3 lata SSJ POWER!

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

3 lata SSJ POWER!

Post autor: Rav »

Witam wszystkich!
Tak, tak...to już 3 lata istnienia strony :)
Zachęcam wszystkich do przeczytania (chyba najdłuższego w historii witryny 8) ) newsa na stronie głównej: http://ssjpower.net
Zawarłem w nim swoje przemyślenia na temat minionych 3 lat.

Proszę was, abyście w tym temacie wy przedstawili swoje myśli, odczucia, itp., związane z 3. rocznicą SSJ POWER 8)
Abyście po prostu wypowiedzieli się na ten temat.
Jestem także ciekaw, od jak dawna odwiedzacie stronę i czy pamiętacie np. dawne "Rav Dragonball" :)
Ostatnio zmieniony ndz lip 13, 2008 3:14 pm przez Rav, łącznie zmieniany 1 raz.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Ja niepamiętam srtonki "Rav Dragon Ball", gdyż odwiedzam tą stronke od roku i kilku miesięcy, a dokadnie to od czasu kiedy pojawiło sie forum ;) (byłem pierwszym użytkownikiem nielicząc Rava, Artiego, i Kakarotta ;) )

I od roku, to raczej nic sie niezmieniło na strone, tylko doszło kilka upków i newsów, ale bardzo dobrze że stronka ciągle istnieje ;) mam nadzieje że będzie w sieci jeszcze przez długie lata :wink:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

13 Luty 2006 - wtedy to zajrzałem i zarejestrowałem(zajrzałem na strone, zarejestrowałem na forum), od tego czasu wiele się nie zmieniło w moim odczuciu, ale teraz będzie lepiej.
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Yyyyyyyyyy jestem od samego poczatku ;) Ostatnio mialem troche przerwy z forum i stroną. Stronka fajna, jest duzo materiałów duży dział multi, a artykuly sa dobre i rzetelne. Jakze mogl bym zapomniec Rav DB;)
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

ja jestem gdzies od wrzesnia (2005) ostatnio jakoś nie zglądałem ale teraz to sie zmieni
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Strona jest bardzo dobra, ale szczerze mówiąc bardziej interesuje Mnie forum, bo to na nim spędzam więcej czasu.
SSJ Power jest dla Mnie najlepszą stroną o Dragon Ball. Do tego klimat na forum sam zachęca do postowania. Obecnie jest to chyba wogóle Moja ulubiona strona internetowa, najczęściej i z wielką chęcią na nią wchodze ^^
Mam nadzieje, że będziemy obchodzić i dziesięciolecie, a może i pięćdziesięciolecie strony, heh, możliwe, że wtedy będziemy wspominać nawet nazwe strony(SSJ Power), bo będzie już nowa XD
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109
Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

Post autor: GokuSSJ = Dyninio »

No wedlug mnie to jest najlepsza strona o DB i jest tutaj najlepszy klimat a wchodze tutaj gdzies od kiedy mam internet czyli od dawna gdzies poczatek 2005
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo :) ] Na moje najnowsze forum o tematyce anime

www.ssjanime.fora.pl
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Jestem na tym forum od bardzo długiego czasu, pamiętam jak rejestrował się Bobercik, Kris... Pamiętam czasy kiedy licznik postów Didixa nie dobił jeszcze setki... Nie tęksnię za tamtymi czasami, jedynie je wspominam, ponieważ forum dużymi krokami idzie do przodu, a ja wybiegam w przyszłość i dostrzegam w niej dużo niespodzianek i nowych użytkowników pomocnych w budowaniu społecnzości forum :):):) 3 lata- miejmy nadzieję, że za rok, dwa, trzy lub więcej, również będziemy obchodzić na tym forum jakże ważny dla nas jubileusz :):):)
Z okazji trzech lat istnienia forum, chciałbym złożyć Rafałowi, jak i również całej redakcji, społeczności forum i wszystkim osobm które przez te trzy lata wyryły swoje imię na tym małym drewienku, które nazywamy historią SSJPOWER... Jest to najwspanialsze forum, na jakim miałem kiedykolwiek okazję pisać i jestem wdzięczny losowi, że raczył przywieść mnie na to forum :) Forum takie jak SSJCENTER nigdy nie dorówna atmosferze panującej tutaj i nigdy nie poszerzy swojego gorna o tak wspaniałych użytkowników, jakich ma okazję wychowywać i uczyć SSJPOWER- to grono, to moi przyjaciele, koledzy, Rav- lub jeżeli również mogę nazwać go kolegą lub przyjacielem :)
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Dołączyłem 22 marca 2006. Na początku nie myślałem, że będę lubiany na tym forum, z tego powodu, że nie interesowałem się Dragon Ball`em. Bobercik mi duzo o nim powiedział, a także o jego uzytkownikach, więc postanowiłem się wziąc do roboty i coś pisać. I jak piszę, to raczej w "Zupełnie inne'' lub "Hyde Park". Bardzo rzadko w ''Dragon Ball".
Awatar użytkownika
Mr.Atom
Vegeta SSJ 7
Posty: 113
Rejestracja: śr lip 13, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Mr.Atom »

Ja pamietam czasy GUtka,Artiego, Macixa i wieczie zywego BH XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Mr.Atom pisze:Ja pamietam czasy GUtka,Artiego, Macixa i wieczie zywego BH XD
No...a mnie to już nie pamiętasz :razz:
Fight.
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

A Mi ciężko pamiętać te czasy, to było bardzo dawno temu, ale wiem, że wtedy już byłem na forum ^^ Didixa pamiętam i to dobrze, Gutka też, bo z nim często rozmawiałem na GG. Za Artim nie przepadałem, ale nic też do niego nie miałem.

Wogóle, było innaczej, ale i tak fajnie ^^ Stare dobre czasy!!
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Trzeba to przyznać...kiedyś było mi tu o wiele lepiej...
Trzymałem bardzo dobre kontakty z "Macixem"...BH zachowywał się wtedy inaczej <nie mowie, że był grzeczniejszy :razz: >...
Teraz to jak dla mnie nuda jest na forum...
Fight.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Co by tu powiedzieć. Na początku nie wierzyłem w powodzenie tej stronki, ale ku memu lekkiemu zdziwieniu stronka zaczęła się rozwijać, co tylko wzbudziło we mnie radość. Były chwile załamania oraz chwile, w których stronka po prostu tętniła życiem. Cieszę się, że mogłem pomagać i brać udział w jej życiu. I powiem więcej ;) Zamierzam wrócić.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Arti pisze:Co by tu powiedzieć. Na początku nie wierzyłem w powodzenie tej stronki, ale ku memu lekkiemu zdziwieniu stronka zaczęła się rozwijać, co tylko wzbudziło we mnie radość. Były chwile załamania oraz chwile, w których stronka po prostu tętniła życiem. Cieszę się, że mogłem pomagać i brać udział w jej życiu. I powiem więcej ;) Zamierzam wrócić.
Fani mogą liczyć na Aquamana? :wink:
Fight.
Zablokowany