Dragon Ball Z - Legenda Smoczych Kul

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Dragon Ball Z - Legenda Smoczych Kul

Post autor: GokugetaSS6 »

To jest moj projekt gry Dragon Ball. Poczatek gry to planeta Vegeta gdzie gramy Bardockiem, pozniej idziemy przez wszystkie kinowki i odcinki anime az po czesc AF gdzie historie juz wymysle sam. Zapodam screenshota gdzie testuje moj ABS.

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob lut 09, 2008 4:37 am przez GokugetaSS6, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.A specjaly tez sa? (znaczy sie WSZYSTKIE , bo wg opisu napewno bedzie 1)
2.A ten screen to jest z DBAF czy to mapa testowa?

Gra zapowiada sie fajnie (poza wygladem LoK rzecz jasna)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

1. Napisalem wszystkie kinowki czyli speciale oczywiscie tez i pododaje jakies rzeczy od siebie do nich zeby zrobic bardziej atrakcyjne

2. Co do screena to jest to mapka testowa do testowania roznych opcji ale mam cos takiego zrobic w glownym projekcie.

LoK to znaczy Legends of Kakarotto>? No coz podoba mi sie seria LoGow wiec dlatego robie :)

A i mam zamiar wprowadzic 2 albo 3 nowe rasy ale jakie to bedzie niespodzianka :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

GokugetaSS6 pisze:1. Napisalem wszystkie kinowki czyli speciale oczywiscie tez i pododaje jakies rzeczy od siebie do nich zeby zrobic bardziej atrakcyjne

2. Co do screena to jest to mapka testowa do testowania roznych opcji ale mam cos takiego zrobic w glownym projekcie.

LoK to znaczy Legends of Kakarotto>

A i mam zamiar wprowadzic 2 albo 3 nowe rasy ale jakie to bedzie niespodzianka :)
1.Niep kinowki to NIE specjale. Specjalne byly pokazywane w TV a nie w kinach (w Japonii rzecz jasna) ale dzieki za info mimo co , 17 filmow i 3 specjaly to zajmie ci czasu nie?
3.Nom a co niby?
4.O fajnie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

1. No to beda speciale i kinowki :P Czasu... no troche zajmie ale narazie nie robie nic oprocz dopracowywania ABS'a :P
3. No to juz wiem :P Myslalem ze jakas inna gra.
4. Nom :D
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Żeby zagrać trzeba będzie mieć te głupawe RTP'y ?xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni! Dobre pytanie. Na jakich zasadach bedzie to dzialac, IMO LoGOKU a nie KKRT bo czegos takiego nie ma CZŁOWIEKU systemik wporzo, zrob zeby pod emulator gba dzialalo i bedzie ołnic giera xD, moze byc dobre ;)
Ostatnio zmieniony pt lut 01, 2008 5:37 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Hahahahahaha. xD Pitti, zabiłeś mnie? Na RPG Makerze nie zrobisz gry, którą by można było odpalić emulatorem GBA. ;] Hm, screen jak z LoG3. Narazie nie komentuję, bo po okładce książki nie oceniam.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Barni pisze:Żeby zagrać trzeba będzie mieć te głupawe RTP'y ?
Nie koniecznie , o ile on jest nowy w rpg makerze

Ale jesli to gra ala LoK to raczej nie trzeba (o ile ON cos nie zmieni w jednym pliku i nie doda czegos tam)
IMO LoG(OKU) a nie KKRT bo czegos takiego nie ma (cenzura)
"Goku" tez takiego czegos nie ma (BTW pisze tak bo : a)nie nazywam go "Goku" b)log brzmi jak logowanie czy cos tam)

Piszac "Goku" uswiadamiasz sobie ze nie jestes 100% Vegeta

Cep?!

Wniosze ostrzezenie dla uzytkownika Pitti , powod : obraza uzytkownika

Tomek kun : hahaha dobre , to mi przypomina czasy kiedy ktos pomylil gry Piccety ze to jest LoK4 (jedna) lub ze wychodzi na Xboxa (druga) :lol:
Hm, screen jak z LoK3
Jak dla mnie to LoK2 i LoK3 , ciekawe czy da postacie z LoK1 tez?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Watpie w twoj zapal, ale i tak trzymam kciuki.

Zrob to tak, zeby nie trzeba bylo miec NIC do odpalenia gry. Bez sensu, ze trzeba miec rpgmakery to odpalania tego szmelcu.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

1. Tak dam postacie z LoG1 (LoK1)

2. Mapka byla zrobiona tak od reki nawet nie patrzylem na to co robie w niej tylko zeby klime log'a (lok'a) zachowalo.

3. Hmm co do gry bez RTP ... chyba da rade bez bo jak wyslalem instalke do kumpla zeby ocenil ABS'a to wyslalo sie i zainstalowal bez dodanego RTP'a.

4. Nie da sie rady zrobic zeby dzialalo przez Emu GBA tylko bedzie dzialalo tak jak Fifa naprzyklad

5. DF mozesz oceniac ale zeby dac Ci wiecej do oceniania to...

6. ...bede sie bede staral wpuszczac nowe screeny codziennie ale jak dopielegnuje ABS's
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

GokugetaSS6 pisze:1. Tak dam postacie z LoG1 (LoK1)

2. Mapka byla zrobiona tak od reki nawet nie patrzylem na to co robie w niej tylko zeby klime log'a (lok'a) zachowalo.

6. ...bede sie bede staral wpuszczac nowe screeny codziennie ale jak dopielegnuje ABS's
1.OK moze byc
2.Tak? To nie wiem czemu napsiales ze jestes tumanem czy ponizej , maperem jestes dobrym ^_^
6.OK bede czekal (jak i inni)

BTW skoro dajesz DBAF , planujesz dac Xicora i Sajamena #3? (oraz Matke Freezy?) Czy to bdzie inna historia (jak np. PGV dal)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

az po czesc AF gdzie historie juz wymysle sam

Tutaj masz odpowiedz :D Wszystko w AF bedzie wymyslone przezemnie.

A tutaj dodam pierwszego screena z Planety Vegeta :

Obrazek

Oczywiscie ten Goku SSJ 3 nie bedzie wystepowal na tej planecie przynajmniej narazie. On jest tylko na czas az skoncze robic Bardock ABS'sa albo znajde w necie
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Ta Vegeta wyglada idenczytnie jak ziemia :<
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

krova pisze:Ta Vegeta wyglada idenczytnie jak ziemia :<
A kto powiedzial ze Vegeta w mojej grze bedzie inna od Ziemi? Planeta mozliwe ze jest podobna do Ziemi ale zapewniam cie ze to tylko zludzenie, chociaz jak narazie jest to planeta przed w walka z tsufulami ktorej nikt nigdy nie widzial anie Vegety przedtem tez nikt nie widzial :D Chcesz wiedziec co bedzie roznilo Vegeta od Ziemi? To tak :
1. Mieszkancy
2. Potwory ( te co na Vegecie bede Unikatowymi na Ziemi czyli beda 1 - 2 na calej ziemi, po zabiciu juz sie nie pojawia.
3. Uklad map

Jakies pytania jeszcze?
Ostatnio zmieniony pt lut 01, 2008 6:14 pm przez GokugetaSS6, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ