Pokemon - moje zgrywy

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

nitro
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 8:24 pm

Post autor: nitro »

super :)
ken2000
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 6:46 am

Post autor: ken2000 »

helloł i nie wiem co dalej
Awatar użytkownika
Rocky18
USSJ
Posty: 75
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 9:56 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: Rocky18 »

Lubie Poki..od dzieciństwa je ogladałem,aż Polsat zakończył je emitować..a miedzy czasie leciał DB i polubiałem go i Poki dla mnie stały się mniej ważne
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

AdeQ pisze:pokemony som takie sobie ja osobiscie wole Naruto
:-D

Racja Naruto and Dragon Ball rulezzzzzz :grin:
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Nie no ja Pokemonow to nienawidze!! Pokemony to dno! xD Bez obrazy. czywiscie dlamnie, bo z tego co widze to jest wielu fanow tego anime. Ja to tylko DB lubie. Moze Naruto tez bym polubil, ale nie ogladalem.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Teraz i dla mnie Pokemony są troche zbyt dziecinne i nudne. Po prostu już nie dla mnie. Ale nie znam nikogo w wieku 13 - 15 może 16 lat który nie był maniakiem tego anime i nie zbierał naklejek xD po prostu to było swojego czasu bardzo modne. Ja byłem młodszy i jarałem się tym. Ale teraz to nie ma opcji już nie dla mnie xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Mnie nigdy nie interesowały pokemony...Mam 13 lat. No moze w przedszkolu troche zbierałem ale dlatego ze wszyscy je mieli...
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Ale zbierałeś xD bo inni zbierali... wpływ otoczenia na nas, ale skoro innych interesowało to Ciebie też chociaż trochę musiało. Taki wiek, który podnieca się tym czym większa grupa.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Nie no pokemony to ja tez zbieralem. Zetony. Metal tazo!!! :mrgreen: :mrgreen: Fajnie sie nimi gralo z kolegami. Tak gdzies w 3 klasie. Mialem ich naprawde sporo, ale wszystkie przegralem w grze ;D I od tamtej pory nienawidze pokemonow xD
Obrazek
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Pokemony szybko minęły gdy weszły karty Dragon Balla w chipsach Chio...
Do tej pory mam ponad 200 kart w tym 50 specjalnych edycji m. in. Nappa czy Radim których wcześniej nie mozna było zdobyc...
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Astarot pisze:Nie no pokemony to ja tez zbieralem. Zetony. Metal tazo!!! :mrgreen: :mrgreen: Fajnie sie nimi gralo z kolegami. Tak gdzies w 3 klasie. Mialem ich naprawde sporo, ale wszystkie przegralem w grze ;D I od tamtej pory nienawidze pokemonow xD
A mi za*ebali w podstawówce... beczałem jak nie wiem co. Do dyrektora nawet chodziłem, ale wiesz co to dało. I wtedy też znienawidziłem poki, no dobra, nie znienawidziłem, ale mam do nich wstręt tak jak do policji xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

MeTeO*kSg* pisze:Do tej pory mam ponad 200 kart w tym 50 specjalnych edycji m. in. Nappa czy Radim których wcześniej nie mozna było zdobyc...
To nie byl Radim tylko zmodyfikowany Vegeta gdyz mam ta karte BTW nie widze nic nudnego w pokemonach ja lubie oba anime (DB , Pokemona)

BTW offtopic sie robi , ale co tam
ale mam do nich wstręt tak jak do policji
Nikt nie lubi teraz dobra , temu wszyscy chca glowy tego scierwa zwanego Kakarottem :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pokemony.... Są fajne, ale to jest raczej anime dla młodszych. Oglądałem z 3 lata temu, podobały mi się, oglądałem jakoś kilka miechów temu kilka odcinków z kuzynem (7lat xD) Mu się podobało, ja się trochę nudziłem.
Obrazek

.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH ty lubisz pokemony?? xD Haha..Tego sie nie spodziewalem..Masz juz wszystkie?? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:BH ty lubisz pokemony?? Haha..Tego sie nie spodziewalem..Masz juz wszystkie??
1.Z czego tak sie smiejesz? Co w tym zlego , ze lubie pokemony?! Jest wiele gorszych Anime (Np. Paranoya agent itp.)
2.Nie , nie mam wszystkich ale planuje (poza paroma :P)
3.I nie , nie lubie polskiego dubbingu :
1)Intro i poke rap sa zle przetlumaczone
2)Uzywaja imion pokemonow z angielskiej wersji! Dobrze ze widzialem niemiecka wersje pierwsza (jak i DB) ich imiona sa znaaaaaaaaaaaacznie lepsze
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Zablokowany