DB by Kulilin?

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Son Goku
SSJ
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 21, 2007 7:40 am
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Son Goku »

fajna gra spoxix
Obrazek
michalw
Przeciętny wojownik
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 05, 2009 11:58 am

DBZ PROJECT

Post autor: michalw »

Witam

Odświerze temat, Czy koledzy słyszeli/posiadaja gre DBZ Project Demo na Rpg makera 2000?
Kulilin - moj brat, mial swoja strone internetowa, na niej zamiescil swoje gry a niedlugo potem moja ktora probuje bezskutecznie zdobyc.
Ehh wszystko dzialo sie lata temu 7 bodajrze... byly zasdniczo podobne, akcja obejmowala przylot Radiza.
Bede wdzieczny za kazda pomoc

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr sie 25, 2010 11:38 pm przez michalw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Siema Michal! To wielki zaszczyt poznac brata Kulilina (co ja pisze?!)

BTW masz jego e-mail?

BTW byla ona po polsku? Bo jesli tak , to niestety ale nie slyszalem o niej
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
michalw
Przeciętny wojownik
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 05, 2009 11:58 am

Post autor: michalw »

Gra byla po Polsku i chyba juz przepadla, nie wiem kto moglby ja miec jeszcze :/ znalazlem adres jego dawnej strony DBEW.GLT.PL teraz jest tam jakies forum ale nie umiem sie zarejestrowac, moze przez to -"Do przeglądania forum jest wymagany FireFox albo Opera" moglbys to zobaczyc BH dla mnie ?

Wiesz nie kontaktuje sie z nim przez maila musiabym sie go spytac jak go zobacze, mam natomiast te 2 jego gry jakby cos

Pozdro
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

znalazlem adres jego dawnej strony DBEW.GLT.PL teraz jest tam jakies forum ale nie umiem sie zarejestrowac, moze przez to -"Do przeglądania forum jest wymagany FireFox albo O." moglbys to zobaczyc BH dla mnie ?

Wiesz nie kontaktuje sie z nim przez maila musiabym sie go spytac jak go zobacze, mam natomiast te 2 jego gry jakby cos

Pozdro
1a.Chcialbym ale mam IE , moze ktos inny sprobuje
1b.Hmmmmmmmmmm chodzi forum ale trzeba sie zajestrowac........zeby wejsc do dzialu download
2a.Nie , chodzilo mi zebys NAM dal e-mail , zeby nam dal te gre , albo zebysmy poprawili/zremixowali jego gre (dac inne facesety charsety itp.) , jesli by pozwolil rzecz jasna
2b.Oh......................................(insert victory laugh here)
3.Nazwajem
4.A tak przy okazji , twoj brat zrobil juz wersje porpawiona? Bo jak chcialem przetestowac jego wersje gry o DBGT , nie chodzila mi ona wogle
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
michalw
Przeciętny wojownik
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 05, 2009 11:58 am

Post autor: michalw »

Nie wiem czy cie dobrze zrozumialem, jak chcesz gry to podaj mi maila, remixowanie - śmialo jezeli widzisz sens, co do wersji poprawionej nie wiem ale watpie bo on od 7 lat juz sie tym niezajmuje, zreszta sam sie spytasz jak da mi maila :)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

remixowanie - śmialo jezeli widzisz sens, co do wersji poprawionej nie wiem ale watpie bo on od 7 lat juz sie tym niezajmuje, zreszta sam sie spytasz jak da mi maila :)
1.No przydalo by sie , ale zbytnio nie widze sensu (zaraz przeciez to gra twojego brata nie?)
2a.Ah szkoda , fajnie by bylo gdyby dal Freeza sage lub gre o filmach kinowych i TV specjalach
2b.OK

Update

A co do twojej gry , to chyba albo sciagnelem te gre ale mi nie chodzila , albo link do niej nie dzialal , albo sciagnelem te gre ale brakowalo zasobow (niektorzy tworcy tak robia , nie wiem czemu)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
kotlin
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 13, 2009 4:57 pm

Gierka

Post autor: kotlin »

michalw czy możwsz mi wysłać te dwie gry na maila?? adres to lukasz.kotlinski@gmail.com :lol:

:oops: heh pomylilem sie wczesniej, sorki
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Watpie zeby ci wyslal , ja czekam jak mi wysle i nic nie mam
heh pomylilem sie wczesniej, sorki
?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
kotlin
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 13, 2009 4:57 pm

BH

Post autor: kotlin »

edytowalem posta bo wczesniej sie pomylilem i zaadresowałem go do Ciebie zamiast do michalw.

btw, możesz mi polecic jakies ciekawe gierki w tej tematyce zrobione z rpg makerze??
pozdr
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: BH

Post autor: BH Daimaouji »

kotlin pisze:btw, możesz mi polecic jakies ciekawe gierki w tej tematyce zrobione z rpg makerze??
pozdr
Chetnie , ale wiekszosc z nich to nie PL , chcesz mimo to?

(Dobra daj jakis temat a nie offtopicujemy)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
kotlin
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 13, 2009 4:57 pm

Post autor: kotlin »

mogą być w innych językach

założylem nowy temat, koniec off-topa :razz:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dobra zagrałem w tę gre na swoim laptopie i fajna, ale trudna

Michał, mam na laptopie Firefoxa i Opere więc postaram sie zobaczyć

Update

Dziwne, kiedy kliknąłem ten adres, przeniósł mnie do jakiegoś konta YT O_o

Update

Uf udało mi sie pokonać Raditza i przejść trening Gohanem, teraz te cegły trzeba pokonać u Kaio

Dobra gra, szkoda że swoich nie mogę tak dobrze zrobić swoich gier

Update2

Czy on właśnie dał Hikari no will power jak są smutne momenty? Serio?

Gra wydaje mi sie na krótka, ale co mi tam

Update3

11.08.2014

Miałem dziwny sen że Kulilin dał jeszcze jedną gre, z złymi smokami itp. miała 1 MB
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ