Turniej użytkowników SSJ POWER.

Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Didix, "lost", czas przeszły od "lose", zonacza po prostu "przegrał" więc jest dobrze :) Ja czekam na next walkę ;]
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Dragon Fist pisze:Didix, "lost", czas przeszły od "lose", zonacza po prostu "przegrał" więc jest dobrze :) Ja czekam na next walkę ;]
Hmm....wiem, że czas przeszły, ale ....coś mi śmierdzi, że nawet serial "lost", to po polsku "zagubieni"....
A z resztą ...mniejsza z tym :grin:


Porównaj te dwa zdania i zauważysz różnicę między 'lost' a 'lost' chodzi o użycie... patrz:
I have lost. Po polsku: Przegrałem.
I am lost. Po polsku: Zgubiłem się. (Lub też: "Jestem zgubiony" np. w DB jakby była walka i ktoś tak powiedział "I'm lost" to by miał na myśli przegraną swoją...
DF

Dobra......dzięki za wytłumaczenie :P
Ostatnio zmieniony śr sie 09, 2006 1:09 pm przez Maciej, łącznie zmieniany 3 razy.
Fight.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:Hmmmmmmmm ja glosuje rzecz jasna dla siebie , ale jesli bym przegral daj Krystian poprostu lost nie loser bo bym sie obrazil a R.I.P to nie pasuje do mnie
:shock: Nie wiem jak wy uważacie ale według mnie każdy powinien być traktowany tak samo. No cóż.

Głos na Didixa.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Dobra, macie tutaj zrobiony przeze Mnie rozpis turnieju. Didix, musze podziękować za Twój rozpis, bo o wiele szybciej mogłem tam sprawdzić kto z kim wygrał ^^ Dobra, więc prosze bardzo:
Obrazek

Mam nadzieje, że rozpis się podoba ^^

I do tego w tym rozpisie nie pisze, że ktoś przegrał, tylko jest zaznaczone kto dalej przechodzi ^^

BTW. Sorry Wolak, ale nie miałem Twojego kolorowego Avka...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

OK Jesli ja wygram (co mam nadzieje) , to dajcie mi obarzek z ktorego pochodzi ten avatar (jest w dziale , prace Rudi'ego/Groku) nie jakiegos dobrego hujrotta
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dae wspaniała robota. Bardzo sie ciesze że każdy(prawie) chce się zaangażowac w jakiś turniej. Dae i Didix robią rozpisy walk. Kris i Szpaner robią/robili grafiki. BH jest sędzią w turnieju Dragon Balla. Moderatorzy i Administratorzy dają nowe ankiety a ja organiizuje sam turniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Niech Dae sam robi rozpiske.....ja kończe...praca Dae`go jest na lepszym <dużo lepszym> poziomie, więc nie opłaca mi się ... wycofuje się z "organizaji" turnieju...
Fight.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

O żesz ty! Niech będzie. Jak tylko zmienie nick znów na bobercik i avatar można dac następną walkę
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Bobercik pisze:O żesz ty!
No....nie miej mi tego za złe... to chyba jest zrozumiałe .....<chociaż Dae nie wykupił praw autorskich :razz: >...
Fight.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

he BH sromotna kleska

Obrazek

glos na DF
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Ok, więc zwyciężył Didix... Z Waszych uprzednich wypowiedzi wnioskuję, iż macie już ochotę na następną walkę, tj. DF vs. Bobercik - zmieniam więc ankietę i zapraszam do głosowania ( O Boże, zaczynam się zachowywać jak organizator :P) Dobra, już ostatnia walka ćwierćfinałów :D
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dragon Fist chce mnie pokonac i jeszcze zając moje miejsce. Heh. Ja jeszcze nie wiem do kogo pójdzie mój głos
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Ja głosuję na Ciebie Bobercik, ponieważ honorowo jest głosować na opozycję :):) masz mój głos!
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Dragona znam już rok : ) ,więc mój głos leci do niego .W walce o mistrzostwo forum jest dwóch moich ''ziomków'' ,którym życzę zwycięstwa . Dragon Fits wygraj ten turniej .

PS.Kris jest czarnym koniem tych mistrzostw .Niesamowite wręcz .

PS.2 Za każdym razem głosuje inne ilość użytkowników ,największą popularnością cieszą się walki Didixa : )
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Wolak pisze:
Za każdym razem głosuje inne ilość użytkowników ,największą popularnością cieszą się walki Didixa : )
1.Oooo....miło to słyszeć, choć nie zwróciłem na to uwagi... dziękuje wszystkim użytkownikom :smile: &#9829;

A w tej walce głosuje na DF`a...
-ciężko było mi wybrać, gdyż Bobercik to wspaniała osoba, lecz DF jest moim <internetowym> przyjacielem... więc...mam nadzieje, że nie masz mi tego za złe <Bobercik>
Fight.
Zablokowany