Wasi rodzice i Anime

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Reika
USSJ
Posty: 79
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:39 pm
Lokalizacja: Internet

Post autor: Reika »

Tata: On chyba w ogóle nie wie, że ja w tym wieku 'bajki' oglądam. Także z nim żadnych problemów nie mam.
Mama: "A ty znowu te bajki oglądasz. Boże, ile można.... Dziewczyna w tym wieku." Takowe komentarze słyszę dość często.
Brat: Sam chyba kiedyś DB oglądał, ale w żadym innym anime się nie orientuje. Jak oglądam jakąś serię to zawsze pyta tylko 'Sasunaru?' [musiał kiedyś coś przypadkowo zobaczyć na jakimś forum; swoją drogą nie trawię yaoi]. Rotfled.
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Mama: "A ty znowu te bajki oglądasz. Boże, ile można.... Dziewczyna w tym wieku."

Tutaj to samo tylko że w moim przypadku chłopak XD .

Stary: wyłącz te głupie bajki, weź sie lepiej za nauke bo zostaniesz na 2 rok w tej samej klasie XDDD .
Awatar użytkownika
Mark
SSJ 2
Posty: 101
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:17 pm

Post autor: Mark »

Cóż, ja wujkiem jestem gdzieś od 1 roku życia, jestem o rok starszy od mojego siostrzeńca, moja siostra cioteczna ma brata, a co do ANime.

Mama- O tych bez scen erotycznych już to wie. O tych drugich się nie dowiedziała, jak np w wypadku Elfen Lied, mój brat pozwolił mi oglądać. Na te pierwsze to pozwala mi tak normalnie. Oglądam tylko na komputerze bo narazie nie mam w TV gdzie oglądać Anime(50 Kanałów i ani jednego gdzie leci jakieś Anime). Kiedyś oglądała ze mną na TV polskie Slayers, Dragonball Każde i było jeszcze jakieś Anime o trzech dziewzcynach co się przenoszą do świata jakiegoś i walczą w ogromych robotach z magią(Roboty wyglądają chyba jak Gundamy, ale nie pamiętam już dobrze, Gundam Wing to słyszałem tylko)

Tata- Cóż, prawie nie mam z nim kontaktu, bo nie chcę i bo nie przyjeżdza w dobrym momencie, On zawsze się denerwuje bez powodu, zawsze mówi "W tych bajkach to tylko wrzeszczą <W tym momencie ktoś został przebity mieczem krzycząc w ostanich sekundach życia> O właśnie! Widzisz?" Akurat rzadko widział Anime, tylko jak wrzeszczą czy coś to krytykuje moje odrazu jak u niego oglądam.

Brat- Maniak Każdego Anime, Naruto, Dragonball(tak bardzo nie), Perfect Blue, Samurai X, Afro Samurai, Samurai Champoo itd. było tego na całą stronę w notatniku.
Awatar użytkownika
Kuku
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 11, 2008 4:36 pm
Lokalizacja: Kraków Wilidż xD
Kontakt:

Post autor: Kuku »

no więc tak.. xD Ja anime oglądam od małego bobasa xD (wdrożona przez starszego brata) najpierw było DB, DBZ, DBGT XD przeplatane z sailor moonem, pokemonami itd. XD Wszystko co na TV leciało, pamiętam jak uciekaliśmy w popłochu od telewizora kiedy słyszeliśmy że ktoś idzie po schodach kamienicy XD Eh, to były czasy... Ja chce jeszcze raz : < Wszystko było takie beztroskie : <
Ale wracając do temtu (jak ja lubie offtopować xD )
Tata:
(przychodzi do mnie do pokoju kiedy oglądam kolejny odcinek np. bleacha):
T: co to tam znowu w jakieś gry grasz!
(rozmawiamy z bratem o jakimś anime pijąc herbatkę):
T: [przysłuchuje się chwile] Co to jest Code Geass?
J: Anime
T: Co to jest Anime?
J: (powtarzając po raz setny) to taka ruchoma manga, jak film tylko z rysunkiem i podłożonym głosem. =_=
T: Co to jest manga?
J: Taki japoński rysunek!!! =_= (powtarzając po raz setny)

O boże mój tata naprawde jest odjechany XD ale nie zabrania mi : ) skądże, a jakby mi zabronił to użyłabym persfazji ^^
Mama: nie żyje
Brat: No on ogląda ze mną (a może to ja oglądam z nim? @@) xD co prawda ja rozszerzam horyzonty, a ten siedzi na bazowych anime ; ) ja jeszcze w między czasie dramy podchwyciłam i rozszerzyłam liste oglądniętych anime :D
Siostra: nie mieszka z nami od dawna xD chyba nawet nie pamięta o tym że coś takiego oglądam
Narzeczona Taty: Wie że oglądam, akceptuje to nie ma nic przeciwko, a kiedy usłyszała że nawijam po japońcu do brata, znalazła mi kurs japońskiego, aktualnie go skończyłam! XD ogólnie jest bardzo fajnie chociaż czasami się denerwuje że zarzucam 'obowiązki' z powodu oglądania fanatycznie anime itp xD.
uch, skończyłam wywód! XD Mwahahaha!
Ide oglądnąć 16 Code geass x3
Wygram, wygram...Cudów nie ma...
Obrazek.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Mama : a ty znowu te bajki durniejesz przez nie
Ja : bywa
Mama : skonczylbyś
Ja : hmm
Mama : Co?
Ja : nie

Ew to samo z photoshopem

Mama : ty znowu malujesz te pokemony ?
Ja : noooo
po chwili
ja: tylko ze to nie pokemony ...
Mama : aha

Ojciec : nie mieszka
Brat : nie mieszka xd ale DB ogladal .. to tyle
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mama to olewa kompletnie, czasami tylko spojrzy z politowaniem. Ale kiedyś mi kupiła mangę DB więc chyba jej to nawet nie przeszkadza za bardzo xD

Tata nie mieszka. Ale też mu to nie przeszkadza xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

Moja rodzina nienawidzi jak gadam o anime oglądać mogę.

Kiedyś jak zacząłem oglądać Naruto i Yu-Gi-Oh mama:Co już Songa nie kochasz?

Mój brat Tsubase oglądał to tyle.


Tata związek z Anime miał kiedy zamówił mi karty Yu-Gi-Oh :grin: .
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ