Moderatorzy forum i redaktorzy

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Kenyan ma rację. Niech dae lub Szpaner założy ankietę z najczęściej wymienianymi użytkownikami.
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Zanim zrobie ankiete i wyraże swoją opinie czekam na opinie Rava. Przecież to w sumie forum SSJ Power, a SSJ Power to jego strona, dlatego tylko on powinien przydzielać moderatorów.

Ja jestem jak najbardziej za poszerzeniem liczby moderatorów, ale bez przesady, bo wkrótce, to każdy user będzie jednocześnie modem...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Raczej Rav do tego nie dopuści. Modów powinno być maksymalnie tylu, ile jest działów.
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Tommy pisze:Raczej Rav do tego nie dopuści. Modów powinno być maksymalnie tylu, ile jest działów.
To jest raczej za dużo ;) . Ale poczekajmy, aż Rav się wypowie :D
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

BH Daimaouji pisze:
Tommy pisze:SSJ Power i Biblioteczka - cała grupa (moderatorzy)
Dragon Ball - nie wiem, jest dużo osób
Forum - Kenyan
Gry - Wolak
Zupełnie inne - może ja?
Pogaduchy i ogłoszenia - nie wiem, może Bart
RPG Maker - BH
Anime - bobercik
Troche poprawie te liste

SSJ Power - Poza redaktorami to nie wiem
Bibloteczka - Wszyscy co tam pisza czyli Ja , Dae kun , Robert , Krzysiek i Kenyan itp.
Dragon Ball - Ja napewno nie chcem , za duzo spamu
Forum - Nie wiem
Gry - Nie wiem (Co Krzysiek tu robi , czemu go tu bys dal??)
Zupelnie inne - Nie wiem
Pogaduchy i ogłoszenia - Nie wiem
RPG Maker - Ja i Dae kun , my tu najbardziej sie znamy na RPG Makerze , moze tez Dragon Fist kun
Anime - Krzyś (na 1000%) i ta Robert kun tez moze
Tu się zgodzę... Może wziąłbym też DB gdyby była kiedyś taka potrzeba aby zostać modem(tak właściwie jako osoba obeznana poradziłbym sobie ze wszystkim)... nie ma co dyskutować, te decyzje należą do Rafała, ponieważ to jego forum... Ja prowadziłem kilka własnych forów, na kórych zresztą pisała znaczna część aktywnej populacji SSJPOWER, więc wiedzą jak wygląda moja surowość i organizacja pracy...
A co do wypowiedzi Tommy'ego która jest powyżej, chciałem powiedzieć, że mimo jego rzekomego doświadczenia, z pewnością starcza moderatorów na tym forum. Nie widzę sensu dokładania kolejnych- gdyby zaszła taka konieczność, to proponowałbym osoby o wszechstronnej wiedzy i zainteresowaniach, umiejętności kulturalnego tłumaczenia, dyskusji i o dużej cierpliwości...
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Na moderatora może mógłbym ewentualnie przyjąć Dragon Fista.
Reszta wymienionych niestety albo moim zdaniem nie wykazuje się wystarczająco wysokim poziomem, albo nie znam jej zbyt dobrze.

Ponadto - mimo że zrobił się tu niezły bajzel - nie wiem, czy nowi moderatorzy są potrzebni. Okaże się to dopiero, gdy już tu posprzątam. Wtedy zobaczę, czy aktualni moderatorzy będą w stanie na bieżąco się zajmować forum.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

jeżeli o mnie chodzi to jeśli miałby być moderator to w dziale Dragon Ball, gdyż w tym dziale jest najtrudniej (najwięcej spamów) , a inne działy jako moderator ma przecież Dae i admin czyli Rav a kto miałby być moderatorem niewiem ale wiem że i tak wszystko zależy od Rava .
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Rav pisze:Ponadto - mimo że zrobił się tu niezły bajzel - nie wiem, czy nowi moderatorzy są potrzebni. Okaże się to dopiero, gdy już tu posprzątam. Wtedy zobaczę, czy aktualni moderatorzy będą w stanie na bieżąco się zajmować forum.
Heh, sam zobacze XD Ale dam z siebie wszystko! Jak uznam, że sobie nie daje rady, to pewnie zrezyguje ze stanowiska, poprosze Rava o oddanie komuś innemu. Ale narazie "jeszcze" jest fajnie i czuje się pomocny mogąc zajmować się forum ^^

BTW. Dobrych moderatorów nigdy mało XD
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Teraz jak jest czwórka moderatorów to jest spox, ale najczęściej widzę tylko Dae`go, Dragon Fist`a i Szpaner`a. Gdzie jest Mr. Atom?
Ostatnia wizyta: Sro Sie 09, 2006 9:00 pm
- trochę rzadko kiedy jest, jak na moderatora.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

A to juz w wakacje nikt nie ma prawa do wolnego czasu i wyjazdow? No coz duzo sie tu pozmienialo od komuny:P
Awatar użytkownika
Ikoden
SSJ 2
Posty: 116
Rejestracja: śr lip 19, 2006 7:37 pm

Post autor: Ikoden »

Hmm... Dla mnie najlepszym modem jest Dae, był i będzie. :P I nikt nie powinien kandydować bo widze, że jesteście nachłanni na moda. Ja myśle, że powinniście ochłonąć czyt. nie kandydować ponieważ jak będzie potrzeba to Rav wybierze sam kogo chce, a nie jednego z kandydatów. Rav napewno wybierze osobę nadającą się do tego.
www.dbo2.pl - Zapraszamy :P
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Co to w ogóle za porządek żeby użytkownicy wybierali sobie moderatów. Śmiech na sali...
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany