Błędy na stronie

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Vegetto raczej osiagnal SSJ2 a nie SSJ. To widac po jego wlosach i duzych wyladowanach elektrycznych podczas przemiany...
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Niep Vegetto pokazal SSJ pdocas walki z Bu Bu jest to potwierdzone w Daizenshuu , ponadto przy SSJ2 tylko JEDEN kosmik pada na czolo (u Vegety/Gotronka tak nie ma , tak Gotronk umie SSJ2!)

BTW Goku jr tez ma wyladowanie w Specjale DBGT , ale nie pasuje do opisu SSJ2
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Hehe...A z kad wiesz, ze jest tak u Gotronka?? ;P A, moze opada mu na czolo kosmyk ;D
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

BH Daimaouji pisze:ponadto przy SSJ2 tylko JEDEN kosmik pada na czolo (u Vegety/Gotronka tak nie ma , tak Gotronk umie SSJ2!)
Jeden kosmyk? A Goku w stadiu ssj2 ma kilka tych kosmyków. Czyli nie ma reguły na ilość kosmyków w jakimś stadiu xD

Obrazek
Obrazek

I co? xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

haha...Tez to zaowazylem. Goku jak napisal acer ma kilka kosmykow, bodajze 3, ale czasami pada mu na twarz jeszcze jeden. Gohan jedynie w SSJ2 ma jeden kosmyk. Vegeta nie ma kosmyka i Vegetto, o ktorym mysle, ze osiagnal SSJ2 z powodu, przede wszystkim ksztaltu jego wlosow. Padaja mu 2 kosmyki na twarz.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Vegetto ma tylko dwa kosmyki, nawet na normalu. Ssj nie powoduje wyładowań elektrycznych wokół ciała saiyana, więc jeśli wokół ciała Vegetto występują wyładowania, to jest to ssj2. Sam nie pamiętam czy były czy nie. Więc to nie przez włosy należy rozróżniać ssj od ssj2
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot - Jako SSJ3 nie ma wiec nie moze miec jako SSJ2 (zreszta Vegeta tez nie ma)
Michaś - Mowie o twarzy (na oku) , choc moze padac w innej czesci twarzy (np. kolo uszu)
Ssj nie powoduje wyładowań elektrycznych wokół ciała
Daje ci KKRTa w DBGT , Goku jr w DBGT i Rzecz jasna Wega w DBZ ktory ma juz potwierzone ze uzyl SSJ (choc moglby byc SSJ2)
I co?
Nico :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH Daimaouji pisze:Astarot - Jako SSJ3 nie ma wiec nie moze miec jako SSJ2 (zreszta Vegeta tez nie ma)
Nie mozesz oceniac, ile kosmykow jest pod wzgledem kolejnych transow. Goku jako SSJ2 ma kilka kosmykow i nie tylko na oku, poniewaz to zalezy od sytuacji, a na SSJ3 ma tylko jeden.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Zgadzam się, ilość kosmyków nie mówi o tym jakie to stadium. Jedynie podpowiada.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:
BH Daimaouji pisze:Astarot - Jako SSJ3 nie ma wiec nie moze miec jako SSJ2 (zreszta Vegeta tez nie ma)
Nie mozesz oceniac, ile kosmykow jest pod wzgledem kolejnych transow.
Ale wlosy Gotronka i Vegety stoja , wiec jeden kosmyk padajacy u Vegety jako SSJ3 to blad (i glupota) fanow
ponadto przy SSJ2 tylko JEDEN kosmik pada na czolo
Widac ktos o tym zapomnial
Więc to nie przez włosy należy rozróżniać ssj od ssj2
Chyba potrzebujesz kolorow , KKRT ma inne wlosy jako SSJ1 i SSJ2 , Gohan to samo , tylko Vegeta i Gotronk nie maja (Gogeta pewnie tez)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

BH Daimaouji pisze:
Więc to nie przez włosy należy rozróżniać ssj od ssj2
Chyba potrzebujesz kolorow , KKRT ma inne wlosy jako SSJ1 i SSJ2 , Gohan to samo , tylko Vegeta i Gotronk nie maja (Gogeta pewnie tez)
Oj tfu. Chodziło mi o kosmyki, nie o włosy xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

a wedlug mnie nie mozna brac pod uwage dbgt, bo tam jest wszystko inaczej rysowane...
liczba kosmykow jest zawsze taka sama, jesli glowa nie jest w ktoras strone odchylona. co do wyladowan elektrycznych to wydaje mi sie, ze to nie od stadia zalezy, ale od mocy. poprostu na poczatku kiedy saiyanie zaczeli sie zmieniac w ssj2, to w ssj nie byli dosc silni na wyladowania elektryczne... jak bardzo sie myle?
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Chyba trochę. Bo z tego co mówisz, to wynika, że Son Goku na tym smoku na końcu GT powinien też mieć na około siebie wyładowania. W końcu był już DOŚĆ silny xd
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

nigdy bez walki nie bylo wyladowan... nawet goku ssj4 albo vegetto nie wydawali zadnych fal, bo potrafili kontrolowac swoja moc. takze chyba i goku na smoku sie kontrolowal? :P
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Wracajac do tematu

To moce Pilafa i Videl sa ZA duze , ktos musi to poprawic

Update

W stadiach SSJ tez jest blad

Obrazek
Och, obrazek już zmieniony, dlatego teraz tutaj w poście też już wyświetla SSJ1 - Rav

To jest SSJ2 NIE SSJ1
Ostatnio zmieniony ndz wrz 16, 2018 7:57 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ