Wspólny Fan Fick

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Odcinek 9 : "Tajemniczy chłopiec z przyszłości i wnuczka Songa"

Narrator : Nasi bohaterowie wybrali sie na Namek , niestety Piccolo Daimaou i Piccolo Jr scalili sie i pokonali Bulme oraz Wega , czy Songo zdąrzy na czas?

He...he , znaczy to że nie jestem super sajanem? - Dziwi sie Vegeta , Cooler na to - Super Sajan? Ci sajanowie wymyślają najgłupsze legendy , czas cie zabić <nagle ktoś sie zjawia> Freeza - o patrzcie , kolejny głupek śmie wyzwać nas do walki , jak miło - Młodzieniec na to - jestem tu by cie pokonać Freeza! - trio Changelingów sie zaśmialo , Freeza na to - słyszycie go? Głupek twierdzi że nas pokona , ha ha ha - gdy 3 sie śmieje koło mlodzieńca latają kamienie - Co?! - krzyknął Freeza - włosy młodzieńca zaczynają stać i stają sie złote , nikt nie wie co sie dzieje , Freeza na to - kim jesteś? - a młodzieniec na to - Jestem super sajanem Freeza (złośliwy uśmieszek) , poznaj swój koniec! - Freeza na to - Nie zginie pierwszy! Ty zginiesz pierwszy! Nie boje sie ciebie małpo! <jego nogi sie trzęsą , młodzieniec po paru minutach zabija Freeze mieczem> he he - zaśmiał sie Cooler , wszak pokonałeś mojego brata , ale mnie nie pokonasz! <przyjmuje poze> ciesz sie honorem , będziesz pierwszą i ostanią osobą , która zobaczy moją transformacje <Cooler staje sie 5 formą a młodzieniec na to> Heh i to ma mnie przerazić? <zabija Coolera mieczem , Król Zimna sie ciekawi> Ty chłopce nieźle ci poszło , moge zobaczyć twój miecz? - młodzieniec na to - Więc! Chcesz zobaczyć mój miecz co? <Król Zimna bierze miecz , ale nie może w młodzieńca trafić , nagle młodzieniec mu na to> Wiesz , miecz nie zrobi cie mężczyzną <robi dziure w ciele Króla Zimna , Król Zimna (ledwo żywy) mówi> słuchaj , zmienie sie jak darujesz mi życie , prosze , nie jestem taki jak moi synowie , chcem czynić pokój <młodzieniec dobija go , Vegeta nie wie co właśnie zobaczył , nastolatek odlatuje , tymczasem w zaświatach> O , pałac wielkiego Enmy , już jestem na miejscu <Enma go zauważa> Już wróciłeś? Jak był trening u Króla Kaito? - Kakarotto na to - był dobry , teraz musze wracać na Ziemie , żegnaj <Kakarotto znika , na Ziemii Pinruta mówi> ho ho moc 5.000 , czy to ty Kakarotto? <tymczasem gdzieś indziej> matka Pan - Gohan , gdzie poleciała Pan? Gohan - w przeszłość , spotkać sie z moim ojcem Videl , Videl - ta , szkoda ze scalił sie w Wega i wyruszył sie w przeszłość , nigdy go tak dobrze nie poznałam <powrót do naszych czasów> Pan - dziadku gdzie jesteś? O ktoś leci , dziadek? <tymczasem w miejscu gdzie jest Pinruta> Co?! Kolejna moc , kto to może być?! <tymczasem na Namek> Yamcha - czujesz to Tenshin? KI Freezy , Coolera i ich ojca znikły , co sie stało? Tenshin - nie wiem , ale coś dziwnego sie tu dzieje

Postacie

Masako Nozawa - Kakarotto , Gohan
Takeshi Kusao - Młodzieniec
Ryou Horikawa - Vegeta
Itou Miki - Pinruta
Minagushi Yuko - Pan , Videl (Matka Pan)
Nakao Ryuusei - Cooler , Freeza
Gouri Daisuke - Enma , Król Zimna
Hirotaka Tsuzuoki - Tenshinhan
Touru Furuya - Yamcha
Yanami Jouji - Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Może być, ale kim są ci po lewej?
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Michal pisze:Może być, ale kim są ci po lewej?
Gdzie? Pod txtem "Postacie"?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Tak, ci z lewej. :wink:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Michal pisze:Tak, ci z lewej.
He he , to sa ci co podstawiaja glos pod postacie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Odcinek 10: Nowy przyjaciel Pan
Narrator: Tajemniczy wojownik pokonał Frezera i jego rodzinę , mała Pan szukając dziadka napotyka tajemniczą postać czy mała Pan jest w niebezpieczeństwie ??
Pan: (trochę zdenerwowana mówi) Kim jesteś ??
Tajemniczy wojownik: Przybywam z przyszłości jestem Trunks.
Pan: Odejdź albo dostaniesz.
Trunks: Już się boje.
Pan zdenerwowana odchyla pięść i ładuje ją w twarz młodzieńca.
Trunks wpada w przepaść w ostatniej chwili chwyta się urwiska.
Trunks : Ej ty pomóż
Pan: Ale przecież nie mam tyle siły żeby cię wyciągnąć.
Trunks puszcza się
Pan: Nieeeeeeeeee
Trunks używa swojej mocy i wylatuje do góry.
Trunks: Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Pan: Aaaaaaaaaaaaa
Pan odwraca się i jeszcze raz uderza Trunksa.
(Tymczasem na Namek)
Yamcha : A może Frieza oraz jego brat z ojcem zostali pokonani.
Tenshin : Ale kto miał by taką moc żeby pokonać ich wszystkich naraz .
Yamcha : Nie wiem ale na pewno nie jest to zwykły wojownik.
(Wracamy do Pan)
Pan: Nie widziałeś mojego dziadka Goku.
Trunks: Niech pomyśle Gok&#8230;&#8230;
W tym czasie przerywa mu Pan i mówi:
Pan: Czemu jesteś zakrwawiony ??????
Trunks: Pokonałem Frieza i jego rodzine
Pan: Pokaż miecz.
Trunks wyciąga miecz cały w krwi.
Pan : No to musiałeś ich tam ładnie pokroić na plasterki.
Trunks: Zostańmy przyjaciółmi.
Pan: Dobrze ale pod warunkiem że pomożesz znaleźć mi dziadka.
Narrator: Czy Pan znajdze dziadka ????
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

E Pan sie cofnela na Ziemie nie na Namek , popraw to! :shock: Ale jakby co podoba mi sie tylko to dziwne ze Pan nie poznala Tronka , ktorego zna
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

Ale nigdzie nie pisze że ona jest na Namek a z tym tronkiem to nie wiedziałem :oops: jak moge to poprawić
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Raditz pisze:Ale nigdzie nie pisze że ona jest na Namek
<powrót do naszych czasów> Pan - dziadku gdzie jesteś? O ktoś leci , dziadek? <tymczasem w miejscu gdzie jest Pinruta> Co?! Kolejna moc , kto to może być?!
Potrzebujesz okularow?! Oczywiscie mozesz to uznac ze Tronk leci w kierunku Pan , a Broli i jego ojciec w kierunku Pintury , ale tak to dalem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Raditz SSJ4
Golden Oozaru
Posty: 213
Rejestracja: wt maja 23, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Raditz SSJ4 »

BH to napisz co mam poprawić a to zmienie
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Raditz pisze:BH to napisz co mam poprawić a to zmienie
Daj ze sie spotykaja i bija

PP3088 : Nie mozesz pisac szumowino , musisz miec pozwolenie od Roberta

Twoj odcinek jest ignorowany , mimo iz jest "troche" fajny :twisted:

BTW Jak Vegeta moze byc na Ziemii skoro zostal na Namek? I gdzie osiagnal SSJ?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Mówię jak sie nie podoba to trudno, jak chcecie możecie dodać ;/ Co do tego Vegeta mógł przylecieć na Ziemie. SSJ osiągnał jak w Anime. ;P. Mam pytanie do Bebercika. Mianowicie czy mógłbym czasem dopisać odcinek. Bo nie mogę dopisywać kilku dziennie jak Bh. Ja nie mam tyle czasu.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:SSJ osiągnał jak w Anime. ;P.
Jak pamietam , w Anime (jak i w mandze) Vegeta wrocil na Ziemie , wzial statek i trenowal w kosmosie , a skoro tutaj zostal na Namek , zapewne osiagnal ssj bo widzial ze Tronk osiagnal SSJ i sie wsciekl , mam racje?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:
pp3088 pisze:SSJ osiągnał jak w Anime. ;P.
Jak pamietam , w Anime (jak i w mandze) Vegeta wrocil na Ziemie , wzial statek i trenowal w kosmosie , a skoro tutaj zostal na Namek , zapewne osiagnal ssj bo widzial ze Tronk osiagnal SSJ i sie wsciekl , mam racje?
Tu tak, choc możliwość ujrzenia Tronka w SSJ spowodowała chęc rozwalenia czegoś jakiejś planety i wybór padł na Ziemiew okolicy, której trenował. Choc każdy ma wersje jaka mu sie podoba :)
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Heh no dobra wezme odcinek PP3088 jako poprzedni odcinek mojego tego , ale Pan sie pojawi też tutaj

Odcinek 12 : "Spotkanie rodzinne i sekret tajemniczego młodzieńca"

Od Autora : heh dam styl chatu bo i tak wole go , jakby co potem dam ten klasyczny styl

Pinruta : Kakarotto! Kakarotto sie zbliża
Vegeta : Kakarotto? Czy to nie imie młodszego brata Radima
Pinruta : Tak
Vegeta : Heh , zaraz zobaczy moc Super Sajana :twisted: Nareście wasza rodzina przestanie istnieć
(Nagle pojawia sie Pan)
Vegeta : Co?! Kim jesteś?!
Pan : Jestem Pan , a ty to kto?
Vegeta : Jestem "Super Vegeta"
Pan : Vegeta? Mój tata mówił mi o panu , pan sie scalił z moim dziadkiem Songiem i utworzyliście Wega , a potem cofnieliście sie tutaj , wg opowieści mojego taty zanim pan poznał Bulme był bardzo zły
Vegeta : Ten cały "Songo" o którym mówisz , masz na myśli Kakarotta?
Pinruta : Tak to jego Ziemskie imie
Vegeta : Mwa ha ha , więc czemu miałbym sie scalać z tym ścierwem?! Moja inna wersja musiała zbyt wiele czasu spędzać z tymi "ziemniakami" :twisted:
(Kakarotto sie pojawia)
Vegeta : A musisz być Kakarotto , młodszy brat Radima tak?
Kakarotto : Tak , musisz być sajanem o którym mówił Radim
(Nagle Pan przerywa)
Pan : Dziadku Songo! Czy to ty?
Kakarotto : Co? Skąd znasz moje imie?
Pan : Jestem córką twojego syna Gohana
(Pinruta sie dziwi)
Pinruta : Co?! To moja prawnuczka? Nic dziwnego że jest bardzo silna , płynie w niej krew sajanów
(Vegeta im przerywa)
Vegeta : Nie chcem przerywać , ale wiecie mam zamiar zniszczyć waszą rodzine co? Skoro pokonałem ciebie Pinruto a ty Kakarotto jesteś słabszy od matki to kto mnie pokona?
Pan : Może ja?
Vegeta : Ty?? (Śmiech) A co taka mała dziewczynka która ma mniej krwi sajana mi może zrobić? :twisted:
(Vegeta dostaje w brzuch , krew leci z jego ust)
Vegeta : Jak to możliwe?! Jak moge przegrać z córką syna Kakarotta?! Nisko poziomego wojownika! A niech to!!! Popamiętacie mnie , wróce niedługo , cieszczie sie marnym żywotem!
(Vegeta "ucieka")
Pinruta : He he nie żle wam poszło , teraz zabije was (pare sekund później) jednak zmieniłam zdanie , z waszą pomocą pokonamy Freeze i pomścimy Sajański ród
Kakarotto i Pan : .....................
(Tymczasem na Namek)
Yamcha : O ktoś sie zbliża
(Młodzieniec sie pojawia)
Tenshinhan : Kim jesteś?
Młodzieniec : Nie teraz , wiecie gdzie jest pan Songo?
Tenshinhan : Songo? Jest na Ziemii
Młodzieniec : O , a gdzie jest reszta?
Tenshinhan : Piccolo i Piccolo Daimaou zabili wszystkich : Krilana , Bulme i Chaoza , teraz latają po Namek jako jedna osoba
Młodzieniec : Bulma? A co z Vegetą?
Yamcha : Ten sajański demon lata gdzieś lata , a co , czyźbyś ty to był tym co miał taką dużą moc KI?
Młodzieniec : Tak , jestem Tronk , jestem synem Bulmy i Vegety.....z przyszłości , skoro poza Freezą i jego rodziną ktoś tu jest , możecie liczyć na mą pomoc
(Tenshin i Yamcha są zdziwieni że Tronk jest synem Bulmy i Vegety)

Postacie

Masako Nozawa - Kakarotto
Minagushi Yuko - Pan
Takeshi Kusao - Tronk (Młodzieniec)
Ryou Horikawa - Vegeta
Itou Miki - Pinruta
Hirotaka Tsuzuoki - Tenshinhan
Touru Furuya - Yamcha
Yanami Jouji - Narrator
Ostatnio zmieniony pt cze 16, 2006 6:36 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ