Liga SSJPower II Tabela

Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Liga SSJPower II Tabela

Post autor: Bobercik »

Więc jedziemy z ligą! Mamy sześć drużyn, więc zapowiada się niezła gra. Może zacznę od najważniejszych informacji.

1.Tradycyjnie rozgrywamy akcję w 5,10,15,20,25,30,35,40,45,50,55,60,65,70,75,80,85,90 minucie meczu i w doliczonym czasie gry. Sędzia losuje, który zawodnik w danym momencie przeprowadza akcję ofensywną (czyli teoretycznie atakować może przez cały mecz tylko jeden gracz). Jeśli, np. parzyste ma Kris a nieparzyste Barni, a wypada 4 - akcję przeprowadza Kris. Pisze on opis strzału: długi, krótki, poważny, idiotyczny - nieważne. Może to być piękna akcja zespołowa, albo zabójcza technika bąka Appy (zaznaczam, że tylko Appa potrafi wykonać tą mistyczną technikę).

2.Co do najważniejszych obliczeń, sędzia (ja albo Kris) używa kości K50. Atakuje drużyna Krisa, oddaje on strzał Tsubasą, który ma Ofensywę na 5. Dodajemy do tego ofensywę całego teamu - 5+15 = 20 i odejmujemy defensywę przeciwników np. Barni ma D14. Wychodzi 6. Liczba od 1 do 6 da gola Krisowi. Oczywiście na początku będzie ciężko o gola, zdecyduje fart, taktyka no i fart.

3.Jeśli oddasz jakimś zawodnikiem strzał, nie może on uderzać w następnej akcji Twojego zespołu. Czyli w 5 minucie akcję ma Kris, strzela Tsubasa. W 10 akcję ma Barni, w 15 akcję ma Barni, w 20 znowu akcję ma Kris i Tsubasa nie może strzelać. Wyrówna to poziom teamów.

4.I teraz najważniejsze - super hiper mega bajery!
a) Karny - przed meczem każdy z zawodników pisze mi na privie minutę w której chce karnego. Jeśli sędzia wylosuje, że w danej minucie on ma akcję, dostaje "jedenastkę". Przy takim strzale staty się nie liczą, jest 50% szans na gola.
b) Super Strzał - to samo co z karnym, tylko, że owy strzał zawsze wpadnie do siatki. Może to być technika bąka Appy.
c) Super Mur - to samo, tylko że w aspekcie defensywnym. Gola Ci nie strzelą! Już widzę te mury w ostatnich minutach meczu!
UWAGA! Jeśli trafią na siebie Super Strzał i Super Mur...niwelują się, rzucam normalnie kostką i obliczam szansę trafienia. Super Mur wybroni nawet karnego, pamiętaj!

Kod: Zaznacz cały

I kolejka
Krova - Kris 8:2 (4x Aang, 3x Katara, Appa / Tsubasa, Rivaldo) 
Gokugeta - Wirex 0:3 (walkower) 
Bobercik - Barni 2:2 (2x Kamiya / Ash, Charmander) 
Pauzuje: Pitti

II kolejka
Krova - Gokugeta
Kris - Bobercik
Wirex - Pitti
P: Barni

III kolejka: 
Krova - Wirex
Gokugeta - Pitti
Kris - Barni
P: Bobercik

IV kolejka: 
Krova - Bobercik
Kris - Gokugeta
Barni - Pitti
P: Wirex

V kolejka: 
Krova - Barni
Kris - Pitti
Wirex - Bobercik
P: Gokugeta

VI kolejka: 
Krova - Pitti
Gokugeta - Bobercik
Wirex - Barni
P: Kris

VII kolejka: 
Kris - Wirex
Gokugeta - Barni
Bobercik - Pitti
P: Krova
Terminarz, grać zaczniemy niedługo. Przypominam, że sędziuje BeObe, Kurisu kun, a nasz mecz poprowadzi pewnie Barni albo Krova, chętny niech napisze!

UWAGA, RESZTA INFORMACJI POJAWI SIĘ W DRUGIM TEMACIE!

Obrazek

Strzelcy:
4 gole - Aang
3 gole - Katara
2 gole - Kamiya
1 gol - Appa, Ash, Charmander, Tsubasa, Rivaldo
Ostatnio zmieniony czw sty 06, 2011 2:08 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Ja poprowadze chetnie wszystkie. Zainteresowanym wysylam na gg numer konta bankowego.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ja też mogę poprowadzić, nie ma problemu. :)
Krzycz, na kiedy się z Gokugetą dogadywać!
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Jest nowy terminarz, bo dodałem Pittiego.

I kolejka
Krova - Kris
Gokugeta - Wirex
Bobercik - Barni
Pauzuje: Pitti


Gokugeta i Wirex, wyślijcie mi jeśli możecie numery gg na PW, albo napiszcie na 5574210 - łatwiej będzie się dogadywać co do terminów.
Grać możemy już od dzisiaj, pewnie ja posędziuję piojedynek Krisa i Krovy, zobaczymy jak z Gokugetą i Wirexem. Walka moja i Barniego to za pewne działka Krisa.
Nie ma terminu, do kiedy trzeba zagrać, ale nie opóźniajmy za bardzo bo walkower joł!

Do krovy: ajjjjttttt
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

KROVA WYZYWAM CIE
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

II kolejka
Krova - Gokugeta
Kris - Bobercik
Wirex - Pitti
P: Barni

Tak wygląda druga kolejka. Tabela i lista strzelców w pierwszym poście. Zaczynamy jak zaktualizuję staty wszystkich teamów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

leciem
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Oficjalnie wygrywam turniej przez dyskwalifikacje. Dziękuję.
Obrazek
ODPOWIEDZ