Dziwne Sprawy

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: Dziwne Sprawy

Post autor: Dragon Fist »

pp3088 pisze:Tu możemy opisywac rozne dziwne zdarzenia z DB, jako autor rozpoczne.

1.Czy nie zauważyliście, że Z team skladał sie z Goku i jego byłych wrogów?

2.Czemu Raditz byl uważany za jakiegoś porządnego żołnierza skoro nawet ludzie Frezera uważali wojowników ponizej 1,500 za ścierwo?

Pozdro :D
Ekhem. Przeanalizujcie walkę z Saiyanami. Nappa i Vegeta kieruję w stronę Raditza wyrażenie ścierwo, niejednokrotnie chyba nawet. ;] Był nikim, a low class soldier, ale ostatnia trójka Saiyanów musiała trzymać się razem.
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

W moim bt3 było że goku miał 9000 jednostek kiedy walczyłem z nappa (może coś doniosłem do tematu) :lol:
Obrazek

Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Jednostka mocy i sila uderzenia...Mylne pojecia

Jednostka Mocy to ogol czynnikow wplywajacych na sprawnosc wojownika
Sila Uderzenia to jednostka mierzaca sile najpoterzniejszego uderzenia wojownika


Raditz mial sile uderzenia w granicach 1200 jednostek ale wieksza jednostke mocy...

BH Daimaouji pisze:Watpie sugerujac IQ Vegety (ktore jest znaaaaaaaaaaaaaaaaaaacznie wieksze od IQ "Goku" widac Saiyajin i Freeza sagi)

Goku mial wieksze IQ Bocie
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

W moim bt3 było że goku miał 9000 jednostek kiedy walczyłem z nappa (może coś doniosłem do tematu) :lol:
Mial on 8000 , mam SM i tak jest (czyli nie , nie PONAD 8000 , samo 8000) , ponad 9000 to blad dubbingu Fuckimation
2.Tak doniosles , ale to samo jak z tym ze: A)Krilan mowi ze gdyby mial moce mialby glowe pelna wlosow , mimo iz jest lysy na wlasne zyczenie B)Kakarotto obraza Vegete po tym jak Vegeta komentuje jego ubior co dostal od Yandratow itp.
C)Kakarotto jako SSJ jest "nadzieja kosmosu" mimo iz przez ten czas traktuje Freeze jak jakies scierwo D)Vegeta mowi ze Bardock to genialny naukowiec ktory stworzyl kule mocy (Power Ball) mimo iz Bardock nie uzyl jej podczas walki z Dodoria mimo iz ja "umial"
E)3 lata temu planeta Vegeta przestala istniec mimo iz KKRT ma 23 lata a powinien miec 3 gdyz urodzil sie w dniu kiedy to sie stalo

Innymi slowy to blad Dubbingu
Był nikim
No a w ARDBZ stal sie najsilniejsza postacia w DBZ (nie liczac Vegetto i Gogety) bo pokonal swojego mistycznego bratanka , a jak kazdy wie , to Gohan a NIE Kakarotto jest najsilniejsza postacia
Goku mial wieksze IQ (spam)
1.O_o LOL , nie mial , skad ten pomysl ze mial? Gdyby mial , powybijalby Burte (?) i Reacuma (jak i Jheesa) zamiast darowac im zycia , mozliwe ze wtedy Ginyu by nie wiedzial o tym zdarzeniu , KKRT (w przeciwienstwie do Vegety ktory jest 100% Saiyajinem) poprostu uzywa swojego mozgu podczas walki , ogolnie to ydiota. Nawet twoje IQ jest nizsze od KKRTa
2. :evil: Sam jestes botem
3.NIC sie nie nauczyles po tylu latach , zal
Ostatnio zmieniony sob kwie 11, 2009 10:16 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

BH, to, że ktoś ma jakieś tam poczucie ludzkości, a nie chomikości, i że potrafi darować życie to nie znaczy, że jest palantem. ; ]
Obrazek

.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH Daimaouji pisze:1.O_o LOL nie mial , skad ten pomysl ze mial? Gdyby mial , powybijalby Burte (?) i Reacuma (jak i Jheesa) zamiast darowac im zycia , mozliwe ze wtedy Ginyu by nie wiedzial o tym zdarzeniu , KKRT (w przeciwienstwie do Vegety ktory jest 100% Saiyajinem) poprostu uzywa swojego mozgu podczas walki , ogolnie to ydiota.

No uzywal...Szczegolnie przy walce z Komurczakiem. Moze mial wieksze IQ od Goku, ale ta jego przesadna duma blokowala jej wykorzystywanie...
Goku wedlug mnie byl inteligentny, tylko tego nie pokazywal...Mial taka nature. Gdy wymagala tego sytuacja pokazywal swoja inteligencje...Chociazby wtedy gdy przyszlo mu zmiezyc sie z Komurczakiem. Po tym jak Vegeta spapral sprawe
BH Daimaouji pisze:Nawet twoje IQ jest nizsze od KKRTa
Niezle masz porowownania...Wez ty kiedys wydoroslej. Dwadziescia cos lat, a taki poryty czlowiek. Mylisz rzeczywistosc z anime. Moze masz jakies opuznienie umyslowe czy cos.

3.NIC sie nie nauczyczyles po tylu latach , zal

Nauczylem sie tego, ze na tym forum jestes jedyna osoba, ktorej zdanie nalezy miec w dupie...
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Niezle masz porowownania...Wez ty kiedys wydoroslej. Dwadziescia cos lat, a taki poryty czlowiek. Mylisz rzeczywistosc z anime. Moze masz jakies opuznienie umyslowe czy cos.
Byku przecież ma żółte papiery, nie wiedziałeś ? Chwalił mi się że dostaje rente xD.
Nauczylem sie tego, ze na tym forum jestes jedyna osoba, ktorej zdanie nalezy miec w dupie...
;*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Nie wiem czy to takze dziwna sprawa ale niedawno dowiedzialem sie o prawdziwym imieniu naszego ulubionego dupka z DB Mr. Satana/Herkulesa , otoz jego imie to Mark (Maaku) i ponoc pochodzi od Akuma (Diabeł) czyli inaczej tlumaczac ILDEV = "Bełdi" dziwne ze ojciec i corka maja takie same diaboliczne imiona O_o , byc moze dziadek Kakarotta i Raditza takze ma imie podobne do nich?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

a co do jednostek goku to z mangi ponad 8000 tys.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
mac402
Game Maker
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 14, 2008 3:14 pm

Post autor: mac402 »

nie wiem czy to takze dziwna sprawa ale niedawno dowiedzialem sie o prawdziwym imieniu naszego ulubionego dupka z DB Mr. Satana/Herkulesa , otoz jego imie to Mark
No nareszcie po tylu latach od powstania serii Toriyama wyjawia prawdziwe imię Mr. Satana! Ciekawe co na to retardy, którzy kultywowali pogląd, że Hercule to jego imię a Satan to pseudonim (to ostatnie jest prawdą), mimo tego iż nawet Funimation dało w końcu Mr. Satan zamiast Hercule.

Inne ciekawe fakty, które niektóre rzeczy tłumaczą, a inne bardziej komplikują od Pana Akiry (wg "Super Exciting Guide: Character Volume" źródło: Daizenshuu EX):

- w Makai czyli demonicznej części świata żywych żyją Makaioshin - zły odpowiednik Kaioshin

- Kaio i Kaioshin pochodzą z rasy Shin-jin, która zamieszkuje planetę Kaishin (duży odpowiednik planet Kaio). Populacja Shin-jinów wynosi ok. 80, a "rodzą się" oni z owoców drzewa Kaiju na tej planecie. Przeciętna długość życia tych istot to 75000 lat. Kiedy zabraknie Kaio jego zastępca zostaje wybrany drogą... ciągnięcia losów. Ze złotych owoców, które rosną b. rzadko powstają Shin-jin, którzy mogą stać się Kaioshin.

- Saiya-jinowie żyją dłużej od ludzi, ale niewiele, natomiast zachowują młodość o wiele dłużej. W końcu jednak też się starzeją i odczuwają skutki starości. Mogą im również wypaść włosy (Nappa nie golił glacy tylko wyłysiał) mimo iż fryzura się nie zmienia.

- Smocze Kule przypominają w konsystencji żywicę i można je fizycznie uszkodzić, ale się regenerują po roku od spełnienia życzenia

- wartość Zeni odpowiada mniej więcej wartości japońskich jenów

To chyba najciekawsze rzeczy.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Mogą im również wypaść włosy (Nappa nie golił (...) tylko wyłysiał)
Watpie , sa trzy logiczne wytlumaczenia tych rzeczy

1)Nappa z wlosami to filler
2)Nappa bedzacy starszym to tez filler (serio jesli ma 50 jak przybyl z Vegeta , czemu nie ma oznak "madrosci w stanie starosci"?)
3)Vegeta wyraznie powiedzial ze wlosy Saiyajinow nie zmieniaja sie , a Vegeta to geniusz wsrod nich

Wiec Nappa NIGDY nie mial wlosow , albo jak je mial , to zgolil je (i tak wygladal w nich gorzej niz bez nich :P) , albo nosil tupecik

Ponadto w Daizenshuu wyraznie pisze , ze oni nie musza sie martwic o wypadanie wlosow
- w Makai czyli demonicznej części świata żywych żyją Makaioshin - zły odpowiednik Kaioshin
Hmm , pewnie stad pochodzi Laila , wg Toyble matka Coolera i Freezy i zona King Colda znana takze jako Zachodnia Kaioshin
Ciekawe co na to retardy, którzy kultywowali pogląd, że Hercule to jego imię
Bardziej Retardy to ci co uwazaja ze Satan to jego nazwisko , czyli ze pelne imie i "nazwisko" Videl to Videl Satan
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

Moje wytłumaczenie brązowych włosów vegety- na tej planetce na której byli musiało w tym miejscu co stał vegeta mocne światło( i tyle).
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Jak masz czarne włosy to nawet w mocnym świetle dalej są czarne -_-'.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

gdyby to nie byl blad to w db kai by tego nie poprawili xd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Bartecki12
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: sob paź 03, 2009 3:03 pm

Post autor: Bartecki12 »

Sorry ze akurat na tym temacie pisze ale na waszej stronce (nie forum) nie da sie zarejestrowac
chcialem gdyz zaciewkawily mnie te wasze sesje BP i inne
prosze o pomoc HELP
ODPOWIEDZ