Najlepsza gra w jaką graliście (nazwa i koniecznie opis).

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

matucha12
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:45 pm

Post autor: matucha12 »

Moja najlepsza gra w jaką grałem była GTA3 wspaniały klimat gierka po prostu sie nie nudzi gralem tak długo aż przeszedłem grę nawet cały dzień a potem jeszcze raz ją przeszedłem jak narazie jest moją najlepszą grą jaką widziałem.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Dla mnie najlepsza gra to chyba San Andreas. Głównie ze względu na duże możliwości gry i małe mojego kompa. Nie moge sie doczekać GTA4 choc wiem ze mi raczej nie pójdzie na moim archaicznym sprzęciku :wink: :neutral: .

Teraz gram w Silkroad i próbuje PBCH :mrgreen: . Moim zdaniem silk jest wypasiony.
Silkroad+San Andreas+PBCH=spox zabawa :cool:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
gutai
Oozaru
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 14, 2007 1:03 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: gutai »

moja najlepsza gra jes counter strike gram w nia 12 godzin na okragla z odstepem na szkole i sen
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

moja najlepsza gra jes counter strike gram w nia 12 godzin na okragla z odstepem na szkole i sen
No to masz nieźle -.- Okulary nosisz?

Moja ulubiona gra- Ragnarok Online. Wiele czasu przy niej spędziłem. Gra, jak prawie każda gra online, więc opis raczej nie potrzebny, ale niech będzie:
Chodzisz sobie pamperkiem i zabijasz potowrki, przez co dostajesz levele xd
Obrazek

.
Awatar użytkownika
gutai
Oozaru
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 14, 2007 1:03 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: gutai »

nie nie nosze mam najlepszy wzrok w klasie :mrgreen:
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

gutai pisze:nie nie nosze mam najlepszy wzrok w klasie :mrgreen:
skad wiesz? reszta klasy nosi okulary? ._.
Awatar użytkownika
gutai
Oozaru
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 14, 2007 1:03 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: gutai »

nie ale jak badali nam wzrok to pani powiedziala ze mam doskonly wzrok i polowa nosi okulary :mrgreen:
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Ulubione gry?
:arrow: Warcraft 3-przednia rozrywka. Cudowne kampanie, genialne intro i inne fimliki. Kapitalnie rozwiązania czynią rozgrywkę bardzo elastyczną, wystarczy kilka małych zmian i gra sie zupełnie inaczej. Można zauważyć potencjał strategiczny gry, gdy posiadając znacznie słabszą armię umiejętnie ją wytkorzystamy. Świetna gra, naprawdę polecam.
:arrow: Diablo 2-gra budząca bardzo skromne emocje. Niektórzy uważają ją za najgorszą inicjatywę od czasu powstania gier komputerowych, inni się nad nią rozpływają. Jak łatwo zauważyć zaliczam się do drugiej, jakże licznej grupy. Cóż mogę powiedzieć o Diablo? Grywalnośc jest duża i ... to chyba wszystko. Po kilku godzinach przestaje razić kwadratowa grafika i ubogi scenariusz. Acha plus dla muzyki.
:arrow: Heroes-tak ta gra ma ogromny potencjał. Wysysacz czasu pierwsza klasa. Również mozna pobawić się w wymyślne strategie, ale bardziej spokojne niz rozgrywka rzeczywista znana z warcrafta(tam to za każdym rogiem czai się zło ^^).
:arrow: Sacred-klon ala diablo, niby nic nowego, niby odgrzewany kotlet, a jednak potrafiła przyciągnąc mnie do komputera. Plus za lekki kilmat, w sam raz po mrocznym Diablo, ciekawe klasy postaci i ludzi tam grających.
:arrow: Fable-Całkiem fajne, kapitalny system postępowania mający wpływ na dalszą gre(W niektórych grach, aż chce sie skroić podłego wieśniaka ^^). Niezła grafika, multum zadań i bardzo fajnie wykonane bagna. No i plus za arene :>
:arrow: Wormsy-może gra aż tak cudowna nie jest, ale do rogrywki grupowej pierwsza klasa. Fajne, zabawne, wymyślne.


No cóż widzę, że odbiegłem od tematu(mój refleks mi imponuje), ale nie będę ciachać już takiego postu.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

pp3088 pisze:Diablo 2-gra budząca bardzo skromne emocje. Niektórzy uważają ją za najgorszą inicjatywę od czasu powstania gier komputerowych, inni się nad nią rozpływają. Jak łatwo zauważyć zaliczam się do drugiej, jakże licznej grupy. Cóż mogę powiedzieć o Diablo? Grywalnośc jest duża i ... to chyba wszystko. Po kilku godzinach przestaje razić kwadratowa grafika i ubogi scenariusz. Acha plus dla muzyki.
kolejna osoba mowi, ze diablo nie ma fabuly... fakt, jest strasznie prostolinijna, ale wez pod uwage np. prawie godzinny film, po kawalku odslaniany pomiedzy aktami :D
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

krova pisze:
pp3088 pisze:Diablo 2-gra budząca bardzo skromne emocje. Niektórzy uważają ją za najgorszą inicjatywę od czasu powstania gier komputerowych, inni się nad nią rozpływają. Jak łatwo zauważyć zaliczam się do drugiej, jakże licznej grupy. Cóż mogę powiedzieć o Diablo? Grywalnośc jest duża i ... to chyba wszystko. Po kilku godzinach przestaje razić kwadratowa grafika i ubogi scenariusz. Acha plus dla muzyki.
kolejna osoba mowi, ze diablo nie ma fabuly... fakt, jest strasznie prostolinijna, ale wez pod uwage np. prawie godzinny film, po kawalku odslaniany pomiedzy aktami :D
Ze wszystkim się zgodzić mogę, ale nie z tym, że Diablo ma fabułę zasługująca na więcej niż ocena mierna. Wybacz, ale to jest tak oklepane jak napisy końcowy w filmach. Porównując ją do fabuły warcrafta, diablo ssie mocno na całej linii. Warcraft posiada historię, pełno watków pobocznych, multum postaci :zobacz tutaj, oraz fabułę którą przewidzieć jest dużo trudniej niż w przypadku Dia. Dodam jeszcze serie książek.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

warcraft ma piekna fabule i piekny swiat. dlaczego? bo jestes dowodca, sterujacym calym narodem... warcraft 1 i 2 mialy ciekawa fabule, 3 bardzo ciekawa, ale dla porownania: world of warcraft (swiat nadal ten sam, piekny) ssie tak samo jak diablo albo i gorzej. najpierw trenujesz na zwierzetach i potworach, zeby potem isc samemu naklepac przeciwnikom zza plotu (alliance vs horde). mi to przypomina wojne gangow, nie, to juz za duzo powiedziane. to przypomina wojne dwoch band dresow, ktorzy nie wiedza po co i dlaczego sie bija, a wlasciwie to bija sie bo lubia...

w diablo fabula jest swietna, ratujesz swiat (to jest juz oklepane), ale przed kim? przed wladca, ktorego wczesniej chyba w cRPG nie mielismy. diablo 2 jest kontynuacja, tytulowy diablo 2 to bohater, ktory zabil wladce piekiel z pierwszej czesci, ale zostal opanowany przez sile jego kamienia dusz. gra ma fabule... a to, ze nikt na nia nie zwraca uwagi, swiadczy tylko i wylacznie o tym, ze jest baaardzo grywalna i bez fabuly!

btw. diablo tez ma ksiazki ;)
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

krova pisze:warcraft ma piekna fabule i piekny swiat. dlaczego? bo jestes dowodca, sterujacym calym narodem... warcraft 1 i 2 mialy ciekawa fabule, 3 bardzo ciekawa, ale dla porownania: world of warcraft (swiat nadal ten sam, piekny) ssie tak samo jak diablo albo i gorzej. najpierw trenujesz na zwierzetach i potworach, zeby potem isc samemu naklepac przeciwnikom zza plotu (alliance vs horde). mi to przypomina wojne gangow, nie, to juz za duzo powiedziane. to przypomina wojne dwoch band dresow, ktorzy nie wiedza po co i dlaczego sie bija, a wlasciwie to bija sie bo lubia...

w diablo fabula jest swietna, ratujesz swiat (to jest juz oklepane), ale przed kim? przed wladca, ktorego wczesniej chyba w cRPG nie mielismy. diablo 2 jest kontynuacja, tytulowy diablo 2 to bohater, ktory zabil wladce piekiel z pierwszej czesci, ale zostal opanowany przez sile jego kamienia dusz. gra ma fabule... a to, ze nikt na nia nie zwraca uwagi, swiadczy tylko i wylacznie o tym, ze jest baaardzo grywalna i bez fabuly!

btw. diablo tez ma ksiazki ;)
Adnotacja pierwsza. Nie grałem w Wowa i niestety z cała przykrościa stwierdzam, że powstał on wyłącznie z pobudek komercyjnych. Wskrzeszenie Ilidana przyciągnie masę nowych graczy. Pragnę zauważyć, że wszystko co powstało nawet i książki wybiegaja w okres przed i za fabułą Warcrafta 3. Zresztą głównie fabuła opiera się na relacjach między bohaterami i to oni graja pierwsze skrzypce.

2.No cóż ratowlismy ziemi przed demonami, księciami ciemności, postnuklaernymi ścierwami, smokami, nekromanatami... Diablo nie jest niczym świeżym w tym gatunku.

3.Diablo ma książki, ale odnosza sie ona wyjątkowo lekko do wydarzeń z gry. Natomiast warcraftowe dzieła są dośc mocno związane z wydarzeniami. Wspomnienia wracają, na inne wcześniej mało zauważalne znaki pada nowe światło.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

pp3088 pisze:Zresztą głównie fabuła opiera się na relacjach między bohaterami i to oni graja pierwsze skrzypce.
tak jak mowilem, w strategii dosc latwo zbudowac ciekawa fabule, bo scenarzysci do dyspozycji maja tylu bohaterow, ile sobie zazycza... a diablo ma jednego bohatera, wiec wszystkie relacje ograniaczaja sie do spotkan czlowiek-npc.
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Chcecie ciekawej i rozbudowanej fabuły? Zagrajcie w Planescape Torment (lepszej nie widziałem)
Chcecie wielu bohaterów o kontaktów między nimi? Zagrajcie w Simsy
Chcecie rozrywki? Zagrajcie w Worms 2/Armageddon/World Party (te wormsy są ponad wiekowe)
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

popieram, tylko rozrywke to ja bym zmienial... np. na mario, a propos: http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=22986
ODPOWIEDZ