Pomysly na gre

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Stawianie kroków w miejscu ustawiłem celowo! Ta gra jescze w ogóle o niczym nie świadczy... Dopiero za kilka tygodni zamiesczę pełną wersję i wtedy ozbaczycie jaki miał być efekt tej marnej demówki :]
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

ale ta zmaina KKRT w SSJ to bylo fajnie nei musialem zainstalwoac kodeka nawet zeby to ogaldac , ale ta powinieneis dac zeby postacie mowily jak sie klika a nie jak sie spotkac postac! mimo co fajna gra , ale daj nastepnym razem rzeczy z DB ok? (np .sjanaka zbroje) btw Bardock ma inna twarz nzi kakarotto , a nei taka jak ginyu z skauterem!

OK podoba mi sie ta gra 3+ :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

To było demo demówki, więc i tak się cieszę z oceny :] Niedługo dam wersję demo lepszą niż ta:]
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

OK mowiles mi na gg ze ulepszysz te gre , wiec czekam :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Oto ona: nie poprawiałem jeszcze postaci, ale dodałem polskie litery i przedłużyłem grę... Teraz życzę miłej zabawy! nie komentujcie narazie postaci, bo nie są jescze poprawione! Oto gierka ;]
http://www.megaupload.com/?d=V75GDFT4
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

:evil: ku**a gadanie do ciebie to jak gadanie do slupa! Mowilem daj poparwne charsety i facesety do postaci (czyli postac Freezy , charset i faceset Freezy , a tu ich nie ma!)! Ale nie , musze znowu skopiowac te rzeczy z innych moich gier , wiec nie gram w ta gre :evil: ale sadzac po mapach gra jest fajna...........tylko dodaj brakujace facesety i charsety ok? :) Bo mi bledy beda a ja nie chcem kopiowac zasobow z innych moich gier :(

ocena

???
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

BH Daimaouji pisze:ku**a gadanie do ciebie to jak gadanie do slupa! Mowilem daj poparwne charsety i facesety do postaci (czyli postac Freezy , charset i faceset Freezy , a tu ich nie ma!)!
Ehem, w poprzednim poście napisałem, że tylko poszerzyłem fabułę i poprawiłem niektóre błędy, a nie brałem się jescze za facesety i charsety. Następnym razem dam grę razem z RTP i będzie plik instalacyjny, więc nie będzie problemu :] :twisted: :D
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

no to życzę dalszych sukcesów i lepszej gier i ect
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Teraz już poprawiłem kolejną porcję błędów i gra jeszcze lepsza... Jak zrobię kilka poprawek, to dam grę znów =D
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

znając twoje możliwości ta gra będzie bardzo dobra pod względem fabuły
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dragon Fist pisze:Następnym razem dam grę razem z RTP i będzie plik instalacyjny, więc nie będzie problemu :] :twisted: :D
Ehem daj nastepnym razem TYLKO pliki z DB a nie caly plik RTP! Gdyz to bedzie zajmowalo poand 15 MB a ja RTP juz mam!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Dobra nie ma sprawy...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

OK czekam znowu wiec , tamat gra byla fajna , ale musialem i tak dodac , usunac lub zmienic charsety i facesety bo o nich zapomniales dodac BTW dodaj opcje PRZED zamiana Kakarotta w SSJ , czy ktos chce widziec filmik ok? (TAK lub NIE) , bo dla mnie ten filmik trwa troche za dlugo :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Ok, bardzo fajny pomysł z tym filmikie, żeby dać wybór, zawsze tak będę robił przy filmach :]
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dragon Fist pisze:Ok, bardzo fajny pomysł z tym filmikie, żeby dać wybór, zawsze tak będę robił przy filmach :]
OK wiec , czekam
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ