Jak zaczełą się wasza przygoda z DB?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Jak zaczełą się wasza przygoda z DB?

Post autor: Atom »

Oh było to dawno. na moim osiedlu wszyscy mowilo o DB. Akurat byla to saga Cell'a. Ciagle ktos otym gadalm. Zapytalem sie starszego brata i jego kumpla co to jest. On mowi ze to zajefajna japonska nawalanka. Padla propozycja zebysmy sie powawili w to. Moj kolega byl KOmurczakiem, moj brat Gohanem. A ja nie znalem zadnego imiona i sie zapytalem kim mozesz byc. Powiedzieli zebym byl GOku. Ok moze byc. Jednak pozniej padla nazwa Vegeta..... nie wiem czemu zastanawialem sie nad ta nazwa. Spodobalo mi sie to imie. Takie tajemnicze. Pozniej w domu brat pokazal mi pierwszy raz DB. (jak zobaczylem goku to kapnolem sie ze kiedys widzialem go malego). Wymienil mi imiona wszystkich ktorych tam pokazali (byl to odcinek pokonania Cell'a). Na ekranie pokazano umiesnionego,fajnie ubranego,z zejefajnymi wlsami, tajemniczym spojrzeniem goscia. "To jest Vegeta" -rzekl moj brat. Od tego dnia pokochalem go. Lubialem go zanim go zobaczyle. Jednak kiedy go ujrzalem zakochalem sie w nim. Potem ogladnolem cala sage Buu do konca. Potem DB puszczano odpoczatku 3 razy. (na Cartoon Network,Sat i RTL 7). Minelo juz sporo czasu od tego gdy bylem brzdacem. Ale dalej kocham DB i księcia Vegete.
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

znad RTL2 :P A i dzięki temu polubiłem też pokemona a odcinek DB to był ten kiedy oni byli na pustyni a pierwszy odcinek pokemona z Raupim (Caterpie) innymi słowy miejssce było to samo , zdala od cywilacji.

Po skończeniu sie DB w TV oglądałem odcinki na komputerze no i do szeregów moich fav postaci dołączyli FTrunks , Vegetto i Bardock :P

Poraz pierwszy ogladałem DB mając 12 lat (1997 rok)

Wiele razy mi sie snią sny o DB jedne były najlepsze:

Radim przybywa po mnie na Ziemie , ubieram zbroje Bardocka (choć tu widaje sie dziwne gdyż ja nie nosze nic bez rękawów , oczywiście jeśli mam pod tym bluze to coś innego.

BTW niedawno rozmawiałem z miom kuzynkiem jakie trzeba mieć włosy żeby sobie nażelować a'la Bardock :P Ja mam wystraczająco długie

Porównując intro niemieckiej DB i francuskiej DB to animacja jest taka sama ale inne muzyki
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ooo dobry temat. Autor dostaje ode mnie małego plusa :D

Pewnego razy jedząc obiad (były to mielone - dobrze pamiętam) przeglądałem kanały w TV. Nagle na RTL7 zaczęła się jakaś bajka. Tytuł "Dragon Ball Z" nic mi wtedy nie mówił. Przeczucie kazało mi oglądnąć chociaż kawałek tej bajki. Gdy zobaczyłem Kakarotto nagle skojarzyłem, że kiedyś oglądałem podobną bajkę. I od tego czasu oglądnąłem każdy odcinek 2 razy. Pamiętam jak biegłem ze szkoły na złamanie karku żeby tylko zdążyć.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

Moja przygopda zaczęła się... hmm... Leżałam sobie na kanapie i się nudziłam. Brat akurat oglądał na Cartoonie DBZ (akurat leciało coś z Freezerem) no i... nie spodobało mi się :D Dopiero jak zaczęłam oglądać odcinki po polsku na RTL7 pokochałam tę bajkę no i... nie mogę bez niej żyć!! Każdy odcinek oglądałam po kilka razy, jak nei mogłam go obejrzeć nagrywałam na video. Do tej pory mam po prostu manię DB... Ehhh
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Heh u mnie było tak: przyszedł do mnie kumpel ( miałem wtedy 6 lat) i graliśmy w playa, potem włączyliśmy tv a tam leciało DB, trening małego Kakarotto i kuriirina u Genialnego Żółwia :P Od razu mi sie to spodobało, zobaczyłem kiedy leci, i oglądałem na maniaka :twisted: Tak jest do dzisiaj, bo mam na kompie odcinki po polsku wszystkie :P
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Ja juz nie pamietam ale chyba uslyszalem od kogos nie pamietam bo to dawno:P no i zaczalem ogladac az do teraz:P i pewnie jeszcze dalej!!
Awatar użytkownika
arturasd
Przeciętny wojownik
Posty: 8
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 3:54 pm
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: arturasd »

Moja przygoda z DB zaczela sie na cztero dniowym wyjezdzie w gory do hotelu. drugiego dnia pobytu podczas sniadania zobaczylem w TV na RTL7
bajke z logo Dragon Ball Z. bardzo mnie to zaciekawilo wiec zaczołem ogladac. Akurat był to odcinek w którym cell przebija picollo na wylot i wrzuca go do wody. po powrocie do domu sprawdzilem kiedy leci owa bajka i od tamtej pory staram sie ogladac wszystkie przygody bohaterow z Dragon Ball'a
Dobrze jest pomazyc
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ja kiedyś mieszkałem u wujka.Miał dużo jkanałów z bajkami i pewien muj przyjaciel powiedział mi że ma lecieć nowa bajka na rtl7.Więc z cierpliwośacią czekałem na nią.Gdy obejrzałem 1 odcinek tak mi sie spodobała że oglądałem wszystkie 3 serie jakie leciały na rtl7.Troche sia naoglądałem i mi sie nieznudziła.Więc do dziś mam odcinki DB na kasetach wideo i płytach dvd :D .
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

A moja przygoda rozpoczęła sie gdy miałem jakieś 7 lat (1997rok) Słyszałem rozmowe telefoniczną mojego brata ze swoim kolegą, i opowiadali sobie co było najlepsze w odcinku który puścili i mnie to zaciekawiło i zacząłem oglądać. Wsztstki odcinki widziałem 2 razy, ale nienagralem ich ani na kasety, ani na płyty bo niemiałem wtedy środków :cry: :cry:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

ja kiedys ogladalem inne bajki na rtl7 i w miejscu mojej ulubionej(wtedy)
bajki puszczono cos nowego (DB) .obejrzalem i stwierdzilem ze jest niezle
(przypominam ze to byla seria z malym goku,a dokladnie wtedy byl pierwszy odc.) z odcinku na odcinek coraz bardziej mi sie podobalo i zostalem wiernym fanem db
Awatar użytkownika
Trocinka
Oozaru
Posty: 49
Rejestracja: czw sty 13, 2005 6:04 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Trocinka »

Ja zaczęłam od DBZ. I chyba też z odcinka na odcinek moja mania wzrastała, w końcu przerodziłą się w jakąś manię. Przed telewizorem siadałam już godzinę przed DB, nie mogłam się skupić na niczym innym, wszystko co leciało w TV było dla mnei takie nudne... Ale nei potrafiłam się oderwać, wiedziałąm, że zaraz będzie DB...

A po każym odcinku czułam taki niedosyt i xczekałam an następne. To były piękne czasy... buuuuu
But whichever way I go, I come back to the place you are...
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Teraz niestety nie ma db ,ale mam nadzieję, ze to nie plotka z tym, ze ma byc na Cartoon Network.

Pisz po polsku //Arti
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Moja historia z DB jedt długa ale trudno.

Poraz pierwszy zobaczyłem Db kidy miałem chyba 8 lat na RTL7. Mieszkałem wtedy w Kaliszu ale dom miałem w Tychach. W Kaliszu nie miałem kablówki ani nic w tym stylu. Pewnego kiedy pojechałem z mamą do Tychów i włączyłem TV zobaczyłem na RTL7 (w tedy oglądałem zwykle CN i FoxFids) fajną bajke obejrzałem ją i wtedy się w niej zakochałem mowa oczywiście o DB. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
filip133
Przeciętny wojownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 12:38 pm
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: filip133 »

Moja przygoda z Dragon Ball'em zaczęła się gdy pewnego pięknego dnia do domu przyszedł młodszy brat, któremu kolega powiedział że na RTL 7 leci jakaś fajna "bajka". Szczerze powiedziawszy podszedłem do tego bardzo negatywnie nastawiony, ale po obejrzeniu 3-5 odcinków moje nastawinie zmieniło się o 180 stopni :D Dodam, że wtedy leciały pierwsze odcinki, gdy Goku z Bulmą "odprowadzali" żółwia nad morze, a dziś jestem wielkim fanem Dragon Ball'a :D
Awatar użytkownika
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109
Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

Post autor: GokuSSJ = Dyninio »

Ja uslyszalem o DB z telewizji,ale zaczolem ogladac u kolegi ktory ma satelite i od tamtej pory ogladalem prawie wszystkie odcinki.szkoda ze juz nieleci,ale jak by mial leciec no na polsacie albo na 4 zeby kazdy mogl ogladac.i ja tez oczywiscie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo :) ] Na moje najnowsze forum o tematyce anime

www.ssjanime.fora.pl
ODPOWIEDZ