Future Gohan czy Zwykły Gohan

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Kogo Bardziej Lubicie??

Future Gohan
10
26%
Gohan(Normalny)
29
74%
Nie lubie Ich Bo Są synami Kakrotto
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

BH Daimaouji pisze:
krova pisze:BH, budowanie zdan "... gdyż, ... gdyż, ... " nie ma sensu jesli jedno z drugiego nie wynika.
Co tam pisesz za dziwne rzeczy?! :? Wytlumacz mi bo nie rozumiem o co ci chodzi
-.-'


Co do tematu, Present Gohan jest lepszy, wyglada lepiej i jest silniejszy...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

krova pisze:Wybacz ale nie oceniam bohaterow po wygladzie.
I wlasnie dlatego lubie FGohana niz PGohana bo poniewaz gdybym ocenial go z wygladu , to bym go nie lubil bo wyglada bardziej jak KKRT nie?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

BH Daimaouji pisze:I wlasnie dlatego lubie FGohana niz PGohana bo poniewaz gdybym ocenial go z wygladu , to bym go nie lubil bo wyglada bardziej jak KKRT nie?
BH Daimaouji pisze:Nie trzeba znac Historii F.Gohana wystarczy spojrzec na jego design , otoz opisze go w skrotcie

F.Gohan ma stroj (...), ponadto jego fryzura mimo iz jest troche dziwna jest bardziej normalniejsza od P.Gohana ktory wyglada jakby sobie nazelowal wlosy
?
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Chodzilo mi o to , ze FGohan wyglada lepiej niz PGohan ale tez ma lepszy charakter od niego bo gdyby nie to , nie lubilbym go
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

BH Daimaouji pisze:bo poniewaz
Chociaż nie gdyż...

F Gohan jest fajniejszy, mimo że P też lubię.
Obrazek

.
Ferdus47
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 15
Rejestracja: wt gru 25, 2007 10:32 pm

Post autor: Ferdus47 »

Ja wolę zwykłego gohana, ponieważ mi się on bardziej podoba niż ten z przyszłości, a po za tym fajny był moment jak się zamieniał w SSJ2.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bobercik pisze:Głos na zwykłego Gohana. Lubię Future Gohana, ale to nie to samo. Son Gohan wygląda świetnie (...) Poza tym uwielbiam go w sadze Frezera :twisted:
Ta ale Gohan w tym czasie to i Przyszlosciowy i Terazniejszy , obaj sie nie roznia w tym czasie , ale roznia sie od pewnego zdarzenia co sie przydarzylo Kakaciocie :twisted:
Normalny Gohan był lepszy bo nie był taki głupi z zachowania jak przyszłościowy
Heh , wiec stad masz takie zdania na temat jego , zreszta nie zgadzam sie z toba , to charakter PGohana jest glupi , no bo jak mozna ubrac na siebie stroj Saiyamena? Nie liczac zmiany wlosow Videl , w nowych wlosach wyglada okropnie , i nawet Meri sie z tym zgadza. Zal.pl
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
lol
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 14
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 1:32 am

Post autor: lol »

BH Daimaouji pisze:Nie liczac zmiany wlosow Videl , w nowych wlosach wyglada okropnie
Videl ładnie zawsze ładnie wyglądała.

Ja też wolę normalnego Gohana, ten z przyszłości jakoś mnie odpychał.
Jestem nowy!

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

lol pisze:
BH Daimaouji pisze:Nie liczac zmiany wlosow Videl , w nowych wlosach wyglada okropnie
Videl ładnie zawsze ładnie wyglądała.

Ja też wolę normalnego Gohana, ten z przyszłości jakoś mnie odpychał.
1.Chyba jestes slepy , jak ja widze Videl z krotkimi wlosami to czuje nie chec BTW i tak jej corka jest ladniejsza (choc obie sa na rowni gdy Videl ma dlugie wlosy)
2.mnie terazniejszy :/

no własnie. są gusta o tym sie nie dyskutuje / Kris

No i co z tego :/ Dlugo wlosa Videl jest znaaaaaaaacznie lepsza niz krotkowlosa. I co to ma do gustu niby? Nie rozumiem takich ludzi co lubia krotkowlosa Videl , oni sa jakis dziwni

Wybacz ze wyetytowalem twoj podpis , ale byl denerwujacy wiec go zrobilem tak zeby nie byl denerwujacy , nie obarazilem wiec ciebie i tak , zwrocilem na to uwage (?)

Kurde 20 glosow na tego kujona? Dziwne

Update

21?! Ten forum zchodzi na ludzi doprawdy :shock:
Ostatnio zmieniony sob mar 29, 2008 6:39 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

BH Daimaouji pisze:No i co z tego :/ Dlugo wlosa Videl jest znaaaaaaaacznie lepsza niz krotkowlosa. I co to ma do gustu niby? Nie rozumiem takich ludzi co lubia krotkowlosa Videl , oni sa jakis dziwni
HAHAHAHAHAHHAHAHAHA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

OWEEED.

proszę nie usuwać. Żebyście nie mieli prawa usunąć: Teraźniejszy jest lepszy właśnie dlatego, że jest kujonem. Tak. Uwielbiam kujonowych wojaków xd
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Z długimi włosami Videl wygląda jak rozpuszczone gówno. W krótkich, jak elo elo wojowniczka. Więc wolę ją w krótkich. A Gohan teraźniejszy i tak ołni system. Gdyby nie on już byśmy nie żyli, zabici przez Cella :< i co Wy na to? :< tu Was mam? :<
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Bobercik pisze:Gohan teraźniejszy i tak ołni system. Gdyby nie on już byśmy nie żyli, zabici przez Cella :<
Ja bym zyl. W Szczytnie Cella nie bylo.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

krova pisze:
Bobercik pisze:Gohan teraźniejszy i tak ołni system. Gdyby nie on już byśmy nie żyli, zabici przez Cella :<
Ja bym zyl. W Szczytnie Cella nie bylo.
Gdyby nie on KKRT by ZYL :twisted: Zreszta KKRT by go pokonal i tak (lub Vegeta)

I ta zgadzam sie z Mackiem , Ziemia DB to nie nasza Ziemia
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

BH pisze:Kurde 20 glosow na tego kujona? Dziwne

Update

21?! Ten forum zchodzi na ludzi doprawdy
Dzwiny to Ty jestes, my jestesmy ludzmi, a Ty jestes nieludzki wiec jestes dziwny, forum nie moze zejsc na ludzi, co najwyzej ewentualnie wyjsc na ludzi, przez to rozumiemy, ze forum jest cenzura.... Jakbm powiedzial ze schodzi na chominidy to by bylo wtedy ch.. czaisz gostek? Specjalne tlumaczenie dla BH ;*. Z moich dlugich rozmyslan stwierdzam, ze jestes jakis dziwny, nawet na ludzi nie wychodzisz. Powozywalbym cie, ale warnow mi narazie wystarczy xP
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:1.Chyba jestes slepy , jak ja widze Videl z krotkimi wlosami to czuje nie chec BTW i tak jej corka jest ladniejsza (choc obie sa na rowni gdy Videl ma dlugie wlosy)
A miała zaledwie 8 lat...

Przyszłościowy Gohan to FIUTure. I tyle.

Po za tym był słaby, bo jak on biegł do góry, to schody schodziły na dół : O :<
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
ODPOWIEDZ