Dragon Ball SF (twór bobercika)

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Czy podoba wam się DBSF?

Bardzo
7
70%
Może byc
1
10%
Słaby
1
10%
Beznadziejny
1
10%
Tragiczny
0
Brak głosów
Nie mam zdania
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Dragon Ball SF (twór bobercika)

Post autor: Bobercik »

DRAGON BALL SF (Sayan Forever)


NEW ANDROID SAGA

Son Goku po pokonaniu Evils Shenlong poleciał trenować do Kaio-Samy. Trenował ok. 5 lat. Zwiększył swoją moc lecz nie osiągnął nowego poziomu super sayanina. Tymczasem na Ziemi Bulma zbudowała Vegecie nowy pokój grawitacyjny. W nim Vegeta trenował dzień w dzień. Gohan i Videl spłodzili drugie dziecko, chłopczyka o imieniu Goku (po dziadku). Bezrobotny Goten zatrudnił się w policji a Trunks pomagał matce przy budowaniu wynalazków. Yamscha podrywał dziewczyny i zbijał bąki. Tenshin i Chaozu trenowali. Krilan i Android nr.18 żyli spokojnie w chatce Genialnego Żółwia. Uub także trenował. W pewny letni dzień Bulma z nudów spojrzała na smoczy radar. Wszystkie kule były zebrane (nowe kule stworzone przez Dendiego). Trunks dowiedziawszy się o tym postanowił sprawdzić kto zebrał kule. Był to wysoki, blond włosy męszczyzna. Jego pierwszym życzeniem było odnowienie laboratorium Dr. Gero. Drugim ożywił doktora. Trzeciego nie wypowiedział ponieważ przeszkodził mu Trunks. Lecz nagle młodzieniec padł na ziemię. Walnął go od tyłu Dr. Gero. Trunks obudził się kilka dni później w swoim własnym łóżku. Opowiedział przyjaciołom co się stało. Nagle do pokoju wszedł Goten. Okazało się że ostatnio wiele osób tajemniczo zmarło. Trunks domyślał się kogo to sprawka. Razem z Gotenem polecieli do laboratorium Dr.Gero. Tam spotkała ich niespodzianka. W dziwnych komorach leżały androidy nr. 13,14,15,16 oraz Cell!!! Nagle coś usłyszeli. Za nimi stał Dr.Gero. Postanowił wyjaśnić im swój plan. Ożywił wszystkie androidy by je połączyć i stworzyć jednego Ultra Perfect Androida. Do kolekcji brakuje mu tylko Androida nr.8, C-17 a także żony Krilana. Goten zaśmiał się że Gero wszystko im powiedział. Goten był pewny że łatwo pokonają wroga, ale Goten nagle zemdlał. Trunks nie zdążył się obrócić a poczół że nie może się ruszać. to ten blondyn go sparaliżował. Przedstawił się jako Generał Niebieski. Za nim stał wielki robot, Android Nr.8. Gero zaśmiał się brakowało mu tylko 17 i 18. Postanowił że Trunks i Goten pomogą mu złapać 17. Zmusi ich do tego pewien pan. Tajemnicza postać pojawiła się w pomiszczeniu. Coś wypowiedziała i sprawiła że Trunksowi i Gotenowi oczy zaczęły się palić na czerwono. Teraz byli pod władzą Dr.Gero. Tymczasem Vegeta martwił się gdzie podział się Trunks. Postanowił go poszukać. Poleciał na zachód ponieważ tam czuł Ki Trunksa. Bardzo się zdziwił tym co zobaczył. Trunks i Goten walczyli z Super 17. Normalnie Super 17 rozwaliłby przeciwników ale teraz stał nie ruchomo i tylko patrzył jak Trunks wali z niego z całej siłya Goten co chwila atakuje Kamehamehą. Wreście Android poległ. Gero zabrał go do laboratorium. Teraz został tylko Android Nr. 18. Trunks i Goten polecieli do żółwiej chaty. Tam zabili Krilana i Kame Senina. Zabrali 18 i polecieli do laboratorium. Vegeta przyglądał się temu ze strachem. Gero wsadził wszystkie androidy do wielkiej komory. Ustawił jakieś parametry i wcisnął przycisk. Z komory zaczęło świecić jakieś dziwne światło. Po chwili wyszedł z niej android. Był wysoki, miał ogon. Reszta ciała była podobna do Super 17 oprócz włosów które były koloru blond. Vegeta postanowił wyjść z ukrycia. Zmienił się w SSJ4. Vegeta zapytał się androida jak się nazywa. Ten odpowiedział że jest Ultra Perfect Androidem i zamierza zniszczyć świat!!! Walka rozpoczęła się. Vegeta zaatakował Big Bang Attackiem. Na Androidzie nie zrobił ten atak najmniejszego wrażenia. Vegeta wkurzył się na maksa. Zaatakował Final Flashem a Android odbił to jedną ręką. Vegeta był w potrzasku. To koniec, pomyślał sobie w duchu. Wrócił do swojej normalnej postaci. Czekał na ostateczny atak. I stało się. Android zebrał energię i zaatakował. Lecz nagle Vegeta poczuł dotyk na ramieniu i zniknął. Okazało się że to Goku przetransportował go do świata bogów. Byli tam już Gohan, Uub, Tenshin, Chaozu, Yamscha, Bulma, Chi-Chi, Dende, Videl, Mr.Satan i Piccolo. Oprócz nich Vegeta zauważył Kaioshina i Kaio-Same. Kakarotto wytłumaczył Vegecie że są bez szans na zwycięstwo, że moc Androida nie zna granic. Nagle przed nimi teleportował się Android!!! Goku i reszta nie mogli w to uwierzyć. Lecz Android nie był sam. Za nim stali Dr. Gero, Generał Niebieski z Armi Czerwonej Wstęgi, Trunks i Goten. Gero zaproponował mały turniej. Jego wojownik kontra jeden z wojowników "Z". Gero posłał do boju Gotena. Do walki z bratem postanowił stanąć Gohan. Walka rozpoczęła się, ale Gohan nie walczył ze swoim normalnym bratem, walczył z o wiele silniejszym Gotenem. Pojedynek nie trwał krótko, Goten łatwo pokonał brata. Lecz na tym nie zakończył. Zebrał energię na Kamehameha i wystrzelił ją w Gohana! W ostatniej chwili Piccolo uratował starszego syna Goku. Dr.Gero powiedział że nie wolno się wtrącać do walki. W tym samym momencie ogromny pocisk Ki rozwalił Piccola. To Ultra Perfect Android zabił Nameczanina. W Gohanie obudziło to wściekłość. Zmienił się w SSJ3 i zaatakował Androida. Oczywiście to nic nie dało. Gohan padł nieprzytomny na ziemię. Teraz kolej Trunksa. Do walki z nim stanął Uub. Pojedynek był zacięty, bardzo długo trwał. Gero zaczął wychwalać swojego Androida. Powiedział że każdy z osobna był śmieciem, ale razem tworzą wspaniałego wojownika. Na te słowa Android rozzłościł się. Uraziły go słowa o tym że kiedyś każdy android był śmieciem. Szybko zakończył żywot Dr.Gero. Następnie dorwał Generała Niebieskiego. Android powiedział żeby rozpocząć walkę na całego. Postanowił usunąć niepotrzebne śmieci. I załatwił Tenshina, Chaozu, Bulme, Chi-Chi, Mr. Satana i Videl. Dendiego uratował Goku a Yamscha zwiał. Gohan teraz naprawde się wściekł. Zmienił się w SSJ4 i zaatakował Androida. Goku i Vegeta zrobili to samo. Trzech potężnych SSJ4 zaatakowało razem. Na próżno. Dostali niezły wycisk. Tymczsem Trunks pokonał i zabił Uuba. Wydawało się że to koniec. Lecz Android zapomniał o Kaioshinie i Kaio-Samie. Kaioshin rzucił kolczyki Potara Sayanom. Zagrali w kamień, nożyce, papier. Wypadło że Gohan ma się połączyć z Vegetą. Razem stworzyli Vehana. Vehan walczył z Androidem jak równy z równym (Vehan trochę przegiął, ponieważ tak wściekle atakował że niechcąco zabił Kaio-Same i Kaioshina). Jednak okazało się że Vehan przegra. Trunks i Goten zaczęli pomagać Androidowi. Wojownik był u kresu sił. Lecz nagle dostrzegł super, wielką Genki-Damę!!! To Goku zebrał energię i stworzył tą kule. Rzucił nią w Androida. Ten chwile walczył, ale to było za mało. Goku zaatakował pełną mocą i zniszczył Ultra Perfect Androida. Teraz Vehan mógł sam pokonać Trunksa i Gotena. Goku teleportował się na Nową Planetę Nameck i ożywił wszystkich dobrych ludzi, którzy zgineli w tym starciu z Androidem. Drugim życzeniem zdjeli urok z Trunksa i Gotena.

Wszystko dobrze się skończyło. Ale czy na pewno? Zobaczymy ...



Druga saga pod tytułem: "Powrót Sayan" już wkrótce!!!
Ostatnio zmieniony śr sie 16, 2006 2:15 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.Hehe ciekawe opowiadanie a imie fuzji tez m isie podoba choc Vehan brzmi dziwnie nie moze byc Vegehan?
2.Hmmmmmmm ciekawe co robi teraz C 16 skoro zostal ozywiony , wymysliles juz to
3.Czy w "powrocie sajanow" wroca Bardock i Radim?? :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

1. Vegehan też może być może to zmienie/dzięki za pozytywną opinię
2. Hmmmm, nie wiem co C-16 będzie robił, może zamieszka z Krilanem i C-18
3.Bardock wróci na pewno ale czy Radim nie wiem
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:1. Vegehan też może być może to zmienie/dzięki za pozytywną opinię
2. Hmmmm, nie wiem co C-16 będzie robił, może zamieszka z Krilanem i C-18
3.Bardock wróci na pewno ale czy Radim nie wiem
1.^_^
2.Znajac go , pewnie by spedzal czas ze zwierzetami
3.Aha , czekam na jego role , pewnie dolaczy do Z wojownikow i wrescie pozna swoja prawnuczke (Pan) :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Prosze jakiegoś moda żeby przeniósł ten temat do Biblioteczki

Gdyby nie to, że ogółem chyba wszystkie opowiadania na forum mają niski poziom stylistyczny i gramatyczny, nie przeniósłbym tego do Biblioteczki. Ale w takim wypadku... - Szpaner
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

EJ ,skomentujcie to trochę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Robert pisze:EJ ,skomentujcie to trochę :D
Ja juz skomentowalem , moze dasz kolejny odcinek zeby ktos zauwazyl ok? Ponadto chcem wiedziec co bedzie dalej
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

kilka dni temu zacząłem 2 część
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

OK no to daj ja , chetnie ja przeczytam
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

czasami myślę że wchodzę tylko na to forum dla BH (bez niego jest nuda)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Robert pisze:czasami myślę że wchodzę tylko na to forum dla BH (bez niego jest nuda)
1.A dla mnie to jak tutaj jestem sam to tez jest nuda BTW gdzie jest Thales , Pan Bardock i Tomek? z nimi bylo by fajnie :(
2.OK Czekam
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Ikoden
SSJ 2
Posty: 116
Rejestracja: śr lip 19, 2006 7:37 pm

Post autor: Ikoden »

SSuper FF, 10/10.Jesteś świetny bo nie dałes tych ścierwowatych SSJ5,6,7,8 itd. Btw. Jak Gohan mógł mieć SSJ4 bez Oozaru? A tak to wszystko super. I PAMIETAJ NIE DAWAJ SSJ5,6,7 itd.
www.dbo2.pl - Zapraszamy :P
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Ikoden pisze:SSuper FF, 10/10.Jesteś świetny bo nie dałes tych ścierwowatych SSJ5,6,7,8 itd. Btw. Jak Gohan mógł mieć SSJ4 bez Oozaru? A tak to wszystko super. I PAMIETAJ NIE DAWAJ SSJ5,6,7 itd.
1.Jak? Tego nie wie nikt. XD
2.Hehe, SSJ5 to może dam, ale inne to nie
3.Thx za pozytywną ocenę
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze:
Ikoden pisze:Jak Gohan mógł mieć SSJ4 bez Oozaru?
1.Jak? Tego nie wie nikt.
Robert , trzeba stac sie Oozaru zeby osiagnac po raz pierwszy SSJ4 o ile sajan to klon kogos
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

1.Gohan to nie jest 100% Sayan i w tym fan ficku jest inaczej.
Obrazek
ODPOWIEDZ