Ulubiona postać z Naruto

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Twoja ulubiona postać z Naruto to...

Naruto
9
20%
Sasuke
6
14%
Sakura
2
5%
Kakashi
8
18%
Shikamaru
2
5%
Ino
0
Brak głosów
Rock Lee
3
7%
Shino
0
Brak głosów
Neji
3
7%
Gaara
5
11%
Kabuto
1
2%
Temari
0
Brak głosów
Jiraya
2
5%
Orochimaru
1
2%
Inna (podam w poście)
2
5%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Ulubiona postać z Naruto

Post autor: Bobercik »

Nie zauważyłem takiego tematu więc zakładam. W ankiecie możecie zaznaczyć pięć postaci.
Proszę nie pisać dlaczego lubi się inne postacie. Skoncentrować się na swojej piątce xD

:arrow: Neji Hyuuga - moja ulubiona postać. Podobają mi się oczy rodziny Hyuuga, poza tym ma fajny charakter i świetną obronę. A jego Byakugan wymiata :D

:arrow: Naruto Uzumaki - według niektórych jest idiotą. Według mnie...jest idiotą xD ale z marzeniami. Nie zostawia przyjaciół i dąży do wyznaczonego celu.

:arrow: Kakashi - wspaniała postać. Dlaczego? Jak sam Gai powiedział: jego styl jest klawy. Idealny mentor, bez granic oddany drużynie. Kakashi sensei jest najlepszy!

:arrow: Gaara - postać o której nie trzeba nic mówić. Świetny wojownik i to zabójcze spojrzenie...miodzio

:arrow: Shikamaru - człowiek zna się na rzeczy. 220 IQ robi swoje. Według niego wszystko jest upierdliwe. Zgadzam się :D
Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

Najbardziej do gustu przypadł mi naruto o innych bohaterach nic nie moge powiedziec bo obejrzałem zaledwie jedną kinówke.
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Ja najbardziej lubię Zabuze bo jest super wojownikiem zabił wszystkich ze swojej klasy lecz nietety on tez został pokonany i zabity. W linku pod postem możecie zobaczyć jak Zabuza umiera.(To ten trzeci filmik)
http://www.smog.pl/wideo/6910/sekret_po ... ci_naruto/
Jest to najbardziej zwruszający moment z naruto według mnie bo w jednej chwili umiera haku a w drugiej zabuza
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Raditz SSJ4 pisze:Ja najbardziej lubię Zabuze bo jest super wojownikiem zabił wszystkich ze swojej klasy lecz nietety on tez został pokonany i zabity. W linku pod postem możecie zobaczyć jak Zabuza umiera.(To ten trzeci filmik)
http://www.smog.pl/wideo/6910/sekret_po ... ci_naruto/
Jest to najbardziej zwruszający moment z naruto według mnie bo w jednej chwili umiera haku a w drugiej zabuza
1. Zabuza nie zabił wszystkich ze swojej klasy, chyba nie dokładnie oglądasz anime! Nawet nie był ninja, miał kilka lat i zabił wszystkich ninja w wiosce, bo nie był przydzielony do żadnej "klasy"!
2. Nie wiem ile oglądałeś, ale są bardziej wzruszające momenty, w których i mi się zakręciła łezka w oku...



Moją ulubioną postacią jest Rock Lee, ale nie wiem, czy jest osoba, która o tym nie wie. Był to chłopak-beztalencie, nie umiał żadnej techniki ninjutsu, ani nawet iluzji(genjutsu). Jednak wciąż chciał zostać Ninja. Szkolił się więc jak mógł aby zostać Ninja, szkolił i szkolił... Wiele dni, tygodni, lat, aż wreszcie udało mu się wytrenować Taijutsu(walkę wręcz). Jego walka przeciw Gaarze jest wprost rozkoszna! Szkoda, że przegrał, ale cóż - i tak było fajnie!
Lubie go za ciężką pracę, jaką wkładał we wszystko. Też bym tak chciał... No i "Dodon Kuya" XD (nie wiem, czy dobrze napisałem), jak się opija to jest świetny!
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

No Dobry Temat ale wiadomo :D xD ...


:arrow: Uzumaki Naruto - Naruto jest główną postacią i na dodatek jest silny bo ma w sobie Foxa :D . Jest to z pewnością jedyny ninja , który w tak młodym wieku nauczył się dość trudnej techniki < Kage Bunshin no Jutsu > i to jest interesujące . Wszyscy nazywają go idiotą i uważają go za idiotę , a dla mnie jest to Idiota xD , który ma ciekawe marzenia i potrafi znieść wiele przykrości czy też bólu by dojść do swojego celu , którym jest tytuł Hokage xD .

:arrow: Uchiha Sasuke - Sasuke ma trochę podobny charakter do mojego szczególnie te dwie cechy : chamstwo i arogancja . Objawia się to w zupełnie podobny sposób co do mnie xD . Czyli zazwyczaj jakaś odpowiedź . Zresztą cała jego historia jak i osoba mi sie podoba i imponuje , gdyż jest szczerze interesująca . Pierwszy i jedyny Genin , który nauczył się Chidori ( Chidori = śpiew tysiąca ptaków chyba dobrze xD :) ) . Jego chcę zemsty na bracie jest ciekawa , bo w końcu ten wybił sam klan Uchiha .

:arrow: Hatake Kakashi - Od jego pierwszego wystąpienia zaciekawiła mnie ta osoba i jego skrytość . Chyba nigdy nie pokazał swoich prawdziwych umiejętności jak i siły . Tak samo jak z jego twarzą , którą jednak odsłonił , krótko ale odsłonił :) . Jego największy rywal Gai powiedział < może nie dosłownie xD > Że styl Kakashiego zwany "biodro" jest niesamowity . Zresztą Uczeń Yoadime :D

:arrow: Kabuto - Tak Kabuto ten legendarny chłopiec , który plątał się po polu bitwy i który został adoptowany przez lidera ? <medyka> z grupy ANBU . Dzięki temu , że jego "ojcem" był członkiem ANBU dowiedział się wiele sekretów z Konohy jak i poznał różne techniki . Z czasem zwerbowany przez Orochimaru .

:arrow: Jiaiyra - Osoba o dość ciekawym charakterze , lecz z jedną wadą . Ero-Senin czyli jak sama nazwa wskazuje jest zboczony tak jak Wolak xD . W każdym to razie zawarł pakt z żabami chociaż Gambuta to wiadomo szef więc są czasem problemy . Został nominowany na 5 Hokage , lecz zrezygnował mówiąc , że jest jeszcze jeden Senin <pustelnik> , mianowicie Tsunde , która to bardziej nadaje się na to stanowisko niż on sam.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Właśnie! Głosowałem oczywiście na pięć postaci, były to:

:arrow: Rock Lee - wiadomo... Lee rządzi ^^
:arrow: Naruto Uzumaki - Kris chyba napisał wszystko. Jeżeli chodzi o Shippuuden to jest tylko lepiej
:arrow: Sabakuno Gaara - Bez komentarza... W końcu to najmocniejsza postać w Anime! Kazekage Gaara, jak to pięknie brzmi :P
:arrow: Sasuke Uchiha - Niezbyt lubię tę postać i z chęcią bym zagłosował na Neji'ego, ale cóż... Niedopatrzenie:P Oczywiście nie wykluczam, że ta postać jest fajna, wręcz przeciwnie. Tylko, że wydaje mi się zbyt chamska... Ściga swojego brata, a sam staje się gorszy od niego
:arrow: Hatake Kakashi - Nooo, najfajniejszy sensei w całym Konoha :P Nie no, żart. Miał to szczęście być szkolonym przez 4 hokage i się opłaciło najwidoczniej. Bardzo zabawna, a jednocześnie poważna postać. Jedna z najsilniejszych person Konohy.
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

:arrow: Neji - ogółem pierwsza postać, którą polubiłem w Naruto i tak już zostało. Fajna historia, fajna przemiana osobowości w trakcie serii, świetne techniki, Byakugan (który jest strasznie niedoceniany). Nie ma rzeczy, której bym nie lubił w młodym Hyuudze. No, może pewien fakt z chapterów... (może ktoś nie czytał, to bez spoilerów).

:arrow: Suigetsu - poczucie humoru, pyszałek, cwaniak, pozornie egoista, ale w ostateczności oddany bliskim. Uwielbiam shinobi z Kraju Wody a Suigetsu należy do moich faworytów. Postaci o podobnym charakterze co Suigetsu zawsze budzą moją sympatię.

:arrow: Deidara - troszkę z charakteru przypomina mi Suigetsu, więc chyba nie muszę wyjaśniać. Poza tym świetne umiejętności, wyróżniające się nawet w tak różnorodnym świecie.

Ciężko mi wypisywać wszystkich. To jest chyba moja główna trójka, ale bardzo lubię też: Sasoriego, Itachiego, Kisame, Guya, Shikamaru, Kakashiego, Sasuke itp itd.

Oooo, zapomniałbym!

:arrow: Orochimaru - najcudowniejsza negatywna postać jaką kiedykolwiek widziałem w anime. Frezer ma konkurencję!
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

:arrow: Naruto - ten z Shippuudena
:arrow: Sasuke
:arrow: Itachi
:arrow: Gaara
:arrow: Kakashi
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
ODPOWIEDZ