Wasi rodzice i Anime

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Bart pisze:ja sie niebęde rozpisywać, bo mama i tata niecierpią anieme, i prawie zaqwsze mnie wyrzucali z pokoju jak to oglądałem, na szczęście teraz mam tuner tv w kompie, i oglądam wszystko u siebie w pokoju ;)

BTW ja tez jestem wujkiem i sie tego niewstydze, mam 2 letnią siostrzenice, z którą uwielbiam sie bawić :mrgreen:
OMG: Ja również nie grzeszę wujostwem mam 4 i 6 letnich siostrzeńców

Wspominając o nich, moja starsza siostra gdy jeszcze z nami mieszkała, właściwie nie miała żadnego podejścia do Anime, wiedziała jedynie, że zawsze jak DB było emitowane w telewizji to musiała zwolnić telewizro, zresztą każdy domownik wiedział że może się w przeciwnym wypadku narazić na mój gniew :D
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Temat o opini rodziców co do ogladania anime przez was przerodzil sie w temat o wujostwie <gratki>
Mama i tato nic nie mowia i dobrze

Ale to tylko część postów jest o tym wujostwie, a reszta wciąż trzyma się tematu. Tak się "nie offtopicuje" - Dae
Ostatnio zmieniony ndz lip 23, 2006 11:27 am przez Bliz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

W moim przypadku prawie nikt z rodziny nie ma pojęcia ,czy też nie widzi różnicu pomiędzy anime ,a kreskówką .Absolutnie nikt nie ma ochoty ze mną niczego oglądać ,więc raczej w samotności oddaję się sesjom .Jedyną osobą ,która zna anime i nawet muzykę z intra !! i potrafi rozpoznać postacie jest moja mamusia : ) ,nawet nagrywała mi odcinki DB na kasatę za czasów jak leciał po raz pierwszy na TVN 7 ,więc siłą rzeczy musiała oglądać ,żeby wiedzieć kiedy wyłączyć nagrywanie .W przypadku ojca on każde anime kojaży ze straszna bujdą i fikcją porównując do Smerfów : ).Siostra uważa to za nieznany kontynent na który nigdy nie wkroczy .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Matka: nie wie za bardzo co to anime tylko mówiła czasem idź oglądać swojego Dragon Bula. Raz robiłem matme i oglądałem DB jak potem dostałem "3" z kartkówki to mówiła, że prze to, że się rozkojarzyłem. A jak miałem się nierozkojarzać jak Gohan zamieniał się w SSJ2 i klepał Cela?? :mrgreen:
Ojciec:Nie żyje
Siostra: swego czasu oglądała DB i nawet jej się podobało, potem oglądąłem z nią GTO i Lodoss, które jeszce bardziej rpzypadły jej do gustu. Jest przecież sympatyczną osóbka xD.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Moje kondolencje pp3088. A u mnie siostra mało ogląda bo żyje w czasach "Gdzie wspaniałych Anime już w polskiej telewizji nie ma"
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Sesshomaru pisze:Moje kondolencje pp3088. A u mnie siostra mało ogląda bo żyje w czasach "Gdzie wspaniałych Anime już w polskiej telewizji nie ma"
Od czego masz komputer? XD Ściągaj i puszczaj siostrze ^^

Hmmm, w sumie to tak... Wiem, że już pisałem, ale napisze jeszcze troche. Siostra(młodsza) nie interesuje się anime i zawsze mówi na nie "bajka", czasem "porąbana bajka". Mama ma to samo. Starsza siostra - nie wiem, nie mieszkam z nią.
Brat lubi anime(młodszy brat) i często ogląda, a starszy brat nigdy nie ma czasu obejrzeć, bo non-stop gra. Wogóle, on chyba jest nienormalny...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

k=p-=-0
Ostatnio zmieniony pn sty 14, 2008 4:04 pm przez Beniu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cpT.kur0
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 07, 2007 8:05 pm
Lokalizacja: z Królestwa 0gn!a

Post autor: cpT.kur0 »

Mama i Tata gadają że to bajki i texty w stylu "co ty oglądasz??!!" :sad: :sad: :roll: .
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Wracajac do mojego brata , to on kiedys mi mowil jak jechalismy gdzies (tak napawde kiedy wracalismy z tamtad) ze lepsze sa dawne seriale animowane od Anime bo ponoc sa "brutalne" ja bynajmiej wiem juz , ze nie wszystkie anime sa brutalne , niektore sa calkiem bazowane na zyciu
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Moja mama nie interesuje sie zabardzo tym co oglądam, podobnie jak mój tata.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Tato zawsze mowi ze niby taki duzy jestem a bajki ogladam....

Mama nigdy nie ma nic przeciwko-jej to nie przeszkadza juz sie przyzwyczaila :wink:

Siostra (starsza) kiedys DB (nie DBZ ani nie DBGT) ze mna ogladala a tak to raczej nic za bardzo (DBZ moze pare odcinkow a GT chyba juz wcale). Teraz juz "wyrosla" z tych rzeczy i tylko pamieta jedno-Songo (dziekuje polskim tlumaczom xd). BTW. Ja oglodalem wszystko co na polskiej satelicie sie oglodalo jak lecialo kiedys to byly czasy-zarabiste anime zaluje ze tytulow nie pamietam tylko urywki odcinkow xd(jesli ktos pamieta tamte czasy to plz msg me gg lub pw-bylbym wdzieczny)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Filippo
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 31, 2007 6:29 pm

Post autor: Filippo »

Do mnie zwykle tata podchodzi i mówi : " Znowu te bajki dla dzieci ogladasz " , a do tego smiejąc sie przy tym :???: . Mama tez uważa że to zwyke bajki :???:
Obrazek
Awatar użytkownika
Son Goku
SSJ
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 21, 2007 7:40 am
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Son Goku »

Mama z tatą oglądali dragon balla mi pokazali to miałem wtedy 6 lat i zawsze jak przed domem bawiłem się z kolego w dragon balla to mama przez okno krzyczała że Songo leci i oglądaliśmy ja mama tata i siostra do dziś oglądamy na komputerze xD :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Son Goku pisze:Mama z tatą oglądali dragon balla mi pokazali to miałem wtedy 6 lat i zawsze jak przed domem bawiłem się z kolego w dragon balla to mama przez okno krzyczała że Songo leci i oglądaliśmy ja mama tata i siostra do dziś oglądamy na komputerze xD :lol:
Tez tak chce xD. Ja ciagle slysze:"nic sie nie uczysz tylko ogladasz te bajki albo latasz gdzies" ostatnio doszlo "albo jestes na desce albo bajki ogladasz, za nauke a nie!"
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

Mama się uspokoiła bo jak byłam mniejsza to zakazała mi oglądać Sailor Moon, a ja to tak uwielbiałam , że wpadłam w histerie i od tamtej pory nic już nie mówi.. :cool:
ODPOWIEDZ