Wspólny Fan Fick

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kolejna zmiana. Kto chce pisać następny niech to tu powie. Nie ma narazie chętnych więc teraz pisze Bartuś kun
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Robert pisze:Kolejna zmiana. Kto chce pisać następny niech to tu powie. Nie ma narazie chętnych więc teraz pisze Bartuś kun
Ja? Nie wiem , wg kolejki teraz ty (skoro nikt co ma psiac nie wchodzi) , choc chcialem na tym odcinku zakonczyc Radima sage , wiec moge pisac jesli moge nadal

Update

Hmmmmmm Roberta nie ma , wiec pisze koljena czesc fanfika

Odcinek 3 : "Książe Vegeta i Thales! Dwaj groźni sajanowie"

Narrator : Tajemniczy wojownik , ktory przedstawił sie jako Radim , okazał sie starszym bratem Songa! Teraz aby namówić go do współpracy , Radim porwał syna Songa , Gohana , czy Songo uratuje swojego syna z pomocą swoich przyjaciół i tajemniczego sojusznika Wega?

Łeeeeee chcem do taty - płacze Gohan , więc Radim mu na to - O przymkij sie smarczaku! Wiesz kim był twój dziadek? To był najdziejniejszy z sajanów! - Gohan nadal płacze , Radim nie wytrzymuje tego więc - Ech , zamkne cie w kapsule żebym nie słuchał twoich pysków <zamyka Gohana w kaspule> no , już zamknąłeś się , teraz musze coś przekosić <Skauter go ostrzega> Co?! Moc 710?! Niedaleko <Wskazuje na Gohana> Ech te Skautery , same z nich złomy , to pewnie pomyłka , ide sobie jeść <po paru minutach> Beeeeeeeee! Następnym razem ugotuje mięso <widok kości człowieka (:roll:) i pare pogryzionych owoców , Radim je kolejny owoc , aż nagle jego Skauter znowu ostrzega> Ech , rzeczy nadal są popsute , a ja nie wziołem instrukcji , nadal 710! Ech kawałek złomu! <nagle skauter daje oznaki 4 poziomow mocy> Co?! 4 poziomy mocy , ciekawe , jeden ma moc 339 jak Kakarotto , inne to 139 i 206 , a jeszcze inny 1.200 , ech chyba jednak zniszcze ten skauter <nagle zauważa 4 postacie> Co?! Jednak to prawda , więc skauter sie nie popsuł <patrzy na kapsułe Gohana> rety jak dziecko może mieć tak wielką moc?! <nadlatują postacie> Więc Kakarotto przyprowadziłeś kolegów co? Wiecie że mnie nie pokonacie , nie licząc tego z kolczykami , e zaraz <dopasuwuje Wega do Vegety> Nie możliwe! Wyglądasz jak książe Vegeta! - Wego na to - oczywiście że wyglądam , przecież z niego powstałem - Kakarotto przerywa walka - dobra koniec gadania , gdzie moje dziecko?! - Radim na to - Zamknąłem smarczaka w kapsule bo bardzo sie darł , tam w kraterze - Kakarotto podlatuje i mówi - Trzymaj sie Gohan , tata cie uratuje! - Radim nie może wytrzymać i - :twisted: Mwa ha ha ty uratujesz go? Nie żartuj - Rzekł Radim a Wego na to - Dobra zaczynajmy <i atakują Radima , Wego sprawia sie dobrze> He....he niezłe wam idzie , ale mimo iż zgine pamiętajcie , ci sajanowie są silniejszi ode mnie , więc gotujcie sie umierać! - Nagle za jego plecami pojawił sie Kakarotto i wchwicił go za ręke , Radim na to - Kakarotto! Czyś oszałał?! Zginiemy obaj! - Kakarotto na to - He he zginiemy obaj draniu , Wego zabij nas jakąmś silną techniką - Wego na to - OK <tymczasem Gen. Zółw i Krilan się martwią , ale wiedzą że przywrócą Kakarotta do życia> Działo Czosnkowe! - Krzyczy Wego robiąc WIELKIE dziury w brzuchach Radima i Kakarotta - Kurde!!!! - Krzyczy Radim padając - He....he........he pokonaliście mnie , ale pamiętajcie , za rok przybęda dwaj wojownicy hehehe - Tajemniczy głos mówi - O przymknij sie! - Nadlatuje Piccolo jr , Gen. Żolw i Krilan sie boją , a Radim mu na to - a to ty zielony człowieku , szkoda że nie przyszedłeś szybciej , pożyj sobie ten ostani rok :twisted: - Piccolo jr jest zły - Hi hi nie wiele wam zostało co ścierwa? Chociaż dla robaków , to i tak długo! :twisted: - Rzekł Radim a Piccolo jr go dobija - już ci lzej co? Nie będziesz nam już robił wody z mózgu! <Songo umiera a jego ciało znika , tymczasem na jednej planecie> Sajan #1 - Ech ten Radim , dać sie pokonać ścierwą z Ziemii , Sajan #2 - Nom , Sajan #1 - może kogoś zabijemy? , Sajan #2 - zamnkij sie Nappa! Sajan #3 zabija Sajana #1 , Sajan #2 mu na to - dzięki Thales że zabiłeś tego (cenzura) dla mnie , Thales - nie ma sprawy księciu Vegeta , Vegeta - Ta , lećmi na Ziemie , Thales - Może ja sam polece tam , dobrze księciu Vegeta? Vegeta - No dobra , niech rok pożyją , Mwa ha ha ha <wracając na Ziemie> Ty co sie stało z Songiem? - pyta sie Krilan a Piccolo jr mu na to - Heh pewnie Wszechmogacy do czegoś potrzebuje Songa , ech ten staruch , <tymczasem gdzieś w kosmosie> Sajan #4 - Kakarotto! Kakarotto! Sajan #5 - spokojnie Broli , wysłuchaj ojca i uspokój się <Broli sie uspokaja> Sajanka - He he Kakarotto , przygotuj sie na spotkanie z własną matką , nie będe taka łatwa do pokonania jak twój brat! Daje ci 2 lata!

Postacie

Masako Nozawa - Kakarotto , Gohan , Wego , Thales (Sajan #3)
Ryou Horikawa - Wego , Vegeta (Sajan #2)
Mayumi Tanaka - Krilan
Chiba Shigeru - Radim
Toshio Furukawa - Piccolo jr
Kohei Miyauchi - Genialny żółw
Itou Miki - Matka Kakarotta (Sajanka)
Bin Shimada - Broli (Sajan #4)
Iemasa Kayumi - Tata Broli'ego (Sajan #5)
Yanami Jouji - Narrator

Jakby co prosiłbym żeby ktoś (gdybym ja nie pisał) dał , że Broli spotyka Thalesa , myli go z Kakarottem , zmienia sie w DSSJ (w tym niszczy opaske rzecz jasna) , i zabija ojca , oraz rzecz jasna Thalesa ok?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

FanFick może być, ale jest jeden problem:

:arrow: nie rozumiem go :wink:
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Jak się DB nie oglądało to tego się nie zrozumie :roll: teraz ja piszę
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Jak to możliwe, ze jest Wego, Goku, Vegeta osobno???????
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:Jak to możliwe, ze jest Wego, Goku, Vegeta osobno???????
He he , Wego uzyl machiny czasu , zreszta nie dziw sie tez jak Tronk przybedzie , wszak to zmieniona historia , wszystko jest mozliwe , nawet Gogeta moze sie pojawi :roll:

Wezcie tez dajcie spis postaci na koncu odcinka , a jak nie znacie aktorow to dajcie tylko ich imiona , bo tak jest fajniej
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 4"Nowy, stary Piccolo!!!"
W ostatnim odcinku Raditz i Goku zostali zabici a podróż na Ziemię zapowiedział Thales. Co się teraz zdarzy.
<Pustkowie> Hahahahahahaha - śmieje się Piccolo - niecierpię was Ziemianie. <Obraz jest pokazywany na
smocze kule, które Piccolo ma przy sobie> Ok, nadszedł czas. Przybywaj Shenlongu! Spełnij me życzenie!
<Pojawia się Shenlong> - Spełnię każde twoje życzenie, ale tylklo dwa. - Dwa? - pomyślał Piccolo - no tak!
Wszechmogący zwiększył jego moc na przyjazd silniejszych wrogów. Ok, smoku spraw żeby Wielki Szatan
Piccolo mógł żyć gdy umrze Wszechmogący.......... - Życzenie zostało spełnione. Czekam na drugie. - Heh,
spraw żeby mój ojciec odżył. <Ojciec Piccola pojawia się na Ziemi> - Co się stało? - zapytał zdziwiony
Wielki Szatan Piccolo. - Hehe, jestem twoim synem. Razem zapanujemy nad tym światem. - Mwahahahaha,
zabijemy tego Songa. - On już nie żyje ojcze, ale są tu jeszcze bezwartościowe śmiecie a za rok ma tu
przylecieć ktoś potężny. A możemy jeszcze zabić Tenshina, Krilana, Yamsche, Chaoza, Genialnego Żółwia,
Wszechmogącego... - NIE!!! Nie możemy zabić Wszechmogącego! - Nie martw się ojcze, teraz możemy!
<Pałac Wszechmogącego>Cześć Wszechmogący - powiedział Piccolo Junior.<Nie ma pałacu Wszechmogącego> <Żółwia Chata> - Po co przybyłaś wróżko Jago? - zapytał się Boski Mistrz.
- Dzieją się złe rzeczy. Wszechmogący został zabity...<Jaga opowiada wszystko Bulmie, Mistrzowi,
Krilanowi, Yamschie, Chaozowi i Tenshinowi> - O kurde - rzekła Bulma - i co teraz? - Bulma -
powiedział Yamscha - zbuduj statek kosmiczny. Polecimy na Namek(Raditz powiedział o tej planecie).
<Pół roku później> - Statek gotowy - powiedziała Bulma - możecie startować. <Pojawia się Piccolo
Junior i Wielki Szatan Piccolo> - O nie! - wrzasnął Krilan - lecimy!!! <Piccolo zabija Boskiego i Jage;
Krilan, Ten, Yamscha i Chaoz uciekają> <Siedzba króla Enmy> Ok , Songo leć do Króla Światów.
<Kapsuła kosmiczna> Ale nudny ten lot. <Statek kosmiczny> Hehehe, smocze kule na Namek będą
moje. <Planeta Frezer 46> Hehe, Frezer nie spodziewasz się mojej zdrady.

Piccolo Junior
Wielki Szatan Piccolo
Krilan
Tenshin
Ymascha
Boski Mistrz
Chaoz
Bulma
Wróżka Jaga
Songo(urywek)
Wszechmogący
Vegeta(zapowiedź)
Thales(zapowiedź)
Kosmita(zapowiedź)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

He he Ale fajny odcinek , trzeci raz widze kiedy Piccolo jr i Piccolo Daimaou sie spotykają LOL

Teraz ja

Odcinek 5 : "Broli i Wielki demoński książe"

Narrator : Piccolo jr użył smoczych kul aby przywrócić do życia swojego tate i zakazał ich zabóstwa gdy wszechmogący zginie , Ziemia jest w niebezpieczeństwie , czy jest ratunek dla naszych bohaterów skoro kul nie ma?

Mwa ha ha ha to największe uczucie - Rzekł Piccolo - Tak ojcze teraz zapanujemy nad światem :twisted: - Rzekł Piccolo jr aż nagle - He he he chcecie opanować świat? Walczcie ze mną najpierw! - Odpowiedział Wego , a Piccolo jr na to - Kim jesteś? Pokaż swoją toższamość! - Wego na to im - Jestem połączeniem Kakarotto i Vegety , mówcie mi Wego - Piccolo sie dziwi - Kakarotto? Czy to nie inne imie tego smarczaka co nas pokonał? - Piccolo jr - pewnie tak , wystarczy spojrzeć na jego twarz - Wego przyrywa im i mówi - Może przestańcie gadać i pokażecie o co wam chodzi - Piccolo i Piccolo jr są źli - Ty wiesz do kogo sie wstrącasz?! Jesteśmy demonami - Wego z uśmiechem na to - Demony? Heh walczyłem z groźniejszym demonem niż z wami , jesteście słabi <Piccolo i Piccolo jr sie wściekają atakując Wega ze swoich silnych technik , ale na nic , tymczasem w kosmosie> Thales - Hmmmm ciekawa planeta , może tam zostane na chwile <tymczasem u Broli'ego> Broli - Kakarotto! Mwa ha ha ha Kakarotto! :twisted: Tata Broliego - Broli opanuj sie <Broli leci na planete do Thalesa> Thales - Hmmmm? Ktoś nadlatuje <Broli sie zjawia> Broli - Kakarotto! Thales - Myślałeś że jestem Kakarottem , oczywiście obaj jesteśmy Niższą Rangą Sajanów , i tylko nie wielu takich zostało. Broli - Kakarotto! Kakarotto! Tata Broliego - Tak zabij go Broli <urządzenie jego nie działa , Tata Broliego się dziwi , a Broli się wścieka , Broli staje sie DSSJ i wskazuje palcem na Thalesa> Broli - Kakarotto! Będziesz moja pierwszą ofiarą <zabija Thalesa jednym ciosem> Broli - He? Kakarotto? He? <Broli i jego ojciec odlatują , tym czasem we wszechświecie na innej planecie> Sajan #1 - Braciszku widziałeś to? , Dziecko - Tak wielki bracie , niedługo sie zabawie z Kakarottem jak wróci do życia , Sajan #2 - A co z Freezą? Też go zabijesz synku? Dziecko - Tak tato , wybierzemy sie na Namek i wybijemy Frezera <Twarz dziecka jest wyraźna> Szczur przekona sie jak to jest wybić sajanów , Ojciec dziecka - jak sobie życzysz synku

Postacie

Ja - Dziecko
Masako Nozawa - Ojciec dziecka (Sajan#2) , Starszy brat dziecka (Sajan#1) , Wego , Thales
Bin Shimada - Broli
Ryou Horikawa - Wego
Toshio Furukawa - Piccolo jr
Takeshi Aono - Piccolo Daimaou
Iemasa Kayumi - Tata Broli'ego
Yanami Jouji - Narrator

(OK jak pisałem moje postacie mogę używać tylko ja , jak wy będziecie pisać , psizcie tylko pojawienia sie Broli'ego lub Wega i Piccolo oraz Piccolo jr , postać mnie , mojego tate i mojego brata mogę tylko ja używać)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 6: "Namek!!!"

<Mini Statek Kosmiczny> - Synu - powiedział ojciec Brolego - zbliżamy się do Ziemi, będziemy tam
za trzy dni. <Kapsuła kosmiczna #1> - Heh, zbliżam się do Namek. Pożałujesz Frezer że chcesz zgarnąć
moje smocze kule. <Ziemia> Nic już nie ma na tej Ziemi - powiedział Wielki Szatan Piccolo. - Wiem ojcze.
Możemy polecieć do domu Bulmy. Może ma jakiś statek kosmiczny. <Planeta Króla Kaio> Witaj Królu.
Nazywam się Son Goku. Chcę u ciebie trenować. - Ok, będziesz bardzo silny. <Namek 13.27> - Uffff -
odetchnęła Bulma - jesteśmy wreście na Namek!!! <Namek 13.45> - A to co? - zapytał się Yamscha.
- Jakiś statek. A w nim dziesięć silnych Ki - odpowiedział Krilan. - W tym trzy wyjątkowo silne - dodał
Tenshin. <Miejsce lądowania Frezera> - Ok - zaczął przemowę Frezer - ja, mój brat i ojciec zostaniemy tu.
Kiwi poczekasz na Vegete. A reszta będzie szukać smoczych kul. <Namek 14.08> Kapsuła ląduje na
planecie. - Hehe, widzę że Kiwi przyszedł mnie przywitać. <Trzy dni później. Ziemia.> - Tu nikogo nie
ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Nie martw się Broly, lecimy na Namek(Brolly będzie miał pecha bo gdy dotrze na Namek tej planety już nie będzie). <Kapsuła #2 i #3> - Dobrze że na Ziemii one na nas czekały - rzekł
Piccolo Junior. <Namek 15.16> Heh, i co Kiwi chcesz ze mną walczyć - powiedział Vegeta. <Kiwi przegrywa>
- Chyba nie co śmieciu. Hahahaha. <Namek 16.50> O kurde, ale mnie ten Vegeta skopał. <Kapsuła#4>
Heh, dużo tych silnych Ki. Ale nie chce mi się z nimi walczyć. Pojawię się dopiero w specialu. Hahahaha.


Frezer
King Cold
Cooler
Kiwi
Piccolo Junior
Wielki Szatan Piccolo
Krilan
Tenshin
Ymascha
Chaoz
Songo(urywek)
Vegeta
Broly
Ojciec Brolego
Ktoś
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Mam pytania , gdzie jest Wego i dlaczego Piccolo jr i jego ojciec zachowują sie jak niby nic , a co do końca to , to jest bardzo głupi txt który mi dałeś zmień go! Czy to ty to powiedziałeś z kapsuły , bo wiesz że ja nie latam w kapsułach
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

To nie ty jesteś w kapsule. A Wego. Piccole go olali.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Robert pisze:A Wego. Piccole go olali.
Ja mogli go olać skoro Wego tak ich poniżał?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Uciekli. Po prostu zwiali. (Tak chciał ojciec a synek się zgodził)

daj następny odcinek BH
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Odcinek 7 : "Matka Songa atakuje!"

Heh wziali ci tchórze , poczekam na nich - Powiedział Wego nagle czując potężną KI - Co do? Kto może być tak silny?! - Nagle postać powiedziała - Kakarotto co taki zdziwony , nie przywitasz sie z matką? <po chwili> Zaraz nie jesteś Kakarotto! - Wego na to - Jestem fuzją Kakarotta i Vegety , mów mi Wego - A na to matka Kakarotta - księcia Vegety? Więc nasz syn scalił sie ze swoim księciem? No dobra pokaż na co cie stać , ale ostrzegam jestem silniejsza niż możesz sobie wyobrazić - Wego na to - Heh dawaj <po paru minutach , Wego zostaje pokonany> Co? Jak to możliwe? Jak masz na imie matko Kakarotta? - A ona na to mu - He he jestem Pinruta , jestem znacznie silniejsza od swojego męża , teraz idź mi z oczu bo szukam Kakarotta - Wego na to jej - Heh nie znajdziesz go , poświęcił życie w walce z bratem , ale wróci tu niedługo - Pinruta na to - Co? Jak Kakarotto śmiał zabić własnego brata?! OK poczekam na niego , teraz idź sobie - Wego na to jej - No heh dobra <używa teleportacji na planete Namek> Teraz poczekam na Kakarotta - Mówi Pinruta , tymczasem w niebie , Kaito mówi - Songo mam dla ciebie złe wieści! Na Ziemii jest twoja matka , jest ona bardziej groźniejsza od twojego brata , więc uważaj! - Kakarotto na to - OK dziękuje wielki Kaito! <wylatuje z planety , tymczasem na Namek> Coś nie tak panie Zarbon? - pyta sie Freeza - Tak otóż mój Skauter wyczuł moc tajemniczego wojownika , najprawdopodobnie to sajan - Sauzaa na to - I w czym sie bać? Co Sajan moze zrobić lordom Freezie , Coolerowi i Królu Zimna? - Zarbon na to - No może masz racje , Podwładny #1 - Paniczu Freeza , właśnie wykryłem wioske z nameczaninami , Freeza - Doskonale

Postacie

Masako Nozawa - Wego , Kakarotto
Ryou Horikawa - Wego
Itou Miki - Pinruta (Matka Kakarotta)
Nakao Ryuusei - Freeza
Hayami Sho - Zarbon , Sauzaa
Yanami Jouji - Kaito , Narrator
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Odcinek 8"Piccolo Junior i Wielki Sztana Piccolo."
<Namek> Heh, Frezer za bardzo jest pewny siebie - powiedział Vegeta - mogę albo się zakraść i ukraść
kule, albo zaatakować teraz Frezera. Hmmmm, niech będzie to drugie. <Vegeta kumuluje energię> Hehe,
za bardzo są zagapieni i nie patrzą w skautery. Haaaaaaaaa!!!! <Vegeta posyła wielki pocisk Ki. Wydaje się
że wszyscy nie żyją, ale....> - Hehehe, udało się. A...a...a...tto cco??? Nagle zza dymu wyłoniły się trzy
postacie: Frezer, King Cold i Cooler. - Hihihihi, widzę że pan Vegeta bardzo porywczy - zachichotał Frezer.
- Heh, synu rozwal go bo żal patrzeć - powiedział King Cold. - Po co ja mam się męczyć.Cooler rozwalisz
gnojka? - Z dziką rozkoszą. <Namek. Gdzieś indziej. Dwie kapsuły lądują na Ziemi> - Nreszcie jesteśmy
synu. - Tak ojcze, ród demonów znów będzie rządził tym światem. <Namek. Jeszcze gdzieś indziej.> - Kurde - powiedział Yamscha - tych wielkich Ki jest coraz więcej. - Nie martwcie się. Ja wam pomogę - odezwał się
Wego który teleportował się na Namek. <Kapsuła #1> - Yamscha, Tenshin, Krilan, Bulma, Chaoz
wytrzymajcie jeszcze. Już do was lecę. <Namek> - Synu - zapytał się Wielki Szatan - czy czujesz tą Ki?
Ta osoba pokonała nas na Ziemi. - Wiem ojcze. Jedyny sposób to fuzja nameczańska..........
<Siedziba Ziemian> - Aaaaaaaahhh- ziewneła Bulma - ale nudy. A to kto. Przed Bulmą stał potężny
nameczanin. - Jestem Wielki Szatan Piccolo Junior, ale mówcie mi po prostu Wielki Piccolo.<Piccolo zabija
Bulme> - A to kto? - powiedział Wego gdy zauważył wroga - czy ty nie jeste... Wego nie dokończył ponieważ
Wielki Piccolo go zabił. Chwilę później padli Krilan i Chaoz. Ten i Yamscha byli właśnie na zawiadach więc
przeżyli.


A teraz układ mocy:
- Frezer
- Cooler, Wielki Piccolo
- King Cold
- Vegeta
- Ymascha, Tenshin
? Matka Songa, Goku
Obrazek
ODPOWIEDZ