Najlepsza gra w jaką graliście (nazwa i koniecznie opis).

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Gość

Post autor: Gość »

Zdecydowanie Fallout( 1 i 2) Oraz Gothic( też 1 i 2)
Obydwie gry to Rpg. W falu latamy po nuklearnej zagładzie(silnik infinity)
W G mamy sobie pewną wspaniałą krainę zwaną Myrthana.( TPP)
A reszty się dowiecie jak zagracie
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Widziałem jak mój kuzyn grał w gre Gothic , jezu za pomocą zaklęcia bohater może sie stać orkowym pieskiem i nie ma ograniczenia zabijania , zabijasz wszytkich których chcesz :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Gothic 1 grałęm na kompie ,gothic 2 widziałem na playstation 2 i jeszcze z dodatkiem na kompa :wink:
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Gralem w Gothici obydwa i fajne obydwa przeszedlem super jest czary bornie pancerze :) stworki:D
Awatar użytkownika
songoku
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: czw sty 27, 2005 4:02 pm
Lokalizacja: Planeta Vegeta

Post autor: songoku »

moja gra najleprza to tak

gta vc
gothc1,2 i dodatek
nforsu2 i to wszystko :lol:
Soory za błędy ortograficzne
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Far Cry nie ma az tak zawalistej grafy gierka raczej dobra , ale najlepsza giera to Time splitters 2 (klimat , miod ,bronie ,muza )tylko grac !
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Renegade Comman &Conquer i Elherlords II wymiatają :P
Renegade to jest gra strategiczna w której walczysz ze snajperami i liczy się
strategia,ale nie 1 na wszystkich tylko są ''pomocnicy'' :wink:
A Elherlords II to też gra strategiczna tam walczysz z przeciwnikami
i przywołujesz stwory :wink:
Jestem redKai :twisted:
Beyblade rządzi!!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

...:: MoDY mUrUs ::... pisze:A ja tam wole Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie - to dopiero wypas :)
To potwierdzam, ale moja ulubiona gra to Dragon Ball Z: Budokai 3. Dlaczego? Tematyka Dragon Ball. Różnorodność ataków i combosów, bardzo dużo postaci i możliwość przejścia świata 11 postaciami.
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

najlepsza to jest dragon ball budokai tenkachi grałem u kolegi ale niedługo będe miał.Bardzo durzy wybur postaci i wogulr git.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Najlepsza gra w jaką ja grałem to DSJ 3 a także GTA 3. Obie to kulty. :) I obie łatwo przeszedłem.
Awatar użytkownika
.:Sasuke:.
SSJ 2
Posty: 114
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 1:04 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: .:Sasuke:. »

najlepsza gra to gta sa (nie pisze tych na emulatory) i bitwa o śródziemie 2
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

No i właśnie GTA SA i GTA VC.
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Dobra, u mnie troche się zmieniło.

Obecnie do najlepszych Wg. Mnie gier należą:

:arrow: Seria Final Fantasy - Mam nadzieje, że każdy wie o co chodzi. Gra odbiła się bardzo dużym wchem. Świetna fabuła i grafika(w nowszystch wersjach, FF IX i wyżej). W grach często powtarzanym pomysłem było umożliwienie postaciom używania magii. W częściach od VII do X-II(dziesięć-dwa) można używać specjalnych GF-ów(Nazwa z FF IX - Aeonów). Są to specjalne mityczne bestiew lub postacie, które potrafią poitężnie atakować. Grałem w części od Final Fantasy I do Final Fantasy IX. W inne nie miałem okazji grać. I tak uważam, że gry Square RULEZ!!!

:arrow: Ragnarok Online - Gra ma świetny klimat i system - za to ją lubie. Na początku jesteśmy "Novice", czyli początkującym. Trenujemy, zdobywamy wiedze o grze i w końcu zamieniamy się w puerwszą klase. Wtedy już po chwili możemy używać świetnych umiejętności naszych postaci i walki z przeciwnikami są łatwiejsze. W grze można też spotkać innych graczy(a raczej "Nie można nie spotkać"), jednak 90% z nich to n00by, które tylko szukają sposobu na zarobienie kasy i rozrywke kosztem innych. Fajne opcje w grze, to Pet System - system wychowywania potworków, które sami łapiemy i system WoE - Walk o Emperium - Gildie graczy walczą między sobą, by zdobywać zamki, które dają dużo możliwości(np. można tam zdobywać "paczki" ^^)

Inne gry(bez dokładnego opisu):
:arrow: Sudeki - pierwsze: extra grafika, drugie: dużo miejsca zajmuje, trzecie: świetny system i postacie. Gra jest świetna, polecam
:arrow: Grandia II(a niedługo III) - Świetna fabuła(obu części inna, ale gradika w III części będzie mega dobra)
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Cycling Manager 3 jest najlepszy
Obrazek
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

U mnie RPGi górują chociaż nie miałem przyjemności spotkać sie z wieloma.
Gothic 1, 2, NK-gierki super jeszcze tylko NK nie pszeszedłem, ale i tak moge stwierdzić, że jest fajna.

Morrowind-Niestety długo nie grałem, zdążyłem zainstalować na dwa dni, po czym miałem wymiane twardego ;/.Ale też bardzo fajna można sobie stworzyć różne postacie.

Prince of persia Warrior Within-bardzo fajna zręcznościówka, robi sie trudna na medium.

NFSU1 ,NFSU2, NFSMW-też bardzo fajne gry, szczególnie dlatego, że lubie gry wyścigowe gdzie można sobie potunningować wozy :P

GTA VC- Moim zdaniem najlepsza z serii, ponieważ przyciągnęla mnie bardziej od SA i ma (moim zdaniem) lepszy klimat

to nie wszystko, jak sobie przypomne to napisze jeszcze :mrgreen:
ODPOWIEDZ