DragonBall : Episode of Bardock

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

DragonBall : Episode of Bardock

Post autor: krova »

Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ja tak, ale stąd ;)

http://www.mangamyth.fr/viewtopic.php?f ... t=180#wrap

Zrobili też Anime na tego podstawie nie dawno (która poprawia błędy np. Zbroje Bardocka jak Freeza rzuca Death Ball)

Wracając do Mangi to autorka dobrze dała role Bardocka, neutralnego drania ale który sie zmieni, dla mnie tylko Vegeta zostanie na zawsze draniem (i za to go lubie, nie lubiłem go w filmie z Hildegardem i w Buu sadze), czemu AT zrobił z Vegety bohatera a nie z Raditza aka brata "wielbanego" Goku? To zostanie tajemnicą.

W wersji Anime Chilld'a (czy inne romanizacje jego imienia) gra sam Ryuusei Nakao (widać tylko King Colda nie gra z rodziny Freezy)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

O prosze. ;P

A tych anime ma wyjsc wiecej czy to tylko pojedynczy episod?
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

krova pisze:A tych anime ma wyjsc wiecej czy to tylko pojedynczy episod?
Hmmm, wyszły 3 rozdziały tej mangi, ale kończą sie jak Pan Bardock pokonuje Chilld'a i jest okrzyknięty bohaterem na planecie Plant przez jego mieszkańców (nie, ci kosmici to nie canoniczni Tsufule) tak więc nie sadzę żeby było więcej.

Z innych wiadomości, widać że to anime o panu Bardocku i remake Videa pomocniczego do gry na Famicoma (DBZ Gaiden) co było jako bonus w RB2, będą jako DVD w tym roku.

Dla tych co nie wiedzą, Bardock SSJ nie był po raz pierwszy oficjalnie w tej mandze, pochodzi z gry arcade Dragon Ball Heroes (co jest na silniku Budokai), Future Trunks SSJ3 jest inną nowością.

O, i pan Bardock jest teraz (wg tej mangi i anime) pierwszym SSJ co pojawił się 1000 lat temu (czy jakoś tak).
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Bardzo fajne :)
A tutaj polecam parodię: http://www.teamfourstar.com/page-episodes (trzeba przesunąć pasek odrobinę w dół).
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:A tutaj polecam parodię: http://www.teamfourstar.com/page-episodes
Nie lubie traktowania pana Bardocka przez TFS, w tym filmie (?!) jest uznawany za bohatera a oni robią z niego że wogle się nie zmienił, porównując Vegete, Bardock jest łagodny jak baranek, nawet ma kolegów a Vegeta? Nawet młodszego brata nie traktuje dobrze

Chociaż ma dobre momenty jak np. (spoiler) "kolczaste pająki" czy głos Chillda co brzmi jak portugalski głos Freezy (wg pewnej osoby)

P.S. Na YT jest ang. fanowski dubbing (jeden z nich ma pana Sonny'ego jako Bardocka i Pana Chrisa (tego co gra Freeze w DBK) jako Chillda) i polski lektor

BTW ten film (?!) jest w DBZ for Kinect wraz z Bardockiem SSJ1
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:
Rav pisze:A tutaj polecam parodię: http://www.teamfourstar.com/page-episodes
Nie lubie traktowania pana Bardocka przez TFS, w tym filmie (?!) jest uznawany za bohatera a oni robią z niego że wogle się nie zmienił, porównując Vegete, Bardock jest łagodny jak baranek, nawet ma kolegów a Vegeta? Nawet młodszego brata nie traktuje dobrze
Właśnie między innymi o to chodzi w parodii, żeby pokazywać wszystko w krzywym zwierciadle i z przymrużeniem oka.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dobra powiem to, nie uważam Episode of Bardock jako canon, czemu? Bo pan Bardock jest w piekle a nie że cofnął sie w czasie, to sie robi nudne jak fani uważają EoB jako fakt -_-'

O i SSJ1? Pan Bardock ma już SSJ3 więc SSJ1 to stare dzieje
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ