Moderatorzy forum i redaktorzy

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Moderatorzy forum i redaktorzy

Post autor: Bobercik »

Wiem że to częsta prośba, wiem że się powtarzam:
ja tam na was nie jestem zły że nie angażujecie się w sprawy strony, ale może dalibyście jakiegoś nowego moderatora, przynajmniej na okres próbny

jeśli tak to moje propozycje to:

:arrow: Wolak - wiadomo dlaczego
:arrow: Bardock - fajny, kulturalny użytkownik
:arrow: Ja - siedzę często na forum pisze dużo postów

Moderator a redaktor to dwie różne posady. Dlatego nie wnikam w sprawy strony, a jedynie zajmuje się usuwaniem postów na forum itp. Zresztą każdy z Was, jeśli zostałby modem, nadal nie wnikałby w sprawy strony a jedynie forum :wink: . Jeśli jednak pomysł przejdzie, nie obraże się. W ostateczności - można mi odebrać funkcję. - Szpaner
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ja bym np. zostal redaktorem strony , ale nie wchodze teraz na nia! A modem? To najwyzej chcialbym w dziale RPG Makera :) Jak przedtem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Myślę że jeśli by był kolejny mod zachęciło by to userów to starania się, bo pomyślą że mogą dostać moda[/url]
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Re: Moderator

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze::arrow: Bardock - fajny, kulturalny użytkownik
Ta , ale wiedz , on niedawno wrocil , nie bylo go przez PONAD 1 rok! Czy jakos tak
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Kiedyś odpowiedziano mi, że ,, ...Pisanie dużej ilości postów to nic, niektórzy mają dużo postów, a są zwykłymi użytkownikami. Musisz pokazać, że stać cię na opiekę nad forum i że pomagasz userom''
Swoją drogą chciałbym, aby był nowy moderator i mógłby to być bobercik.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tommy pisze:Swoją drogą chciałbym, aby był nowy moderator i mógłby to być bobercik.
ta kolega admin/mod przydal by sie :) np. Dragon Fist
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Szczerze mówiąc, to cała ta strona, jak i niedługo forum, zeszła na dno. Kiedy Admin ostatnio tu bywał? To bez sensu, to jak apelacja do zwierząt, które Cię nie zrozumią.

Pozatym, aby zgłosić taką propozycje, raczej sugestionowałbym zadzwonić :wink: .
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Bardock
SSJ
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:11 pm
Lokalizacja: Vegeta

Re: Moderator

Post autor: Bardock »

BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze::arrow: Bardock - fajny, kulturalny użytkownik
Ta , ale wiedz , on niedawno wrocil , nie bylo go przez PONAD 1 rok! Czy jakos tak

Tak niestety ale to tylko ze związku na przeprowadzke, i w tym nowym miejscu nie bylo mozna neta zamontować ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Kenyan pisze:Kiedy Admin ostatnio tu bywał.
20 maja 2006 21:50:50 - robię, co mogę. W newsie pisałem, że zawiesiłem swoją działalność na czas nieokreślony. Ale strona powstanie z popiołów, czy w to wierzycie, czy nie...
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Szpaner
Zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 07, 2005 7:09 pm

Post autor: Szpaner »

BH Daimaouji pisze:Gdybym byl redaktorem juz dawno bym dal zapowiedz o Sparking! NEO (aka Budokai Tenkaichi 2!)
Dałbyś? Mam więc rozumieć przez to, że byłaby Twego autorstwa? No ok, ale kto by ją umieścił? Rav? Puki co nie ma czasu, sam powtarza to, ale chyba więszkość chce być głucha... Na zdrowy rozsądek, czas większej aktywności Admina przypadnie na okres po klasyfikacji w szkołach oraz wakacje. Tak więc radze być po prostu cierpliwym.

A jeśli chciałbyś samodzielnie dać recenzje to musiałbyś mieć hasło do servera oraz znać php/html (nawet nie zwróciłem uwagi w którym z nich jest pisana strona). Jak jeszcze to drugie jest możliwe, to nie wiem jakby było z hasłem. ^_^
Rekord w usuniętych postach następujących bezpośrednio po sobie - 22 :wink:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Mi chodzi ze powiem o tej grze to , czego slyszalem dotychczas , dal bym tez linki do screenow z tej gry
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Szpaner
Zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 07, 2005 7:09 pm

Post autor: Szpaner »

To wiem, ale chodzi mi o to w jaki sposób chciałbyś to umieścić na stronie? Bo do tego i tak jest Ci potrzebny i niezbędny Rav...
Rekord w usuniętych postach następujących bezpośrednio po sobie - 22 :wink:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Szpaner pisze:To wiem, ale chodzi mi o to w jaki sposób chciałbyś to umieścić na stronie? Bo do tego i tak jest Ci potrzebny i niezbędny Rav...
A , no to przez jego e-mail rzecz jasna
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Albo Atom mógłby to zrobić, ale on mówi, że też nie ma czasu.
Tylko dziwi mnie to, że non stop siedzi na gg...
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Kana
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: pn kwie 24, 2006 5:30 pm

Post autor: Kana »

A , no to przez jego e-mail rzecz jasna
Kiedyś mi to kenyan powiedział:

Istnieje coś takiego jak serwer, który ma ograniczoną wielkość i transfer. Sparking! Neo... nie jest 5-megabajtową gierką i nawet, gdyby się zmieściła na serwie, dużo osób by jej nie pobrało i server padł by całkowicie. Trzeba dysponować dużym serwerem, żeby umieścić coś o takiej wielkości.

Może i Tobie sie przyda :P
Obrazek
Zablokowany