Ulubiony członek Akatsuki.

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Rav - otrzymujesz słowne ostrzeżenie za zbyt częste udzielanie się na forum.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Rav pisze:
Bobercik pisze:Akurat postać Tobiego cały czas miała w sobie coś tajemniczego. Od początku było pewne, że za tą maską MUSI kryć się coś wielkiego. No i kryła się postać, której w sumie praktycznie każdy się spodziewał.
Hmm...początkowo myślałem, że to po prostu jeden z akcentów komicznych :D Nie wiem, czy to nie przesada mówić, że praktycznie każdy spodziewał się akurat tej postaci.
Powiem inaczej. Większość osób się spodziewało właśnie Obito, choć niektórzy brali pod uwagę najlepszego przyjaciela Itachiego - Shisuiego czy rzeczywiście samego Madare.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Bobercik pisze:
Rav pisze:
Bobercik pisze:Akurat postać Tobiego cały czas miała w sobie coś tajemniczego. Od początku było pewne, że za tą maską MUSI kryć się coś wielkiego. No i kryła się postać, której w sumie praktycznie każdy się spodziewał.
Hmm...początkowo myślałem, że to po prostu jeden z akcentów komicznych :D Nie wiem, czy to nie przesada mówić, że praktycznie każdy spodziewał się akurat tej postaci.
Powiem inaczej. Większość osób się spodziewało właśnie Obito, choć niektórzy brali pod uwagę najlepszego przyjaciela Itachiego - Shisuiego czy rzeczywiście samego Madare.
Hmm...dziwne, bo o Obito nie było wcześniej zbyt dużo w Anime. Ale z drugiej strony ja dość późno zacząłem Naruto oglądać, więc zamiast rozkminiać, po prostu wolałem oglądać odcinki ;)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Rav pisze:
Bobercik pisze:
Rav pisze: Hmm...początkowo myślałem, że to po prostu jeden z akcentów komicznych :D Nie wiem, czy to nie przesada mówić, że praktycznie każdy spodziewał się akurat tej postaci.
Powiem inaczej. Większość osób się spodziewało właśnie Obito, choć niektórzy brali pod uwagę najlepszego przyjaciela Itachiego - Shisuiego czy rzeczywiście samego Madare.
Hmm...dziwne, bo o Obito nie było wcześniej zbyt dużo w Anime. Ale z drugiej strony ja dość późno zacząłem Naruto oglądać, więc zamiast rozkminiać, po prostu wolałem oglądać odcinki ;)

No ludzie zaczęli kojarzyć po tym, że Kakashi ma Sharingana w lewym oku, którego dostał od swojego "zmarłego" przyjaciela z klanu Uchiha, a nagle pojawia się tajemnicza, zamaskowana postać z sharinganem w prawym oku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Bobercik pisze:
Rav pisze:
Bobercik pisze: Powiem inaczej. Większość osób się spodziewało właśnie Obito, choć niektórzy brali pod uwagę najlepszego przyjaciela Itachiego - Shisuiego czy rzeczywiście samego Madare.
Hmm...dziwne, bo o Obito nie było wcześniej zbyt dużo w Anime. Ale z drugiej strony ja dość późno zacząłem Naruto oglądać, więc zamiast rozkminiać, po prostu wolałem oglądać odcinki ;)

No ludzie zaczęli kojarzyć po tym, że Kakashi ma Sharingana w lewym oku, którego dostał od swojego "zmarłego" przyjaciela z klanu Uchiha, a nagle pojawia się tajemnicza, zamaskowana postać z sharinganem w prawym oku.
Aha...ja zacząłem kminić dopiero podczas walki, gdy z wypowiedzi Tobiego zaczynało wynikać, że zna Kakashiego i byłem już niemal pewien, gdy okazało się, że wymiary techniki czasoprzestrzennej Kakashiego i Tobiego są powiązane ;)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Rav pisze:
Bobercik pisze:
Rav pisze: Hmm...dziwne, bo o Obito nie było wcześniej zbyt dużo w Anime. Ale z drugiej strony ja dość późno zacząłem Naruto oglądać, więc zamiast rozkminiać, po prostu wolałem oglądać odcinki ;)

No ludzie zaczęli kojarzyć po tym, że Kakashi ma Sharingana w lewym oku, którego dostał od swojego "zmarłego" przyjaciela z klanu Uchiha, a nagle pojawia się tajemnicza, zamaskowana postać z sharinganem w prawym oku.
Aha...ja zacząłem kminić dopiero podczas walki, gdy z wypowiedzi Tobiego zaczynało wynikać, że zna Kakashiego i byłem już niemal pewien, gdy okazało się, że wymiary techniki czasoprzestrzennej Kakashiego i Tobiego są powiązane ;)

No dokładnie, fakt że obaj posiadają powiązane ze sobą Kamui był ostatecznym dowodem. Teraz kolejną tajemnicą jest tzw. "Spiralny Zetsu", jednak nie wiem czy oglądasz anime, czy jesteś na bieżąco z mangą, więc nie poruszę tematu bez potwierdzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Bobercik pisze:No dokładnie, fakt że obaj posiadają powiązane ze sobą Kamui był ostatecznym dowodem. Teraz kolejną tajemnicą jest tzw. "Spiralny Zetsu", jednak nie wiem czy oglądasz anime, czy jesteś na bieżąco z mangą, więc nie poruszę tematu bez potwierdzenia.
Oglądam tylko Anime, więc dzięki ;)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: Ulubiony członek Akatsuki.

Post autor: BH Daimaouji »

O fajnie, dział w którym piszecie co nie jest o sranuto..........ej zaraz
Bobercik pisze: :arrow: Orochimaru, były członek, każdy fan Naruto zna Oroszka.
Obrazek

Ontopic

Czy ten koleś (?) co go gra pani Agata jest Akatsuki?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Itachi to jest prawdziwy majstersztyk - kochający starszy brat, który udawał psychopatę, udającego kochającego starszego brata...
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
ODPOWIEDZ