Najlepszy użytkownik

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Czas na moją trójkę marzeń .Od razu zaznaczam ,że miejsc jest tylko 3 ,więc nie znajdzie się tam każdy kogo bym chciał ,bez podziału na miejsca daję :

Bart ,DF ,Krova
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

BH wiedz ze chcialbym cie dodac ale kazdy podobno ma tylko 3 glosy, wiec nie moglem dac wszyskich ktorych chcialem :P

wymienilem tych z ktorymi mialem do czynienia poza forum ussj... ;}
Awatar użytkownika
GoHaN
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 15, 2006 4:14 pm

Post autor: GoHaN »

Wolak, Wolak jak masz na imię?
MOże Tomek??
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Nie Krzyś , Dragon Fist to Tomek
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Jak ma być 3ka, to Kenyan, bobercik i BH.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Tomek,Krzyś,Piotr - najczescie z nimi gadam ale Wolus znikł :(
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Ja mam dylemat bo jest więcej najbliższych userów, 3 to za mała liczba, byłoby sporo "exekvo"(moja wersja słowa :P) :D
Ale Krzysiek zostawił mi wiadomość koło północy ;] Ma w najbliższym czasie egzamin komisyjny więc ciągle się uczył zamiast buszować po necie- dobrze zrobił, oby zdał :)
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

Najlepszy użytkownik - Oczywiście JA :P :twisted: :razz:
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Najlepsi 3 użytkownicy w kategorii moich ulubieńców to : Kris... Tommy(lub bobercik, sam nie wiem).... Bliz.
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:Nie Krzyś , Dragon Fist to Tomek
Dragon Fist to Borys. Na drugie ma Tomek a on sie pyta o pierwsze imię. Tak jak w turnieju userów prowadzą Bobercik(XD) i Dae-san
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:
BH Daimaouji pisze:Nie Krzyś , Dragon Fist to Tomek
Dragon Fist to Borys. Na drugie ma Tomek a on sie pyta o pierwsze imię. Tak jak w turnieju userów prowadzą Bobercik i Dae-san
On jest TEZ Tomek , nie lubi imienia Boys (nawet ja tak do niego nie mowie , wole Tomek , Boys to glupie imie , tak samo jak Oliwier) , BTW on nie pytal sie o pierwsze imie , pytal sie o "imie"

Dan san? LOL No to do mnie powinienies sie zwracac Bartuś sama a nie Bartuś kun
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Borys kojarzy mi się z prezydentem Rosji albo z moim psem.

A najlepszy użytkownik dzisiejszego dnia to Kenyan.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze:
BH Daimaouji pisze:Nie Krzyś , Dragon Fist to Tomek
Dragon Fist to Borys. Na drugie ma Tomek a on sie pyta o pierwsze imię. Tak jak w turnieju userów prowadzą Bobercik i Dae-san
On jest TEZ Tomek , nie lubi imienia Boys (nawet ja tak do niego nie mowie , wole Tomek , Boys to glupie imie , tak samo jak Oliwier) , BTW on nie pytal sie o pierwsze imie , pytal sie o "imie"

Dan san? LOL No to do mnie powinienies sie zwracac Bartuś sama a nie Bartuś kun
1. Może nie lubi imienia Borys, ale Dae tak na niego mówi i ON chciał żebym tak na niego mówił.
2.Bartuś-sama? Do Dae'go tak mówię tu bo zajmuje wyższe stanowisko. A jak chcesz mogę mówic po prostu "BH" tak jak każdy.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:
BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze: Dragon Fist to Borys. Na drugie ma Tomek a on sie pyta o pierwsze imię. Tak jak w turnieju userów prowadzą Bobercik i Dae-san
On jest TEZ Tomek , nie lubi imienia Boys (nawet ja tak do niego nie mowie , wole Tomek , Boys to glupie imie , tak samo jak Oliwier) , BTW on nie pytal sie o pierwsze imie , pytal sie o "imie"

Dan san? LOL No to do mnie powinienies sie zwracac Bartuś sama a nie Bartuś kun
1. Może nie lubi imienia Borys, ale Dae tak na niego mówi i ON chciał żebym tak na niego mówił.
2.Bartuś-sama? Do Dae'go tak mówię tu bo zajmuje wyższe stanowisko. A jak chcesz mogę mówic po prostu "BH" tak jak każdy.
1.Heh
2.Mam to gdzies ze on jest modem , to nadal moj kolega i mowie na niego "kun" a nie "san" (san to do Rafala , to nie jest moj kolega , nie znam go bardzo dobrze i jego avatar z Vegeta dodaje mu dowodzenia) , i tak do mnie mowisz "BH" od dawna , wiec co ty k....a pisesz mi tutaj?!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:
bobercik pisze:
BH Daimaouji pisze: On jest TEZ Tomek , nie lubi imienia Boys (nawet ja tak do niego nie mowie , wole Tomek , Boys to glupie imie , tak samo jak Oliwier) , BTW on nie pytal sie o pierwsze imie , pytal sie o "imie"

Dan san? LOL No to do mnie powinienies sie zwracac Bartuś sama a nie Bartuś kun
1. Może nie lubi imienia Borys, ale Dae tak na niego mówi i ON chciał żebym tak na niego mówił.
2.Bartuś-sama? Do Dae'go tak mówię tu bo zajmuje wyższe stanowisko. A jak chcesz mogę mówic po prostu "BH" tak jak każdy.
1.Heh
2.Mam to gdzies ze on jest modem , to nadal moj kolega i mowie na niego "kun" a nie "san" (san to do Rafala , to nie jest moj kolega , nie znam go bardzo dobrze i jego avatar z Vegeta dodaje mu dowodzenia) , i tak do mnie mowisz "BH" od dawna , wiec co ty k....a pisesz mi tutaj?!
Piszę Bartuś lun jak zwracam się bezpośrednio o Ciebie a BH jak do nie jest tylko do Ciebie ale do wszystkich.
Jak tu byłem pierwszy raz to k***a nie mogłem się połapac. Na jedną osobę mówilście:
DF, Dragon Fist, Borys, Tomek. To obłęd. Zmien sobie nick na Bartuś kun to wszyscy tak będą do ciebie mówic. A jak Ci BH nie pasuje to sobie nick zmień!
Obrazek
ODPOWIEDZ