Wasza własna strona www

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109
Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

Post autor: GokuSSJ = Dyninio »

Wielkie dzieki jak wroce wieczorem to zobacze czy uda mi sie cos zmienic :d
Ale i tak wielkie dzieki jeszcze raz ;]

teraz to wiem oco chodzi :grin:
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo :) ] Na moje najnowsze forum o tematyce anime

www.ssjanime.fora.pl
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

U mnie ze stronami internetowymi było tak: W piatej klasie podstawówki chcialem mieć szóstkę z informatyki. Wymaganiem na tą ocenę była własna strona internetowa.
Problemem było to, że nie wiedziałem kompletnie nic o html, edytorach stron internetowych, bazach MySQL, skryptach itp. Dowiedziałem się o edytorze "Pajączek" i zacząłem tworzyć, jednak prawie nic nie umiałem tam zrobić. Gdy przyszedł koniec roku szkolnego, ja dalej męczyłem się ze stroną. Wreszcie w szóstej klasie strona internetowa była obowiązkowa. Cała klasa robiła stronę o Wrocławiu. Najpierw jakiś layout, potem tekst, jakieś linki itd. Gdy zrobiliśmy, dostałem piątkę. W 2005 roku zarejestrowałem się na pierwszym forum w życiu. Było to obecne Pokemon - Forum i Download, gdzie obecnie jestem moderatorem :razz: . Na początku nie wiedziałem, jak to się wszystko robi: pisze posty, wysyła PMy, dodaje pliki itp. ale w końcu się nauczyłem i teraz jestem aktywnym userem wielu for, najczęsniej o tematyce Anime lub GTA. Z moimi forami byłó różnie. Większość to te założone z bobertem. Obecnie mam też swojego HomePage`a, na którym czasami coś piszę, lecz najczęstsze newsy są na moim blogu i moim joggerze, na te wszystkie moje stronki i fora serdecznie Was zapraszam. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

U mnie to było tak, wiedza mi szybko wchodzi do głowy, więc do 6 klasy wiedziałem jak naprawić najmniejszą usterkę komputera. Rodzice założyli mi internet, zacząłem serfować, po jakimś miesiącu miałem chęć zrobienia własnego forum. Po upływie następnego miesiąca forum powstało, po miesiącach bezczynnego serfowania po internecie zacząłem ściągać DB, zapewne wiecie ile czasu się ściągało przez neo 128. Teraz uczę się programowania.
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Co do tematu, wszystko bardzo ładnie treściwie napisane, pogratulować. Mam tylko uwagę co do CMS... dodanie własnego designu nie jest całkowicie wykluczone ;/ . Wystarczy jedynie wydać na to troszkę pieniążków :D
Tommy pisze:U mnie ze stronami internetowymi było tak: W piatej klasie podstawówki chcialem mieć szóstkę z informatyki. Wymaganiem na tą ocenę była własna strona internetowa.
To miałeś bardzo wysokie wymagania jak na 5 klase xD....
Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

Dyakou pisze:Co do tematu, wszystko bardzo ładnie treściwie napisane, pogratulować. Mam tylko uwagę co do CMS... dodanie własnego designu nie jest całkowicie wykluczone ;/ . Wystarczy jedynie wydać na to troszkę pieniążków :D
po co wydawać pieniądze? nielepiej zrobić samemu? :wink:
Awatar użytkownika
Th0RaX
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 31, 2007 9:12 pm
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Post autor: Th0RaX »

Ja bardzo dobrze robie strony na www.yoyo.pl xD
Th0RaX

T H 0 R A X
-----^------
-----|-------
-----|-------
---ZERO----
Awatar użytkownika
Filo1
Oozaru
Posty: 53
Rejestracja: pn sie 06, 2007 8:56 pm

Post autor: Filo1 »

Ja też robie strony na yoyo.pl, ale jak wcześniej pisali server jest wolny :cry: Jako oprogramowanie używałem PHP-Fusion, a teraz eXtreme Fusion.

A poradnik spoko.
ODPOWIEDZ