pod wzgledem moich wysnutych opinii w słynnym już temacie, założyłeś tę sonde. Jak widać znów zostałem źle zrozumiany. Być może mówię zbyt enigmatycznie i zdawkowo. No cóż, chodziło mi o pewien element pracy, mianowicie zamykanie tematów. jak potoczyło sie dalej każdy wie, nie mam ochoty przybliżac sporu.

Co do tematu:
Porządek jest średni, mnie osobiście denerwuje sterta bezmyslnych tematów w śmietniku. Jeśli już uważacie temat za beznadziejny pod względem meryotrycznym to go usuncie.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Dyakou pisze:Rav, bez sensu było zakładać taki temat, żeby wypowiedziała się w nim minimalna liczba userów i powiedziała co ich boli...
Był sens zakładać taki temat, żeby dowiedzieć się, czy zdaniem użytkowników na forum panuje porządek.

Nie zauważyłem, żeby to forum było za mało aktywne - może dlatego, że zbyt często tu nie wchodzę. Tak czy owak, najpierw chcę mieć dobry produkt, a dopiero potem robić reklamę. Nie zachęcę nowych użytkowników na forum, na którym panuje bałagan. Dlatego cieszę się z wyników sondy, bo - choć nie jest ona całkowicie miarodajna - takie wyniki jednak coś oznaczają.

A o popularność forum niech Cię głowa nie boli ;)
pp3088 pisze:Co do tematu:
Porządek jest średni, mnie osobiście denerwuje sterta bezmyslnych tematów w śmietniku. Jeśli już uważacie temat za beznadziejny pod względem meryotrycznym to go usuncie.
Nie ma czegoś takiego jak "śmietnik". Jest natomiast "Zbiorowisko tematów", w którym - zgodnie z podpisem - znajdują się tematy zamknięte od dłuższego czasu. A przynajmniej tak być powinno, ale - tak jak napisałem w regulaminie - skoro nikt mi nie zgłasza żadnych nieprawidłowości w pracy moderatorów - uznaję, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

A tematu nie zakładałem pod wpływem Twoich postów - tylko dlatego, że zanim forum rozreklamuję, chcę zadbać o jego jakość.
Ostatnio zmieniony śr mar 07, 2007 5:50 pm przez Rav, łącznie zmieniany 2 razy.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:A o popularność forum niech Cię głowa nie boli ;)
I tak ten forum jest lepszy od SSJCenter juz

BTW ja tez tu nie widze balaganu na razie , poza spamem Gogety rzecz jasna , narazie jest tu porzadek
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=658&start=0
czy inne podobne teamty, o jakże wymownej nazwie śmieci.

No nie wiem jak ty, ale jak dla mnie owe tematy nie wyglądają schludnie. Znam możliwości użytkowników więc mnie coś takiego nie razi. Ale postronnego widza może zniesmaczyć trzymanie resztek.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

pp3088 pisze:http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=658&start=0
czy inne podobne teamty, o jakże wymownej nazwie śmieci.

No nie wiem jak ty, ale jak dla mnie owe tematy nie wyglądają schludnie. Znam możliwości użytkowników więc mnie coś takiego nie razi. Ale postronnego widza może zniesmaczyć trzymanie resztek.
Acha...o tym mówisz :) Dzięki za zwrócenie uwagi.
"Śmieci" to offtop z tematów. Poleciłem moderatorom, żeby używali opcji wydzielania postów do tymczasowych tematów i usuwania całych topiców - bo tak jest łatwiej i szybciej. Najwyraźniej jednak albo zapomniałem powiedzieć niektórym moderatorom, aby tymczasowe tematy usuwali, albo niektórzy moderatorzy zapomnieli, że o tym powiedziałem :) Tak czy siak ostatni temat "Śmieci" został przeunięty do "Zbiorowiska tematów" 4 lipca 2006 roku, czyli bardzo dawno temu. Obecnie tematy "Śmieci" już nie powstają. W każdym razie za moment wszystkie takie tematy usunę.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Rav pisze:Czy uważasz, że na forum jest porządek?
Co tu mówić o porządku, jeśli tematy są dublowane, niedokańczane i zapominane. Rażą mnie identyczne tematy, które mają tylko inne tytuły, a treści są identyczne, przykład:
http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=1197
http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=1300
Nie wspomnę już o licznych błędach w postach, a nawet w tytułach tematów, nie będę tu przytaczał przykładów, ponieważ na siłę można się do wszystkiego przyczepić, więc było by to bezcelowe. Więc ogólnie panowie robimy z tego forum śmietnik.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Razz "kun" (WTF?!) tematy Roberta i Kamila sa inne , w temacie Roberta , mozna podawac postacie nie wazne z skad (Ksiazka , seriale animowane , filmy , zywe osoby :roll: itp.) , natomiast w temacie Kamila daje sie TYLKO postacie z Anime/Mangi

Ale ta z podobnoscia do postaci to masz racje (trzeba by kiedys polaczyc temat moj , Roberta i Kamila w jeden temat)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

BH Daimaouji pisze:Razz "kun"
Od kiedy chodzimy na piwo, żebyś mnie za kolege uważał!?! :neutral:
BH Daimaouji pisze:tematy Roberta i Kamila sa inne , w temacie Roberta , mozna podawac postacie nie wazne z skad (Ksiazka , seriale animowane , filmy , zywe osoby :roll: itp.) , natomiast w temacie Kamila daje sie TYLKO postacie z Anime/Mangi
Człowieku, czytałeś pierwsze posty tych tematów?! Sam nie wiesz o czym piszesz!

"Kun" było w cudzysłowie, zauważyłeś to? Świadectwo, że kolegami nie jesteście. Nie obraził Cię w żaden sposób, więc się nieczego nie czepiaj. Tematy nieco się różnią, aczkolwiek moim skromnym zdaniem powinny zostać połączone.
DF


[ Dodano: Nie Mar 11, 2007 9:37 pm ]
Dragon Fist, nie pojade po tobie, ponieważ uważam cię za porządnego człowieka i moderatora, ale ty znowu bronisz BH... Tak, wiem to było w cudzysłowiu, ale ja to zrozumiałem tak, a nie inaczej. Więc moim małoskromnym zdaniem to BH zawinił, a nie ja.

Od siebie dodam tylko tyle, że BH nie potrzebuje adwokata - Rav
Ostatnio zmieniony pn mar 12, 2007 7:13 pm przez razz, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ