NABÓR NA GURU!!

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

nabór aktualny, a co do terminów to kwestiwa dogadania. :)
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
C_10
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: pn wrz 27, 2010 8:06 pm

Post autor: C_10 »

ql w takim razie. Z terminami to po prostu jest tak że kiedy indziej byłoby ciężko :P. Na własną sesje jako gracza mam wystarczająco ciężko wysupłany czas :P.
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Ja to bym swoje CV do gurowania napisal tak:

Pierwsza sesje na jakiej bylem mialem 13 lat, w wieku 14 prowadzilem pierwsze swoje pbch (w swiecie postnukleranym), gralem z roznymi przerwami, az zabralem Drakowi legendry, Red Baron zrobil mi cenzura layout, i przerobilem wiele rzeczy i 19 lat finish legendary. Staralem sie stworzyc wiele matematycznych systemów gry jednak system dbf (i jeszcze bylo fajne rozwiazanie w kwestii sily gdzie indziej gdzie bylo duzo jak zrecznosc zwinnosc sila moc wytrzymalosc i suma ich wszystkich to bylo BP, a techniki mialy poziomy)

Dbf bylo pierwszym pbch na ktorym sie zapisalem nawet udalo mi sie widziec kawalek sesji jak dawni gracze z ranga niezniszczalni tloki kogos. Legendary mialobyc bardziej zaawansowana wersja dbfuture (nawe nazwy jakos dziwnie sie zgrywaly dbfuture (stare pbch z tradycjami) i legendary (nowe bardziej rozbudowane). Czasy 2001-2003 (tak licze jak mialem 13 lat) to byly poczatki interneu w polsce i nie kazdy mial neta na tyle szybkiego by grac i nie bylo gier pokroju WOW itp. Na dbf graczy bylo multum i nikt nie chcial mojej owczesnej postaci. I sie obrazilem na 9 lat na dbf, az w koncu udaloo zagrac tu :D

I tak zastanawiam sie nad gurowaniem, ale w realiach dragon balla to zadne wyzwanie. Chociaz kto z graczy bylby chetny ? (czym ciekawsza mieszanka tym lepiej).

BTW: Hellion, wiem ze jestes master of plaster this side :P ale musze przyznac ze duuzoo gralem w pbchi i nie kojarze Cie nic z ksywy uzywales jakis innych ? A skoro "testujesz guru" to powinienes sie pochwalic x)

Np z graczami jak Xan Goran cz Breshnev na 100% mialem jakis styk (breshnev byl chyba nawet moim graczem jak dobrze pamietam gdzies indziej)

Pozdro
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Xan Goran to Hellion :>
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Caere Etrur pisze:Np z graczami jak Xan Goran cz Breshnev na 100% mialem jakis styk (breshnev byl chyba nawet moim graczem jak dobrze pamietam gdzies indziej)Pozdro
Wiesz to akurat może być zbieg okoliczności jeśli chodzi o Xwy :D
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Miałem jeden własny PBCH w realiach Matrixa i prowadziłem PBCH w realiach Mafii. W realiach DBF'a to tylko tu siedzę. I jestem tu przez całą swoją kariere pod ksywkami Hellion (jako guru) i Xan Goran (jako gracz- wcześniej był Juma).
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Oo tak tak ja tam nawet w matriksie probowalem brac udzial, nawet mialem sesje/dwie. Pamietam ze tam byl system z dbf, ale bez technik energetycznych w zamian za przemienione dostosowane do realiow matriksa techniki reczne, nie pamiem ksywki ale to moglo tak byc. W na pbch w realiach mafii nie wpadlem, jedyne co mi wpada do glowy to "mroczne miasto"? cus takiego?

Co do tego pbch matriksa to nawet bym sprobowal (jakby bylo restart jakis ) nawet ciekawsze realia :P

Jakos tak pamietam, ze tam byla jedna rasa do wyboru jakies takie staty. Nickname ogolny to był RaDcH3Nko moj, ale gralem jako Caere, Caere Etrur, Travny, Mastaroth, roznie nawet RaDcH3Nko, Radkovv, Khazmmer,
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

A ja mialem swoje cenzura systemy ponuklearny i dragonballowy, tak cenzura, ze za darmo ich nie oddawalem.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

krova pisze:A ja mialem swoje cenzura systemy ponuklearny i dragonballowy, tak cenzura, ze za darmo ich nie oddawalem.
Co??
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Rozkminator matematyk jestem. Fajne systemy byly, wiec ich nie oddawalem byle komu. :3
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

http://matrixpbch.glt.pl/ matrix PBCH - już dawno nie aktywny.... tu grałeś? Caere to my się znamy kiedyś jak grałeś na DBF'ie to byłeś moim graczem (O ile dobrze kojarzę Radchenka)
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

Dobrze kojarzysz. x)

Lama Darth - wszedlem na strone przeczytalem Lama i koniec Darth. Dobrze?

Ale po zanalizowaniu strony a glownie graczy to kojarze tylko Rick Dagner ze mialem z nim grac czy cos :P to byly 2 albo jedna sesja i cos sie popieprzylo i nie gralem, ale to kojarze.

[ Dodano: Sro Paź 13, 2010 10:30 pm ]
krova pisze:A ja mialem swoje cenzura systemy ponuklearny i dragonballowy, tak cenzura, ze za darmo ich nie oddawalem.


Mogles miesc postnueklar, chyba mogles sobie ewenetulanie cenzura pomarzyc. Bo to byl moj system. slaby ale byl x)
Ronin
Guru
Posty: 133
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 2:38 pm
Lokalizacja: Miedziolandia

Post autor: Ronin »

Yo, jako, że bym coś pomistrzował, od czasu, do czasu, a nie mam pewności, czy nie jest to słomiany zapał. Więc chciałbym zgłosić się na posadkę mistrza zaświatów.
"Człowiek, to brzmi tak dumnie" A tu biją cię w mordę i mówią żeś sukinsyn
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Ronin pisze:Yo, jako, że bym coś pomistrzował, od czasu, do czasu, a nie mam pewności, czy nie jest to słomiany zapał. Więc chciałbym zgłosić się na posadkę mistrza zaświatów.
Slomiany czy nie wazne ze ten ktos bedzie mial cenzura sesje z toba ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Ronin pisze:Yo, jako, że bym coś pomistrzował, od czasu, do czasu, a nie mam pewności, czy nie jest to słomiany zapał. Więc chciałbym zgłosić się na posadkę mistrza zaświatów.

A nie możesz pyknąć parę sesji na MarSarze? :)
ODPOWIEDZ