Najleprze Legacy of Goku

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Legendy of Goku ?

Legendy of Goku 1
3
10%
Legendy of Goku 2
5
17%
Legendy of Goku 3
19
66%
Wszystkie
2
7%
Ani jedna
0
Brak głosów
Sam nie wiem
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 29

Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Najleprze Legacy of Goku

Post autor: Rayman »

Piszcie tutaj o błędach jakie znależliście w jakiejkolwiek części Legendy of Goku, a takrze dlaczego ta część się wam najbardziej podoba :o :)
:arrow:
Ostatnio zmieniony ndz maja 28, 2006 8:31 am przez Rayman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.Powinno byc "zapis testamowy Songa/Goku" skad ten pomysl ze Legacy to Legenda?! Niech mod to poprawi!
2.Ja nienawidze serii LoK , pewnie dlatego ze Kakarotto jest glownym bohaterem (o 1 czesci to lepiej nie mowic!) i nie robili tego japonczycy , choc 3 czesc mi sie podoba , gdyz moge grac fuzjami :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

A co to zmienia jak chodzisz innymi postaciami :?:
Poza atakami :shock:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Megatron pisze:A co to zmienia jak chodzisz innymi postaciami :?:
Poza atakami :shock:
E? :? Nie rozumiem twojego postu
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Chodziło mi o to, że co to za różnica czy chodzisz np. Songiem czy Vegitą :evil:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Megatron pisze:Chodziło mi o to, że co to za różnica czy chodzisz np. Songiem czy Vegitą :evil:
Duza , zreszta chodzenia inna postacia poza Kakarottem jest ok , chodzenie samym Kakarottem to nuda :roll:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

BH Daimaouji pisze:
Megatron pisze:Chodziło mi o to, że co to za różnica czy chodzisz np. Songiem czy Vegitą :evil:
Duza , zreszta chodzenia inna postacia poza Kakarottem jest ok , chodzenie samym Kakarottem to nuda :roll:
W LoG/LoK 1 tylko KKRT się gra... W 2 dochodzi przynajmniej więcej postaci, a co Mnie najbardziej denerwuje to, że na końcu nie otrzymał Gohan SSJ2, tylko jakieś "Super Saiyan Rage"... LoG/LoK 3 był wg Mnie najlepszy. Grałem w niego najdłużej(przeszłem kilka razy). Co Mi się w nim podoba? Fuzje(między innymi możliwość gry Vegetto) i to, że jest tam duży obszar gry(dużo mapek). Można też w końcu zobaczyć Majin Vegete :twisted:
BH Daimaouji pisze:1.Powinno byc "zapis testamowy Songa/Goku" skad ten pomysl ze Legacy to Legenda?! Niech mod to poprawi!
Niech zostanie narazie tak, jak jest. Zresztą po co ma to mod poprawiać, skoro może założyciel topicu - Megatron?
Piszcie tutaj o błędach jakie znależliście w jakiejkolwiek części Legendy of Goku, a takrze dlaczego ta część się wam najbardziej podoba :o :lol:
Dobrze więc. Część 1 tej gry to chyba jeden wielki błąd... Nie mówiąc o tym, że beznadziejnie się chodzi, atakuje i lata(można nawet utknąć). Denerwuje mnie też to, że w jednym obszarze "kosiłem" wszystkich wrogów jak chciałem, a na innym(troszke dalszym) musiałem wytężyć umysł, by opracować taktyke: "Jak nie zostać zabitym przez znacznie silniejszych". Aha, trzeba uważać, bo można utknąć w jakimś obszarze...

Do 2 i 3 nie mam większych zastrzeżeń, chociaż w 3 głupio był pokazany Brolly... Troche innaczej niż w filmie...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

dae pisze:
BH Daimaouji pisze:
Megatron pisze:Chodziło mi o to, że co to za różnica czy chodzisz np. Songiem czy Vegitą :evil:
Duza , zreszta chodzenia inna postacia poza Kakarottem jest ok , chodzenie samym Kakarottem to nuda :roll:
W LoG/LoK 1 tylko KKRT się gra... W 2 dochodzi przynajmniej więcej postaci, a co Mnie najbardziej denerwuje to, że na końcu nie otrzymał Gohan SSJ2, tylko jakieś "Super Saiyan Rage"... LoG/LoK 3 był wg Mnie najlepszy. Grałem w niego najdłużej(przeszłem kilka razy). Co Mi się w nim podoba? Fuzje(między innymi możliwość gry Vegetto) i to, że jest tam duży obszar gry(dużo mapek). Można też w końcu zobaczyć Majin Vegete :twisted:
BH Daimaouji pisze:1.Powinno byc "zapis testamowy Songa/Goku" skad ten pomysl ze Legacy to Legenda?! Niech mod to poprawi!
Niech zostanie narazie tak, jak jest. Zresztą po co ma to mod poprawiać, skoro może założyciel topicu - Megatron?
Piszcie tutaj o błędach jakie znależliście w jakiejkolwiek części Legendy of Goku, a takrze dlaczego ta część się wam najbardziej podoba :o :)
Dobrze więc. Część 1 tej gry to chyba jeden wielki błąd... Nie mówiąc o tym, że beznadziejnie się chodzi, atakuje i lata(można nawet utknąć). Denerwuje mnie też to, że w jednym obszarze "kosiłem" wszystkich wrogów jak chciałem, a na innym(troszke dalszym) musiałem wytężyć umysł, by opracować taktyke: "Jak nie zostać zabitym przez znacznie silniejszych". Aha, trzeba uważać, bo można utknąć w jakimś obszarze...

Do 2 i 3 nie mam większych zastrzeżeń, chociaż w 3 głupio był pokazany Brolly... Troche innaczej niż w filmie...
1.Nom
2.Ta , ale wyboru opcji nie moze juz zmienic :?
3.Hmmmmmmmm chyba ta , Brolly ma zielone wlosy jako DSSJ nie zolte!
4.Bledy w LoK sa duze oto one

Ziemianie maja zbyt wielka moc (wszak Kakarotto nie pokonal by wilczka jednym ciosem , choc na poczatku DB pokonal 1 bardzo latwo) w LoK2 to juz gorzej , te ludzkie scierwa maja moc silniejsza od Vegety! (A Vegeta by ich roz****** (doslownie tlumacznie) w 5 sekund) , w LoK3 tak samo jak w LoK2 , jak mowilem , autorzy mogli zostawic 100% potworow z DB (np. Kaiwareman itp.) a nie tworzyc potwory niewiadomo skad (np. ten ow "Cyborg" poza Cyborgami przez Armie Czerwonej wstegi nie ma w DB innych cyborgow

Jak mowilem komus , nowoczesne gry RPG DB (Serie LoK) , nie dorownuja klasykom (LOTSS , GF (druga gra DBZ na pegazusa) , AS (pierwsza gra DBZ na pegazusa itp.)) do piet
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

:arrow: sonda:Legendy of Goku 2
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
.:Sasuke:.
SSJ 2
Posty: 114
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 1:04 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: .:Sasuke:. »

w log2 gdy songohan sie przemiania w ssj2 siły mu sie nie podwiększają a spadają niżej niż ssj co jest :(
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

brolly ssj pisze:w log2 gdy songohan sie przemiania w ssj2 siły mu sie nie podwiększają a spadają niżej niż ssj co jest :(
W log2 są dziwne kapółki (dodają mocy) jeśli dasz ich za dużo jakiejś
postaci przewyższa 100% np. siły.
Gdy zmienisz się w ssj to kilka procęt podnosi się!!!
Jak zmienisz się w ssj 2 to wszystko wzrasta, lub maleje do 100%.
Tak jest zrobiona gra!
:arrow:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Szumowina pisze:
brolly ssj pisze:w log2 gdy songohan sie przemiania w ssj2 siły mu sie nie podwiększają a spadają niżej niż ssj co jest :(
W log2 są dziwne kapółki (dodają mocy) jeśli dasz ich za dużo jakiejś
postaci przewyższa 100% np. siły.
Gdy zmienisz się w ssj to kilka procęt podnosi się!!!
Jak zmienisz się w ssj 2 to wszystko wzrasta, lub maleje do 100%.
Tak jest zrobiona gra!
:arrow:
A w skrotcie , Gry DB by Amerykanie sucks (z wyjatkiem serii Budokai)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Reaven
Zasłużony
Posty: 164
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 2:00 pm
Lokalizacja: Ustroń(śląsk)

Post autor: Reaven »

omg popraw na legacy of goku
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Reaven pisze:omg popraw na legacy of goku
Poprawiłem temat, ale ankiety nie mogę!!! :evil:
:arrow:
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze: te ludzkie scierwa maja moc silniejsza od Vegety! (A Vegeta by ich roz****** (doslownie tlumacznie) w 5 sekund) , w LoK3 tak samo jak w LoK2 , jak mowilem , autorzy mogli zostawic 100% potworow z DB (np. Kaiwareman itp.) a nie tworzyc potwory niewiadomo skad (np. ten ow "Cyborg" poza Cyborgami przez Armie Czerwonej wstegi nie ma w DB innych cyborgow
Aż tak nisko cenisz Vegete?? On ich by rozwalił w 1 sekunde kop w łeb i już.
Powiedz mi jeszcze czemu LOK czyżby Legend of kał??
Co do serii LoG jest ona wg. mnie bardzo dobra, bo grając ją przypominam sobie sceny z anime. Zabrały mi trochę czasu po każdej koło 1 dnia.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
ODPOWIEDZ