Cell

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Cell

Post autor: Bobercik »

Moim zdaniem Cell to najbardziej zagadkowy wróg w Dragon Ballu:

1.Gdyby wchłonął najpierw #18 jak by wyglądał?
2.Czym był: Cyborgiem(jak sam powiedział), Androidem, Żywym Stworzeniem?
3.Jeśli był robotem jak mógł znaleść się w piekle?
4.Niby tylko osoba z czystym sercem może wykonać Genki-Damę, a czy Cell miał czyste serca? Nie. A czy mógł? Tak
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: Cell

Post autor: BH Daimaouji »

Robert kun pisze:Moim zdaniem Cell to najbardziej zagadkowy wróg w Dragon Ballu:

1.Gdyby wchłonął najpierw #18 jak by wyglądał?
2.Czym był: Cyborgiem(jak sam powiedział), Androidem, Żywym Stworzeniem?
3.Jeśli był robotem jak mógł znaleść się w piekle?
4.Niby tylko osoba z czystym sercem może wykonać Genki-Damę, a czy Cell miał czyste serca? Nie. A czy mógł? Tak
1.Pewnie jak w 2 formie , zreszta i tak C 17 prawie niczym sie nie rozni od C 18 (maja takie same oczy) , mnie ciekawilo zawsze co by bylo gdyby wchonal jeszcze #16 , ale zagralem w BT i dowiedzialem sie ze Komorczak go nie moze wchlonac
2.To byl i Cyborg i Klon! Jak i jakims robakiem (wg formy 1 karaluchem a wg 3 to jakims skrzydlatym owadem - Modliszka moze?)
3.Patrz odpowiedz do punktu drugiego. BTW no , nie liczac tez ze jest klonem , a klony najprawdopodobniej duszy nie maja
4.On ma ten atak TYLKO w grach , zreszta to samo sie ciekawie , czemu Wego nie uzyl Kuli Genki na Bu Bu , kiedy mial normalny poziom BTW czyste serce nie oznacza 100% dobra , to moze byc tez 100% zlo
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cell

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze: 4.On ma ten atak TYLKO w grach , zreszta to samo sie ciekawie , czemu Wego nie uzyl Kuli Genki na Bu Bu , kiedy mial normalny poziom BTW czyste serce nie oznacza 100% dobra , to moze byc tez 100% zlo
Wiesz mi raz użył, ale on to jakoś szybko skumulował, przynajmniej tak wyglądało. Więcej razy nie miał szansy bo wciąż coś go zajmowało. Cell był Istota żywą na bazie komórek(androidy nie mają komórek, roboty też). Z bycia cyborgiem wyklucza go posiadanie metalu, a raczej jego brak. Po za tym Cyborg nie mógł się regenrować tak naturalnie jak Cell. Cell miał komórki Goku więc może temu umiał ją zrobić. Mi się zdaje aby nauczyć się jej trzeba mieć czyste serce, a nie aby ja wykorzystac. Po co Wego miał użyć kuli Genki która długo się regeneruje, czy tworzy. Wygrywał bez tego, po za tym Ziemia nie miała już prawie żadnych ludzi i z tego powodu kula była by mała. Więcej wysiłku niż efektu.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.Tak? Dziwne , po raz pierwszy slyszalem o tym czytajac na www.daizex.com absorwacje Bu Bu jak wchlania Komorczaka , nie wiedzialem ze ma ten atak w Mandze/Anime
2.A co do Ziemii , to ta tez o tym wiedzialem ze nie bylo ludzi i nie mialby od kogo wziasc energie , ale sa przeciez rosliny i zwierzeta a zwierzeta chyba maja wieksza moc od ludzi , ktorzy maja przecietne 1-10 jednostek
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:1.Tak? Dziwne , po raz pierwszy slyszalem o tym czytajac na www.daizex.com absorwacje Bu Bu jak wchlania Komorczaka , nie wiedzialem ze ma ten atak w Mandze/Anime
2.A co do Ziemii , to ta tez o tym wiedzialem ze nie bylo ludzi i nie mialby od kogo wziasc energie , ale sa przeciez rosliny i zwierzeta a zwierzeta chyba maja wieksza moc od ludzi , ktorzy maja przecietne 1-10 jednostek
Co do 1 nie jestem pewien, ale ten atak tak wyglądał, niebyło pokazane widać było lecącą agormną kule-podczas walki z Gohanem SSJ2
2. Tylko Ziemia ma około 40 mln mieszkańców czyli około 300 mln jednostek. Po za tym nawet z ludźmi, zwierzętami i roślinami Kula ledwo starczyła na Buu.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Ikoden
SSJ 2
Posty: 116
Rejestracja: śr lip 19, 2006 7:37 pm

Post autor: Ikoden »

WG. Mnie Cell był zywą istotą połączoną z androidem. Nawet go lubie. W piekle się znalazł po był po połowie żywym zwierzęciem.
www.dbo2.pl - Zapraszamy :P
ODPOWIEDZ