Pokemon - moje zgrywy

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Zgadzam sie z toba...Ja w Pokemonach nie widze nic fajnego. Tak jak napisales: dialogi sa do kitu, fabula jeszcze gorsza. Rysunki nie sa tez za ciekawie wykonane. To jest typowa bajka, badz jak ktos woli anime dla dzieci. BH je lubi xD Mnie to troche zdziwilo, no moze bardzo, a on od razu minusa mi dal xD Tak o fabule mowiac, to nie wiem nawet o co tam chodzi. Jakis Ash chodzi sobie i leje sie z kazdym napodkanym Pokemonem...Czasami tez pomaga mu, bo ten pokemon, np: ma dzieci ale ktos na te jego dzieci poluje. A wszystko kreci sie wokol jakis kiepsko zrobionych odznak...Ta fabula nie jest przekonujaca...Moze jakby Ash osiagnal SSJ to by mi bardzej do gustu przypadlo xD joke ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:badz jak ktos woli anime dla dzieci. BH je lubi , Mnie to troche zdziwilo, no moze bardzo, a on od razu minusa mi dal
1.Do ostaniego razu DB/Z/GT tez jest dla dzieci a wy tez ja lubicie :P Co jest w tym dziwnego ze niektorzy tutaj lubia Pokemony?
2.No potem ci go usune skoro tylko "zartowales"
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Jak ty usuniesz to i ja xD DB nie jest, az tak dziecinne, jak Pokemony. Ale tobra nie bede sie klucil xD
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:DB nie jest, az tak dziecinne, jak Pokemony
Ta? Zobacz video pomocnicze do gry z telefonem potem powiesz zapewne "O nie!!! Co tu k...a jest?!"
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH co ty wogole porownujesz!! Pokemony i DB. DB jest powazniejszy niz Pokemony. Moze ogladaja to dzieci, ale Pokemony sa praktycznie tylko dla dzieci. DB ma bardzo rozbudowana fabule...Wszystkie postaci maja jakas fajna historie. W Pokemonach to jest Ash i jeszcze tam jakis dwuch, ale nie pamietam jak sie tam oni nazywali. Ten Ash poszedl sobie z domu po to by chodzic na jakes zryte turnieje. No sam powiedz. Przeciez to jest kicz!!! DB jest przeznaczony dla wszystkich. Pokemony tylko dla dzieci i takich wyjatkow jak ty!
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.No moze , ale nadal DB tez jest dla dzieci!
2.O chyba zapominasz o Michale (Tommy'm) i innych fanach tego anime

Choc nie ogladam juz pokemona jest za wczesnie , ale nadal go lubie , fajny show
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Nie lubię pokemonów, ale Anime nie jest najgorsze. Czemu? Ma wielu fanów, to o czymś świadczy. Co do postaci jak tam ktoś powiedział "Ash i jeszcze dwóch". W każdym odcinku jest nowa osoba i jej historia. Może tylko fabuła nudna. Zespół R, pomaganie, odznaki.
Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Astarot pisze:BH ty lubisz pokemony?? xD Haha..Tego sie nie spodziewalem..Masz juz wszystkie?? :P
Przede wszystkim, jest (był) to temat z linkami do odcinków.
Zrobiliście z niego dyskusję o tym, czy Pokemony są fajne, czy głupie (dziecinne, czy nie)
Nie o to tu chodzi, mili państwo.

Każdy ma prawo lubić co chce. Znam ludzi mających 30 lat, którzy znają się na Pokemonach i udzielają na stronach i forach, powiązanych z tą tematyką.

Nie kryję tego, że znam się na tym bardzo dobrze i dzięki temu jestem "sławny" w Polskiej Poke Scenie (tak nazywają się największe fora i strony o Pokemon w Polsce)
Jestem redaktorem największej strony, Pokemon Valhalla i nie narzekam. To tak jakby odpowiednik SSJ Power, tyle, że specjalizujący się w Pokemon.

Nie oszukujmy się, ale Pokemon i Dragon Ball to najsławniejsze anime ostatnich lat. Ostatnio dołączyło do nich anime "Naruto".
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tommy pisze:
Astarot pisze:BH ty lubisz pokemony?? xD Haha..Tego sie nie spodziewalem..Masz juz wszystkie?? :P
Przede wszystkim, jest (był) to temat z linkami do odcinków.
Zrobiliście z niego dyskusję o tym, czy Pokemony są fajne, czy głupie (dziecinne, czy nie)
Nie o to tu chodzi, mili państwo.

Każdy ma prawo lubić co chce. Znam ludzi mających 30 lat, którzy znają się na Pokemonach i udzielają na stronach i forach, powiązanych z tą tematyką.
No ja znam kogos z ponad 20 lat co lubi pokemona (poznalem go angielskim forum pokemona) wiec Astarot , co jest z toba?! :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Bez sensu ... Każdy lubi co chce. A to Ast, że nie miałeś okazji poznać nikogo kto eee Ma swoje lata?XD i lubi pokemony to nie jest już nasza wina.
Pokemon i DB- oba są Anime i oba mogą się cieszyć popularnością. I tak samo jak głupotą jest dyskryminacja murzynów, homoseksualistów etc. jest też głupotą wyśmiewanie się z tego, że ktoś w miarę stary lubi Poki :]

I tym optymistycznym akcentem skończmy nudne kłótnie, a jak jeszcze są jakieś pytania, to założyć nowy temat o zachęcającym tytule "Pokemony- dla dzieci, czy nie tylko?" xD
Obrazek

.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Haha...Dobre Barni. xDD Az mnie serce zabolalo, jak to przeczytalem xD
Czy ja napisalem, ze niepodoba mi sie to, ze BH lubi Pokemony?? Poprostu wydaje mi sie to troche smieszne. Wogole wszystko co tutaj piszecie. No ale nie zabraniam przeciez, wam tego lubic!! Wiec co taki glupoty wypisujecie.
Tylko jedno mnie zastanawia...Byle co, ktos tam zrobi, np. w Fan Ficku to potraficie tak krytykowac...Wszystko wam sie nie podoba. A Pokemony no moim zdaniem, nie maja nieczego, czym moglyby, przyciagnac nieco starszych. I ich natomiast nie krytykujecie...
Dobry pomysl, by byl z zalozeniem takiego tematu, jak Barni podal powyzej...Jednak ja nie chce juz o tym rozmawiac, bo wszyscy moje zdanie na ten temat poznali i nie chce sie juz tu klucic.
Zapewne, zaraz dostane miliony minusow, ale mi to wisi :P

Co do tematu xD to polecam Emule i Torrenty...Tam zapewne zjadziecie odcinki Pokemonow!! :P
Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

BH Daimaouji pisze:No ja znam kogos z ponad 20 lat co lubi pokemona (poznalem go angielskim forum pokemona) wiec Astarot , co jest z toba?!

Wejdź sobie na stronę Pokemon Valhalla i zobacz redakcję:

Waldek - 17 lat
Brzydal - 19 lat
Sprite - 18 lat
AtoMan - 19 lat (rocznikowo 20 lat)

Powyżej 20 lat mają tam Maxim, Otoyol - Iveco M24 CITY.
(Maxim ma bodajże 30 lat)

Są ekspertami w tej dziedzinie. Nie trzeba daleko szukać, bo ci co się udzielają na tych stronach i tworzą je nie mają nigdy poniżej 15 lat.
Daniel
Przeciętny wojownik
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 22, 2007 10:15 pm

Post autor: Daniel »

Tommy czy możesz uaktywnic linki odcinkiów pokemon w 1 poście please :mrgreen:
magister
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 10:27 am

Post autor: magister »

Według mnie kazda bajka ma swoje zalezty i wady ;)
olusia55
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 06, 2008 3:34 pm

Post autor: olusia55 »

heh xD
Ola ^^
Zablokowany