Gogeta czy Vegetto ?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Zastanawia mnie jedno...Na jakiej podstawie uważacie, że Gogeta jest silniejszy od Vegetto ?
Awatar użytkownika
Kobzon
Przeciętny wojownik
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 9:24 am

Post autor: Kobzon »

Ja mam tylko jeden argument ,że Gogeta jest lepszy od Vego. Sposób w jaki walczyłz Li-Shenronem.
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Kobzon pisze:Ja mam tylko jeden argument ,że Gogeta jest lepszy od Vego. Sposób w jaki walczyłz Li-Shenronem.
Tak, ale był wtedy w stadium SSJ4. Nie porównuj SSJ do SSJ4, bo wiadomo kto jest lepszy.
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

Moim zdaniem nie da się tego porównać no bo jak? Jeśli chodzi o styl walki i wygląd wolę Gogete
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Jedyne co ich roznilo to wyglad i zachowanie (u Gogety wiecej cech Goku i w pewnym stopniu zachowanie, a u Vegetto wyglad mniej wiecej po srodku jednak przewyzszajace cechy zachowania Vegety)
Zbytniej roznicy mocy nie bylo, poniewaz do scalenia doszlo w niewielkim odstepie czasu (mozliwe jednak, ze scalenie przez kolczyki bylo silniejsze ale watpie)
Jedynie po czym moglibysmy ocenic, ktory z nich jest skuteczniejszy, jest styl walki i posiadane techniki, jednak w anime z pewnoscia nie widzielismy kazdej z posiadanych przez nich technik...Wielkim minusem Vegetto, ktory byc moze wplynal by na wynik walki jest, roznica charakterow postaci..Gdy Gogeta przechodzil do rzeczy, od razu nie okazujac najmniejszej litosci przeciwnikowi, Vegetto bawil sie ze swoim przeciwnikiem, az odniusl porazke...(Choc mozna to uznac za zamierzone, i wogole mozna na ten temat gadac bez konca xD)
Moim zdaniem jezeli doszlo by do walki pomiedzy nimi choc jest to niemozliwe, zwyciestwo odniusl by Gogeta
To co napisalem powyzej tyczy sie Dragon Ball Z...GT nie wliczam bo nie jest godna kontynuacja calej serii
Obrazek
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

MeTeO* pisze:
Kobzon pisze:Ja mam tylko jeden argument ,że Gogeta jest lepszy od Vego. Sposób w jaki walczyłz Li-Shenronem.
Tak, ale był wtedy w stadium SSJ4. Nie porównuj SSJ do SSJ4, bo wiadomo kto jest lepszy.
Vego osiągnął ssj2 wystarczy się przyjżec jak przechodzi transformacje ale i tu się z tobą zgodzę
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:Wielkim minusem Vegetto, ktory byc moze wplynal by na wynik walki jest, roznica charakterow postaci..Gdy Gogeta przechodzil do rzeczy, od razu nie okazujac najmniejszej litosci przeciwnikowi, Vegetto bawil sie ze swoim przeciwnikiem, az odniusl porazke...(Choc mozna to uznac za zamierzone, i wogole mozna na ten temat gadac bez konca)
Moim zdaniem jezeli doszlo by do walki pomiedzy nimi choc jest to niemozliwe, zwyciestwo odniusl by Gogeta
1.E Vegetto nie walczyl na serio no bo chcial sie wchlonac zeby uratowac Piccolo jra , Trunksa , Gotena i ta zakale DB zwana jako mistyczny Gohan (Natomiast w DBM jest wymiar w ktorym NADAL jest scalony , zapewne mial to gdzies i rozwalil Buu w drobny mak..........razem w wszystkimi co byli w srodku) , Gogeta nie musial tego robic
2.A to niby czemu? Masz jakies dowody?
3.Niemozliwe? To DB! A Bulma zrobila maszyne czasu tak?
4.Serio? A co Vegetto okazal litosc Buu ze traktowal go jak jakiegos smiecia? W jezyku Gogety bylo to tak "Cierp cierp , smierc juz nie daleko" w jezyku Vegetto natomiast "Cierp cierp , pobawie sie twoim zywotem przedtym jak cie zabije" , wiec nie ma juz watpliwosci kto nie daje litosci
5.Porazke?! Przeciez on specjalnie sie wchlonal!

Nie no przez ten avatar pisesz jak fanboy Gogety -_-'
Vego osiągnął ssj2 wystarczy się przyjżec jak przechodzi transformacje
BYL SSJ (wiem ze to dziwne) , ale ta zna SSJ2 , nie uzyl pewnie tego poziomu bo moglby zabic Buu
GT nie wliczam bo nie jest godna kontynuacja calej serii
Gdyz DBGT to filler czyli:

-(Present) Piccolo jr nie zginal 3 raz
-Pan nie stala sie jakams niegrzeczna dziewczynka (jeden WIELKI minus Toei)
-Buu nie scalil sie z Uubem
-Nameczanin nie stworzyl innych smoczych zanim stal sie Kami'm i Piccolo Daimaou

itp.
To co wedlug Ciebie Gogeta ma taki sam charakter jak Vegetto ?
No troche ta , obaj maja zle mysli i dobre mysli
Nie wiem po co mi to opisales...
Bo moze denerwuja mnie ci co nienawidza Pan z byle jakiego powodu?
Bezsensowny spam
Phi , bez komentarza
Jedno słowo Vegetto
Gogeta fajniej wygląda bardziej go lubie
Ty Kakarotto zdecyduj sie wrescie
Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2009 5:42 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 18 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH Daimaouji pisze:1.E Vegetto nie walczyl na serio no bo chcial sie wchlonac zeby uratowac Piccolo jra , Trunksa , Gotena i ta zakale DB zwana jako mistyczny Gohan (Natomiast w DBM jest wymiar w ktorym NADAL jest scalony , zapewne mial to gdzies i rozwalil Buu w drobny mak..........razem w wszystkimi co byli w srodku)
Za wszelka cene chcesz sie rozpisywac ;/ Napisalem: "(Choc mozna to uznac za zamierzone, i wogole mozna na ten temat gadac bez konca xD) "
BH Daimaouji pisze:Gogeta nie musial tego robic
To co wedlug Ciebie Gogeta ma taki sam charakter jak Vegetto ?
BH Daimaouji pisze:2.A to niby czemu? Masz jakies dowody?
Skad mam sobie niby wziasc dowody ? ;/ Ten temat to przypuszczenia nie ? Czytaj uwazniej...
BH Daimaouji pisze:Gdyz DBGT to filler czyli:

-(Present) Piccolo jr nie zginal 3 raz
-Pan nie stala sie jakams niegrzeczna dziewczynka (jeden WIELKI minus Toei)
-Buu nie scalil sie z Uubem
-Nameczanin nie stworzyl innych smoczych zanim stal sie Kami i Piccolo Daimaou

itp.
Nie wiem po co mi to opisales...
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Więc jak już kiedyś pisałem, Vegetto jest silniejszy od Gogety xD.
GT nie wliczam bo nie jest godna kontynuacja calej serii
Zgadzam się.
Vego osiągnął ssj2 wystarczy się przyjżec jak przechodzi transformacje
Hmmm... tutaj można by się sprzeczać. Wyglądało to jakby się zamieniał w SSJ2 ale nie było charakterystycznych wyładowań elektrycznych wokół jego ciała (tzn. zaraz po przemianie XD).
5.Porazke?! Przeciez on specjalnie sie wchlonal!
Tego się raczej nigdy nie dowiemy xd.
BH Daimaouji napisał/a:
Gdyz DBGT to filler czyli:

-(Present) Piccolo jr nie zginal 3 raz
-Pan nie stala sie jakams niegrzeczna dziewczynka (jeden WIELKI minus Toei)
-Buu nie scalil sie z Uubem
-Nameczanin nie stworzyl innych smoczych zanim stal sie Kami i Piccolo Daimaou

itp.


Nie wiem po co mi to opisales..
Ja też nie wiem po co to pisał xd.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Jak już się sprzeczamy który z efektów fuzji był lepszy, to trzeba przeanalizować także to jak działała dana fuzja. Fuzja poprzez taniec była gorsza od fuzji kolczykami, więc tu jest odpowiedź na pytanie.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

Hellion pisze:Jak już się sprzeczamy który z efektów fuzji był lepszy, to trzeba przeanalizować także to jak działała dana fuzja. Fuzja poprzez taniec była gorsza od fuzji kolczykami, więc tu jest odpowiedź na pytanie.
Gorsza??? Pod jakim względem??? Trwała tylko 30min... ale za to nie pozostawało się na zawsze scalonym.....
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Gohan-san pisze:
Hellion pisze:Jak już się sprzeczamy który z efektów fuzji był lepszy, to trzeba przeanalizować także to jak działała dana fuzja. Fuzja poprzez taniec była gorsza od fuzji kolczykami, więc tu jest odpowiedź na pytanie.
Gorsza??? Pod jakim względem??? Trwała tylko 30min... ale za to nie pozostawało się na zawsze scalonym.....
Byla gorsza

1.W fuzji tancu trzeba dostosowac sie do mocy innej osoby , fuzja potara nie wymaga tego , jednakze sila fuzji zalezy PONOC od rywalizacji postaci a nie od ich sily (Temu zapewne Vegetto by skopal Gokhana/Gahana itp. mimo iz ten drugi powstal od 2 najpotezniejszych wojownikow w DBZ)
2.I to ma byc dobrze? Zagraj Gotenksem w BKT/SWW a zobaczysz ze lepiej byc scalonym na STALE (nawet w DBZ3/B3 tak jest lepiej)
Można się scalić w 3 lub więcej???
Hmmmmmmmmmm niewiadomo , jest moment w ktorym Stary Kaioshin (ktory byl juz scalony) daje swoj kolczyk KKRTowi , ale nie pamietam jak to bylo dokaldnie
Ostatnio zmieniony sob sty 31, 2009 10:34 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

To zależy jak na to patrzeć jeśli chodzi o walkę to lepiej być na zawsze scalonym. Można się scalić w 3 lub więcej???
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH Daimaouji pisze:Zagraj Gotenksem w BK/SWW a zobaczysz ze lepiej byc scalonym na STALE (nawet w DBZ3/B3 tak jest lepiej)
Nie porownuj gry do anime ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Fuzja poprzez taniec była gorsza. Dlaczego? im większa moc wojowników, tym czas się skraca. Kolczyki są lepsze, gdyż nie mają ograniczenia co do mocy. a skoro już porównujemy efekty fuzji pod względem walki, to chyba raczej chodzi o plusy jeżeli chodzi o walkę.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
ODPOWIEDZ