twoje ulubione anime oprucz dbz

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

twoje ulubione anime (oprucz db)

pokemon
3
8%
digmon
1
3%
beyblade
4
11%
yu-gi-oh
0
Brak głosów
duel masters
0
Brak głosów
lub jakaś inna
28
78%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Moje ulubione Anime poza Dbz?
Beyblade, Naruto i Rycerze Zodiaku :]
Obrazek

.
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Moje ulubione anime oprócz DB, to Beyblade egzekwo z Królem Szamanów :wink:
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

ja tam bardzo lubie naruto tak sama mocno jak db, inne anime lubie mniej ale tez np. yugioh,rycerze zodiaku,beyblade
Obrazek
Dianaaa
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 08, 2007 9:31 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dianaaa »

Z animów to najbardziej wole "Naruto" :D
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Ulubione Anime...hmmm...
Elfen Lied
Bleach
Naruto
Death Note
Fullmetal Alchemist
Cowboy Bebop

Z kinowych:

Spirited Away
Księżniczka Monooke
Laputa: The Castle in the Sky

Ps. Digimon to nie anime (nie wiem jak w przypadku dual masters , pokemon i beyblade).

Przepraszam przejrzałem informacje na temat tych anime, pomyliłem się.
Ostatnio zmieniony sob cze 09, 2007 9:23 am przez Sinju, łącznie zmieniany 1 raz.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Sinju pisze:Ps. Digimon to nie anime (nie wiem jak w przypadku dual masters , pokemon i beyblade).
Digimon i inne co wymieniles to SA Anime , nie wiem czemu dales ze to nie sa Anime
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Damianeku666
USSJ
Posty: 77
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 10:11 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Damianeku666 »

otóż inne anime, mianowicie Soul Hunter, jakos tak, lecialo to przed db na rtl7, ah, fajnie powspiminac stare czasy .
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Z szczególnego punktu widzenia, na pozycję honorową zasługuje z pewnością Bleach, pirackie przygody(ściślej- chodzi mi o One Piece), no i tak jeszcze Naruto Shippuuden (1st seria odpada totalnie)

Edit
AdeQ pisze:Moje ulubione anime oprucz DB to Chobits
No faktycznie, przez przypadek ominąłem kolejne ulubione anime, Chobits.
W sumie z tego co czytałem to anime dla kobiet, ale naprawdę przypadło mi do gustu
Ostatnio zmieniony pt cze 15, 2007 7:49 pm przez Dyakou, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Moje ulubine anime to Naruto i Full Metal Alchemist.
Fma-datego ponieważ jest świetnie wyważone jest tam zarówno dużo humoru jaki i smutnych scen ora świetne postacie(Hughes,Armstrong)jedyną jego wadą jesat to że jest krótkie ledwie 51 odcinków
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Jin
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 30, 2007 11:47 am
Lokalizacja: Miasto Stu Mostów

Post autor: Jin »

Siema wszystkim.
Moje ulubione anime to Samurai Schamploo tylko szkoda że jest takie krótkie. Ma tylko 26 odc. Ale najlepszy jest z bitującym żółtkiem:D
Sharp like an edge of the samurai sword
monka
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:47 am

Post autor: monka »

widze ze krag zainteresowan anime zaweza sie na anime lecacych na rtl7 badz polsat gdzie byly emitowanie jedynie same tasiemce typu pokemon czy digimon: walki przeciagajace sie na 10 odc. i ciezka rozkmina "uzyc tego pokemona czy nie", "nie niemoge tego zrobic bedzie to wbrew regula i rozboli mnie od tego prawe oko". Polecalbym zerknac na inne rodzaje anime nietylko tasiemce a moze odnajdziecie cos znacznie ciekawszego. Azeby niebylo ze pisze nienatemat to podaje anime ktore lubie bardzo i polecam je wam drodzy "FANI ANIME": Texhnolyze, Trigun, Wolf's Rain, Gravitation, Beck, Blood + i wiele wiele innych o ktorych moge powiedziec ze sa moje ulubione.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

monka pisze:widze ze krag zainteresowan anime zaweza sie na anime lecacych na rtl7 badz polsat gdzie byly emitowanie jedynie same tasiemce typu pokemon czy digimon: walki przeciagajace sie na 10 odc. i ciezka rozkmina "uzyc tego pokemona czy nie", "nie niemoge tego zrobic bedzie to wbrew regula i rozboli mnie od tego prawe oko". Polecalbym zerknac na inne rodzaje anime nietylko tasiemce a moze odnajdziecie cos znacznie ciekawszego. Azeby niebylo ze pisze nienatemat to podaje anime ktore lubie bardzo i polecam je wam drodzy "FANI ANIME": Texhnolyze, Trigun, Wolf's Rain, Gravitation, Beck, Blood + i wiele wiele innych o ktorych moge powiedziec ze sa moje ulubione.
użyć przeciw niej pikachu czy charmandera? ;>
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

krova pisze:
monka pisze:widze ze krag zainteresowan anime zaweza sie na anime lecacych na rtl7 badz polsat gdzie byly emitowanie jedynie same tasiemce typu pokemon czy digimon: walki przeciagajace sie na 10 odc. i ciezka rozkmina "uzyc tego pokemona czy nie", "nie niemoge tego zrobic bedzie to wbrew regula i rozboli mnie od tego prawe oko". Polecalbym zerknac na inne rodzaje anime nietylko tasiemce a moze odnajdziecie cos znacznie ciekawszego. Azeby niebylo ze pisze nienatemat to podaje anime ktore lubie bardzo i polecam je wam drodzy "FANI ANIME": Texhnolyze, Trigun, Wolf's Rain, Gravitation, Beck, Blood + i wiele wiele innych o ktorych moge powiedziec ze sa moje ulubione.
użyć przeciw niej pikachu czy charmandera? ;>
Pikachu :mrgreen:. Monka kazdy lubi co chce jedni wola pokemony i uwazaja takie anime jak FMA, DMC, Naruto, Bleach i One Piece za tasiemnce :sad: . Kazdy ma swoj gust..

Moje ulubione anime to te ktore wymienilem powyzej no moze jeszcze Ragnarok The Animation, Beyblade i oczywiscie DB.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

krova pisze:
monka pisze:widze ze krag zainteresowan anime zaweza sie na anime lecacych na rtl7 badz polsat gdzie byly emitowanie jedynie same tasiemce typu pokemon czy digimon: walki przeciagajace sie na 10 odc. i ciezka rozkmina "uzyc tego pokemona czy nie", "nie niemoge tego zrobic bedzie to wbrew regula i rozboli mnie od tego prawe oko". Polecalbym zerknac na inne rodzaje anime nietylko tasiemce a moze odnajdziecie cos znacznie ciekawszego. Azeby niebylo ze pisze nienatemat to podaje anime ktore lubie bardzo i polecam je wam drodzy "FANI ANIME": Texhnolyze, Trigun, Wolf's Rain, Gravitation, Beck, Blood + i wiele wiele innych o ktorych moge powiedziec ze sa moje ulubione.
użyć przeciw niej pikachu czy charmandera? ;>
"Charmandera" , Pikachu to ciota :P

Ale zgdoze sie z nia Digimon (czytam Digimon nie "Didzimon") to tasiemiec anime

To jest bardzo ostra baba skoro lubi krwawe anime
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Gumis
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 04, 2007 11:14 am
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Gumis »

Ja sie zastanawiam, gdzie teraz można jakieś anime oglądać (oprócz HYPER).

Moje ulubione anime oprócz DB to aktualnie Naruto
Obrazek
ODPOWIEDZ