5 lat SSJ POWER!

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze: Jak wynika z historii to mnie zawdzięczacie SSJPower'owskie forum :D Przelewy na moje konto proszę :)

Arti, ile jeszcze razy będziesz o tym wspominał? xD


W sumie to jedyne forum na które tak często wchodzę, więc fajnie, że tyle już działa. Mogę śmiało stwierdzić - ssjpower zmieniło moje życie. A dlaczego? Bo poznałem takich ziomków jak DF, Pitti, Barni, Pepao, Kris, Dae i całą resztę (z wyjątkiem Krovy).


Proponuję, gdzieś od września, gdy każdy będzie miał dostęp do kompa, zrobić freestyle, ale taki w którym udział wzięło by całe forum. Nie ma to jak się porządnie zjechać za te chwile ;] Crófka, Defcia, Barnia i Bob już są. Gdyby doszedł do tego Arti, Pitti, Rav, Pepao to by było zarąfajnie. Reszta też mile widziana ;* ;* ;*
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Arti pisze:Ah pamiętam, gdy kiedyś Rav wspominał coś, że chce założyć stronkę o DB :) Jakoś nie prorokowałem wówczas sukcesów. Jak widać wszystko można osiągnąć ciężką pracą.

Jak wynika z historii to mnie zawdzięczacie SSJPower'owskie forum :D Przelewy na moje konto proszę :)

Aż się łezka w oku kręci czytając historię strony... Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że tyle wniosłem w jej żywot. Nie tylko ja, ale też zwykli szarzy użytkownicy (z czego się naprawdę cieszę, bo wychodzi na to, że żyjecie życiem strony :) ). Na początku artykuły, potem Aquaman, następnie mój fanfick (który chyba Wam się podobał, poprawcie mnie jeśli się mylę), sesje na PBCH... SSJPower stało się częścią mojego życia :)

Mimo iż nie zawsze zgadzaliśmy się z Rav'em to dziękuję mu, że nie zawiesił/zlikwidował strony (chociaż raz był tego bliski). Taka determinacja w dążeniu do celu i zdrowa zawziętość powinny być wzorem dla wszystkich ludzi :) Zdarzały się sprzeczki i kłótnie. Pamiętam, jak długo namawiałem Rav'a żeby założył forum, potem żeby mianował mnie głównym adminem forum (teraz właściwie też bym się nie obraził gdybyś to zrobił :D).

No cóż... było, lecz jeszcze nie minęło. Za następne 5 lat dalej będziemy z Wami... :) Oby :)
Ładny post, dziękuję za miłe słowa :)
Ciekawi mnie jedna rzecz, bo nie pamiętam, kiedy byłem bliski zamknięcia SSJ Power. Mógłbyś mi to przypomnieć?
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

W pierwszy dzien kiedy dostalem internet (szkoda, ze troche ponad rok temu) zarejestrowalem sie na tej stronie i nie zaluje :D. Tyle szczescie co to forum i jego ludzie nie dalo mi chyba nic. Dzieki temu cudownemu forum poznalem i spotkalem 3 razy Bobercika oraz raz Krisa, spotkanie Krisa i Bobercika bylo najwspanialszym dniem w moim zyciu, ktorego nigdy nie zapomne, dalo mi nadzieje na zycie :D. Moze za bardzo juz sie rozpisalem o moich Bobertowychspotkaniach.... Zapomnialbym tych wszystkich rozmowach na gg z userami SSJPOWER, ahh... xD

A wiec tak, forum jest cudowne, jest to forum ktore odwiedzam czesto i nie zaluje, wlasciwie jest to jedyne forum, na ktorym sie udzielam. Jak patrze na posty Son Gohana i BH w tym temacie to troche mi sie ich przykro robi...

Co do bitwy fri, z checia pojde sie posmiac (moge sie bic xD), ale nie jestem w tym dobry ;p.

Mam nadzieje, ze za jakis czas, kto wie moze rok moze dwa dojdzie do jakiegos wiekszego zlotu SSJPOWER. Sadze, ze byloby bardzo ciekawie :).

BTW. FORUM NIE ZDECHL I NIE ZDECHNIE!!! (forum zdechl-to mnie rozwala)

PBCH umarlo, ale ozylo, Rav uzyl smoczych kul, ktore zbieral po nocach, pbch ozylo, jesli forum umrze to mamy juz ekipe reaktywacyjna. Kris nawet podobno szuka smoczych kul w smietnikach...

Damy rade! Kocham Was wszystkich, Rav jestes wielki :D.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Rav pisze:Ciekawi mnie jedna rzecz, bo nie pamiętam, kiedy byłem bliski zamknięcia SSJ Power. Mógłbyś mi to przypomnieć?
Z jakieś 2-3 lata temu :) Miałeś wtedy nawał obowiązków i coś mi tam marudziłeś, że chcesz zlikwidować/zawiesić stronę.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Arti pisze:
Rav pisze:Ciekawi mnie jedna rzecz, bo nie pamiętam, kiedy byłem bliski zamknięcia SSJ Power. Mógłbyś mi to przypomnieć?
Z jakieś 2-3 lata temu :) Miałeś wtedy nawał obowiązków i coś mi tam marudziłeś, że chcesz zlikwidować/zawiesić stronę.
Nadal nie pamiętam tego :P

Hmm...chyba, że zawiesić. To jest zupełnie co innego, bo raz oficjalnie zawiesilem swoją działalność na stronie, co można wyczytać w historii strony, czy w archiwum newsów ;)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Co tu dużo chrzanić. Jestem tutaj dość nowym userem (taa jasne xD). Ale kocham tą stronke, poza tym jest to jedyne forum na którym wytrzymałem tyle czasu. Poznałem tu świetnych ludzi (ci co trzeba wiedzą że to o nich chodzi) i spędziłem tu wiele czasu. Powiem krótko Rav dzięki ci za SSJ POWER
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Co prawda na ssj power wchodze z przymusu, aby dostać sie do DBF'a (żart ;P) z tą stroną nie wiem ile ejstem związany... napewno od czasu gdy jest połączona z DBF'em. Ale za to z tym jakże urokliwym PBCH jestem niemal od zawsze... poraz pierwszy wszedłem na niego chyba 6 miechów bo założeniu... nie jestem pewien, ale napewno w pierwszym roku jego działania, a więc prawie 6 lat....


Rav gratuluje tak wspaniałej wytrwałości :) 5 lat robi wrazenie :)
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Brawo!! Jestem od samego poczatku RAV DB i SSJPOWER oraz forum. Z PBCH troche pozniej. Rav mnie wciagnal;)

Zycze wszystkim wszystkiego :D
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Fajna Stronka i dużo fajnych ludzi hehe
Obrazek
ODPOWIEDZ